Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
dyskretne oznakowanie
Autor Wiadomość
sgtcop13 
Premium User


Pomógł: 15 razy
Wiek: 56
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1778
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 11:57   dyskretne oznakowanie

Witam!

Przeglądając Nasze Forum przyszła mi do głowy /wtedy była trzeźwa :D / następująca myśl. Weźmy taki przypadek, żę szlajamy się gdzieś po terenie i nagle widzimy zaparkowaną "najlepszą Hondę". W tym momencie dobrze by było, aby jednym spojrzeniem stwierdzić, czy szczęśliwy posiadacz moto należy do Naszego Forum. Jak myślicie, czy dobrym sposobem byłaby odpowiednia dyskretna naklejka / na boczku, owiewce , baku itp./ np. z naszym motocyklistą ze strony głównej? A jeszcze gdyby znalazł się tam nick, to ho ho... A wtedy poszukamy w okolicy właściciela i już mamy z kim pogadać i napić się ...kawy.



Oczywiście w przypadku podjęcia tego tematu wiążące i najważniejsze będzie zdanie Kermadeca.



W razie poparcia pomysłu, to produkcja takich naklejek nie powinna być droga, a na forum chyba mamy kolegów którzy siedzą w temacie naklejek, reklamy, grafiki itd.

p.s. Wymyśliłem to, chociaż ja mam techniczną możliwość ustalenia właściciela po blachach w 1 minutę. Ale nie o to przecież chodzi

:oops:



pozdrawiam
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 13:15   

Haaa... swietny pomysl!!! Jakas mala naklejka, ktora przykleimy w jednym konkretnym miejscu. Jesli bedzie jednakowa dla wszystkich, to odpadna koszta i problemy jej indywidualizacji. Projekt mozemy sami zrobic w Corelu, drukarni na internecie jest spory wybor (czesto mozna zamowic druki maloseryjne po groszowych cenach, po prostu dolaczaja tam projekt do wolnego miejsca na arkuszach innych zlecen - sam tak zamawialem kiedys wizytowki i naklejki).

Koszt powinien byc raczej niewielki, naklejki porozsylamy poczta lub rozdamy na najblizszym zlocie-spotkaniu. Mi sie pomysl podoba! Bedziemy rozpoznawalni dla siebie i innych!
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 13:59   

Mi się pomysł podoba... Ale z czasem jego idea straci znaczenie... Jest pewna grupa motocyklistów, którzy zostaną z NTV przez kilka sezonów... Co się jednak stanie z motocyklem po sprzedaży? Pewnie nikomu nie będzie chciało się odklejać barw symboli swojego "plemienia". Skutek będzie taki, że po pewnym czasie będzie można spotkać maszyny z naklejkami będące własnością właścicieli niezrzeszonych. Będzie także grupa osób, które nie będą chciały niczego na swój sprzęt naklejać - w końcu to żaden obowiązek :wink:



Ale obydwa przypadki chyba nie mają większego znaczenia, czy może jakichś tragicznych skutków ubocznych. Ja jestem za tym, żeby zrobić naklejkę w formie loga z koszulki i nakleić ją na przedni błotnik, albo lagę...
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 15:18   

Motocykla na pewno bym nie obkleił ale kufer to co innego :) Podoba mi się ten pomysł, a co do formy naklejki to jest tego samego zdania co Killu (logo z koszulki).



Pozdrawiam
 
 
sgtcop13 
Premium User


Pomógł: 15 razy
Wiek: 56
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1778
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 15:35   

Witam!

Super, że jest zainteresowanie tematem.

Oczywiste jest, że w razie rozstania się z ukochanym motorem, należałoby naklejkę usunąć.

Winna być dyskretna i nie szpecić pięknego widoku motora. Forumowicze na pewno będą ją umieć znaleźć na spotkanym "podejrzanym" moto :)



Borys nawet wie jak to szybko i tanio załatwić. Z wyjazdami na zloty to różnie bywa, więc opcja rozesłania pocztą do zainteresowanych /pokrywających koszty oczywiście/ byłaby chyba najbardziej rozsądna.

Pozdrawiam i jestem ciekaw dalszych opinii i propozycji.
 
 
emzet16 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 555
Skąd: Grodzisk M./Wro
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 15:41   

Fajnie by wyglądała na przednim błotniku.
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 16:47   

Pomysł rewelacyjny popieram w 100% fajnie byłoby spotkać NTV i od razu wiedzieć, że ma się do czynienia z forumowiczem.
 
 
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 19:27   

Ciekawe... Teraz to właściwie większość forumowych klubów ma coś takiego. Zdecydowanie popieram. Przydało by się na rozpoczęcie sezonu :wink:
 
 
Gregory 
Premium User

Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Opole - Gross Stein
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 19:44   

A może podkładki pod tablice rejestracyjne?



Kto z Was używa ramki?
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 19:49   

.. ja chyba zaloze, ze wzgledow estetycznych. Na ramce jednak jest troche malo miejsca na grafike w stylu logo, predzej jakis napis tylko... Jednak moze warto to przemyslec..
 
 
sladek 
Kaskader.


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1336
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 20:15   

Popieram posiadanie naklejek :)



I wiem też że zamiast zrywać naklejkę przy sprzedaży moto to w umowie zamieszczę nowy paragraf o treści podobnej do poniższej :



"Kupujący zobowiązuje się do rejestracji swojego konta na forum ntv.fora.pl. Kupujący przy odsprzedaży motocykla zobowiązuje się powiadomić kolejnego kupującego o konieczności rejestracji konta na forum ntv.fora.pl"



heheeh
 
 
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 20:17   

Ja nie mam ramki na rejestrację, natomiast naklejka będzie bardziej wyraźniejsza.
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 20:19   



:) ...najlepiej pod kara pozbawienia wolnosci :)
 
 
cinek 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 450
Skąd: Kotlin
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 23:19   

Pomysł super, miejsce na naklejkę zawsze się znajdzie, tak żeby wszystko było estetycznie. Na ramce tablicy jest miejsce tylko na napis, ewentualnie jakieś bardzo proste logo.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 23:40   

Ja jestem za naklejką o średnicy około 5cm... Kto w ogóle będzie chciał ją przykleić, to sam znajdzie na nią miejsce. Ja myślę, że przedni błotnik, zadupek czy laga... Wszystko jedno...



Tak sobie jeszcze pomyślałem, że przecież z tyłu nad tablicą rejestracyjną mamy sporo miejsca - na przykład obok światła odblaskowego - może tam?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12