Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam z Chorzowa
Autor Wiadomość
kozi00
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 24, 2009 16:52   Witam z Chorzowa

Witam .



Posiadam Deauville 700.
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 19:19   

Witam, szerokości i przyczepności. Lewa w górę.
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 20:24   

Witam a jaki kolorek tej 700 :)
 
 
kozi00
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 24, 2009 21:09   

Kolor wisniwy - wlasnie sprowadzilem z Anglii .



Deauville to moj chyba 7 motocykl - ciekawe jak sie spisze, narazie jestem dobrej mysli . W tym sezonie pomykalem na SV 1000 i niebardzo bylem zadowolony z tego motocykla.



Pozdrawiam
 
 
Polarek 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 187
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 00:02   

Witam, pozdrawiam z Gliwic :) :)
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 00:07   

Witam.

Z Devilki na pewno Będziesz zadowolony pod warunkiem, że nie Będziesz za dużo mocy wymagał. Reszta zatem jest bezproblemowa i bezobsługowa :D
 
 
grzegpio 

Wiek: 62
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 00:37   

Wita Cię Kraków.

Super,że się pojawiłeś.Do tej pory ja byłem na forum najświeższy.Pozazdrościć sprzęta-gratuluję.Niech się kręci.

pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 00:45   

Życzliwości na drodze życzę! Niech kierowcy dobrze widzą Twoją piękną maszynę i zjeżdżają z drogi w korkach :P
 
 
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 01:14   

Witam serdecznie :) , a można wiedzieć co nie tak z SV? Mój znajomy się przymierza...
 
 
cinek 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 450
Skąd: Kotlin
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 14:19   

Siemano!
 
 
kozi00
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 26, 2009 15:22   

W SV najbardziej meczyla mnie pozycja - bola nadgarstki i plecy, do tego troche porywa mnie predkosc jak mam za szybki motocykl - ciezko jezdzic nim 90 km/h. Zawsze grzałem na trasie ok.200 a chce jeszcze zyc.

Jakies 10 lat temu mialem przez 3 sezony Maraudera i byl super - przjezdzilem nim ok 30 tys. , pozniej byla CBR 1100 XX i tez bylem niezadowolony z pozycji ( ale zapomnialem o tym ) . Jeszcze przez 2 sezony Yamaha Drag Star 1100 - teez wiele kilometrow i byla wygodna. Byly jeszcze inne motocykle ale szybko sie ich pozbywalem.

Troche przewija sie przezemnie motocykli ( poprzednij zimy miale w garazu 8 ) troche zajmuje sie mechanika w zime i tez mam okazje sie przejechac na wielu motocyklach.



Teraz wybralem Deauville ze wzgledu na pozycje, male spalanie i nie zaduzo mocy . Mam zamiar jechac w czerwcu przez bawarie w alby a pozniej do Wloch - mam nadzieje ze bedzie to dobry motocykl na wycieczki



Pozdrawiam
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 23:49   

Kozi00 Devilka to turystyk w prawdziwym tego słowa znaczeniu, bez żadnych kompromisów czy kombinacji. Robisz obsługę typową przed sezonem wsiadasz i jedziesz wokół Europy byle kondycji tobie starczyło bo Devcia wytrzyma bardzo wiele. :D
 
 
joy 

Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 242
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 01:34   

Podpisuję się pod słowami Skorpionwr, choć nie mam Deauville, tylko NTV golasa. Motocykl stworzony do turystyki - nawet wyprawy rzędu 10.000 km zalicza całkowicie bezawaryjnie i ze średnim spalaniem troszkę powyżej czterech litrów na setkę. Jedyna awaria, jaka mnie spotkała podczas wypraw, to przepalona żarówka tylnego światła (ale są tam dwie). Nie liczę przygód wyłącznie z mojej winy jak: zgubienie kluczyków, upadek przy niewielkiej prędkości czy padnięcie akumulatora z powodu źle zainstalowanego alarmu. Nawet nie trzeba brać oleju na dolewki, bo jeszcze nie zdarzyło się, żeby ubywało (przebieg ponad 100.000 km). Naprawdę pancerny motocykl! Następne dwa kółka to z pewnością NT 700, ale to dopiero za parę lat...
 
 
kozi00
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 27, 2009 09:42   

I wlasnie o to mi chodzi :) .

Ja swoja Debilke kupilem w szkocji po lekkim wypadku poprzez internet - jest z 2009 roku, ma przjechane 2 tys mil. Teraz tylko lekka naprawa i bedzie smigac. W anglii idzie kupic wmiare tanio motocykl. Mysle ze po kosztach naprawy zaoszczedze ok 8 - 10 tys zł niz mialbym kupic w polsce uzywana. Niestety prawie wszystkie motocykle sprowadzane sa po przygodach a tak przynajmniej wiem co mam i zrobie sobie ja pod siebie czyli na igle a nie oszczedzajac jak wszyscy handlarze.



Pozdrawiam
 
 
joy 

Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 242
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 09:50   

Moja NTV też była ściągnięta z Anglii, świadczył o tym prędkościomierz wyskalowany w milach. Udało mi się za grosze kupić sam wkład wyskalowany w kilometrach i już jest dobrze. I moja pewnie też miała w przeszłości dzwon, bo parę szczegółów o tym świadczy, ale prawidłowo naprawiona śmiga bez zarzutu! Pozdrawiam Cię, Nowy Kolego w Klubie NTV!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12