Tomek TRZ
Dołączył: 27 Sty 2021 Posty: 2 Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Cze 02, 2021 10:51 Air Cleaner
CzeĹÄ,
oglÄ dajÄ c zdjÄcia Deaville 650 widzÄ, Ĺźe z regulatora ciĹnienia ( jeĹli inaczej siÄ to nazywa proszÄ poprawcie mnie ) jeden przewĂłd ĹÄ czy siÄ z airbox ( lewa strona). U mnie jest zupeĹnie inaczej, pod lewym gmolem mam przykrÄconÄ puszkÄ z AIR CLEANER i to jest poĹÄ czone z regulatorem a krĂłcieÄ w airbox jest wolny. Pytanie czy ktoĹ, ma to tak rozwiÄ zane jak ja? Motocykl z UK, doprowadzam go do Ĺadu i chciaĹbym wiedzieÄ czy wszystko jest tam jak naleĹźy:)
Element, o ktĂłrym piszÄ widoczny jest na schemacie poniĹźej
Chodzi Ci zapewne o nr 40 na schemacie. Jest to egr, ktĂłry odpowiada za spalanie zwrotne. RozkrÄÄ puszkÄ i sprawdĹş w jakim stanie jest filtr, tylko siÄ nie przestrasz, moĹźe byÄ tam kopalnia syfu. JeĹźeli chodzi o wÄ Ĺź nr 39 na schemacie, jego koĹcĂłwka nie jest nigdzie podĹÄ czona i powinna iĹÄ zakrÄtasem w dĂłĹ.
Ps
MoĹźe siÄ to komuĹ przyda
Ostatnio zmieniony przez Zbychu Sro Cze 02, 2021 11:50, w całości zmieniany 2 razy
Tomek TRZ
Dołączył: 27 Sty 2021 Posty: 2 Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Cze 02, 2021 11:38
Zbychu, dziÄkujÄ za odpowiedĹş
Rozumiem, Ĺźe air cleaner nie byĹ montowany w kaĹźdym egemlparzu?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Możesz załączać pliki na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum