Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
HONDA BROS 400 - projekt streetfighter
Autor Wiadomość
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 17:55   HONDA BROS 400 - projekt streetfighter

Jakiś czas temu szukając części zamiennych do brosa mojej kobity, przez przypadek kupiłem zwłoki drugiego brosa. Wykręciłem to co było mi potrzebne i resztę zostawiłem. Od jakiegoś jednak czasu korciło mnie by zbudować z tych resztek streeta. No cóż - prace już rozpoczęte. Do tej pory przerobiłem cały zadupek, wrzuciłem przednie lagi, koło i zaciski od Hondy VFR 750. Udało mi się kupić na allegro niemiecką lampę i troszkę ją zmodyfikowałem. W komplecie z lampą był również błotnik, który trzba będzie jeszcze lekko zmodyfikować coby pasował pod lagi od vfr. Zwłoki motocykla ktoś kiedyś pomalował w całości czarnym matem(włącznie z ramą, światłami i nawet oponami), to samo było z lampą i błotnikiem, więc przede mną masa szlifowania. Pozdrawiam:





Uploaded with ImageShack.us
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 17:56   



Uploaded with ImageShack.us
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 17:57   

Lampa wygląda tak :



Uploaded with ImageShack.us


Wyciąłem kierunkowskazy z jakiegoś kawałka skutera Gilery, klosze z żarówkami leżą aktualnie na półce.
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 17:57   

Tarcze przy kole od VFR-y były grubości żyletki, więc musiałem zakupić nowe. W streecie konieczne są tarcze "wave" bo podobno wyglądają cool i lepiej oddają ciepło, ale tak naprawdę kupiłem je bo były tańsze od oryginałów z Hondy:



Uploaded with ImageShack.us
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 17:59   

Oprócz tarcz w tym tygodniu zakupiłem również pług, który mam nadzieję, uda mi się zamontować, więc aktualnie nie mam dalszych funduszy na nowe części. Mogę za to sobie poszlifować bo to nic nie kosztuje. Zbiornik widoczny na fotkach jest oczywiści zgniły w środku ale mam w garażu drugi, który jednak ma parę wgniotów i troszku mu się ciekło. Zdążyłem go już połatać i aktualnie walczę z wgniotami.




A tu jest błotnik
Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
 
Bob 

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 596
Skąd: Op
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 18:48   

Ciekawie się zapowiada, tylko szkoda że nie jest to BROS 600.
W ogóle ta 400 ile ma mocy i jaki moment ?
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 00:42   

Nie było brosów 600 tylko 650. Też już o tym pomyślałem i w tajemnicy przed babą licytuję rozbitą Hondę Hawk 650, jak wygram to wrzucę silnik 650 w ramę 400. Motór ma być dla mojej kobity więc 650 jej wystarczy. Bros 400 ma 33 koniki co jest limitem dla początkujących kierowców motocykli w Uk . Aukcja kończy się za kilka godzin i na razie wygrywam :mrgreen: :mrgreen:
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 15:33   

Udało się wygrać Hawka - już stoi ukryty w warsztacie kumpla. Musiałem zużyć kasę, którą miałem odłożoną na czarną godzinę, ale chyba było warto. Teraz spijam kawę i lecę z powrotem do warsztatu - może uda się dziś odpalić sprzęta.
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 12:12   

Moje gratulacje
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:36   

Po ciężkiej walce 650 już odpalona. Gaźniki zawalone były galaretą więc podejrzewam, że sporo stał. Silnik chodzi całkiem nieźle, niestety nie mogłem się przejechać bo moto nie ma zadupka i przecięty jest przewód hamulcowy z przodu. Biegi wchodzą dobrze i tylne koło obraca się normalnie - więc jestem zadowolony. Śmigam właśnie do warsztatu kumpla rozebrać Hawka w proszek i potajemnie przywieźć do domu tak coby się baba nie zakumała :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:45   

Miej się na baczności bo kobitki są bardzo dociekliwe :razz:
 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 13:55   

spoko, spoko już jej powiedziałem, że muszę kupić trochę części do brosa, którym aktualnie jeździ bo przegląd jej się zbliża więc drobnice mogę przywieźć na legalu. Silnik i ramę przytacham jak baba będzie w robocie. Na ogrodzie jest tyle złomów, że nawet jak bym przywiózł dwa dodatkowe sprzęty to by nie zauważyła :mrgreen: .
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 15:48   

No grunt to dobra taktyka i zabezpieczenie "tyłów" :wink:
 
 
ronin 
Premium User


Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 09:35   

Ciekawy projekt, gratuluję pomysłu! No i oby niespodzianka się udała, zadowolona kobita to dobra kobita :mrgreen:
_________________
biker's work is never done...
SHL M11 '61 w remoncie

 
 
grzegrzol 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 396
Skąd: LONDON
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 11:45   

No niespodzianka to nie będzie, mam nadzieję, że baba się nie pokuma, że miałem odłożone trochę kasy bo mieliśmy kupić nowe wyro. No cóż - motór ważniejszy :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11