Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
UWAGA na zakupy
Autor Wiadomość
Tomasz Pawlicki 
Tomasz P


Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 58
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 19:22   UWAGA na zakupy

Witam.Dziś zakupiłem tempomat na manetkę gazu za 30zł szt + koszt przesyłki.Postanowiłem zakupić cztery szt.to dla kumpli z którymi jeżdżę.Wszystko byłoby OK gdyby nie to że naliczono mi 4x koszt przesyłki .Natychmiast przerwałem proces zakupu , niestety za póżno.Jutro spróbuję zadzwonić do firmy z prośbą o wyjaśnienie sprawy.Koszt przesyłki to 4x15 zł co daje 60 zł.Chyba to zbyt wiele za coś co wchodzi do średniej koperty.Pozdrawiam:evil:

Uwaga!!!!!!!!! Sprawa okazała się pomyłką, nie zależną od sprzedawcy.
_________________
Tomasz P
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Pawlicki Wto Cze 11, 2013 21:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
MarekG 

Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 35
Skąd: Leszno / Opole
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 19:49   

Mam do czynienia ze sprzedażą internetową. Podpowiem Ci, żebyś ich nastraszył magicznym skrótem UOKiK. Jako konsument "W okresie dziesięciu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość." Dodatkowo koszt wysyłki do Ciebie i wysyłki zwrotnej musi pokryć dostawca.
Nie musisz nawet mieć paragonu, oryginalnego opakowania, BA! Towar może nosić normalne ślady użytkowania.
Nie ma co się stresować na zapas;)
_________________
Honda NT 650 V Deauville 2005
 
 
mrok31337 
mrok31337


Pomógł: 26 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 1877
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 20:46   

A ja bym najpierw zadzwonił i wyjaśnił, bo systemy sklepowe często naliczają opłatę za wysyłkę z zasady, a sklep wysyła w jednej paczce. Chyba, że w regulaminie napisane inaczej.
 
 
Tomasz Pawlicki 
Tomasz P


Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 58
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 20:47   

Wysłałem maila do sprzedawcy,może coś w ich systemie się pomieszało.poczekam na odpowiedz.Jeżeli będą mnie straszyć negatywem to wtedy zrobie jak napisałeś Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni .
_________________
Tomasz P
 
 
Borysiak 

Wiek: 36
Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 34
Skąd: Rabka
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 21:24   

Nie powinieneś się przejmować, jest jakiś problem na alledrogo z płatnością za kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy.
 
 
Tomasz Pawlicki 
Tomasz P


Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 58
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 21:43   

mam nadzieję że to szybko się wyjaśni.Przy poprzednim moto (nt650)miałem ten wspomagacz i się przyzwyczaiłem.Tym bardziej że przy obecnym moto maneta ciągnie mocno do tyłu.
_________________
Tomasz P
 
 
kmieciuu 

Wiek: 45
Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 08:37   

Jeżeli to ta sama Motoluka o której myślę - tzn spod Rzeszowa to zadzwoń do nich albo za zaggaduj -> robiłem kilkakrotnie u nich zakupy na miejscu i byłem zadowolony, pozytywni ludzie, zawsze szło się dogadać.
 
 
haidi 
Premium User


Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 486
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 12:49   

Tomasz Pawlicki, takie rzeczy się zdarzają... prawdopodobnie to zwykły błąd. Wyjaśnij sobie to z nimi najpierw, a jeśli rzeczywiście nie będą uczciwi to wtedy wypisuj teksty pt. UWAGA. Bardzo łatwo jest kogoś oskarżyć i puścić złą opinię :/
 
 
szaman 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 34
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 13:17   

To czego uświadczyłeś to skutki nowego regulaminu wprowadzonego przez allegro. Nowy system pasuje tylko allegro, sprzedawcy i kupujący mają z jego powodu same problemy. Link do caffe allegro w którym sprzedawcy relacjonują jak to wygląda z ich perspektywy.

Generalnie jeśli sprawa okaże się pomyłką lub błędem allegro, to proponowałbym zmienić nazwę wątku, ewentualnie do pierwszego posta dodać coś w stylu : Sprawa okazała się pomyłką etc, tak żeby nie oczerniać uczciwego sprzedawcy (w myśl tego co pisał haidi).
 
 
Tomasz Pawlicki 
Tomasz P


Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 58
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 19:40   

No właśnie ,sprawa się wyjaśniła.To nie wina firmy Moto Luka,lecz Allegro.Dodzwoniłem się do Firmy i miły głos wyjaśnił wszystko,przepraszając za zamieszanie.Towar już do mnie leci.Faktycznie za szybko wystąpiłem z oskarżeniem.Należą się wielkie PRZEPROSINY.
_________________
Tomasz P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13