Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Aukcje allegro
Autor Wiadomość
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 01:55   

OK - rozumiem.Tylko niepotrzebnie pisałeś,że byś wolał drugi motocykl zamiast ciuchów za 4000zł :wink: .
 
 
Kaczy
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 18, 2007 18:12   

Napisałem tak przykładowo... :lol:
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 18:16   

Zły przykład :P .
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 18, 2007 22:45   

Tanie a czesto polskie nie znaczy złe kurteczka Funta kosztuje 450 zł spodenki 350 zł kask PROBBEIKER 200 zł rekawice PROBBEIKER 100 zł buty PROBBEIKER 150 zł to razem 1250 zł i jestem szczesliwy i uważam ze wiecej nie potrzeba .To jest połączenie rozsadnej ceny z przyzwoitą jakością , a najważniejsze że nowe i z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym w razie gleby czy rozdarcia.

Pozostawiam do przemyslenia i zastanowienia.
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 04:04   

Wybacz ale kask za 200zł ....... Rozumiem reszta - ok.Da się żyć.Ale kask ? Równie dobrze to można w nocniku na głowie jeździć - ochrona ta sama.
 
 
Easy-rider
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 10:05   

Dokładnie kask za 200zł to musi być padlina. Miałem okazje jechać w kasku PROBIKER i czułem się tak jak bym tego kasku wcale nie miał. Wiało w nim strasznie,szumiało z każdej strony - coś okropnego.
 
 
kurakijczyk
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 17:38   

Ja mam AGV K2 malowanie VR i mi sie super w nim śmiga :)
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 00:31   

Probbeiker to uvex robiony przez uvexa w chinach na formach starych modeli :) i nawet jest sprzedawany przez tych samych dystrybutorów . Panowie ja jeżdze i jest ok ,mój kolega ma Airocha i powiedział że jak by mógł zamienić to odrazu by to zrobił. dlatego pozostawiam to ocenie subiektywnej poza tym czytałem że w zatyczkach jeździcie a ja nie musze bo w kasku probbeikera są wnęki na słuchawki i ja przy 140 muzyczki słucham lub rozmawiam z żoną przez interkom :) . Dlatego polecam wam nadal kupujcie drogie super kaski .
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 01:37   

Ja w stoperach nie jeżdżę - nie widzę takiej potrzeby a co do słuchawek w uszach to jest to (jak dla mnie) pomysł kretyński ( chodzi o słuchanie muzyki a nie o interkom).



Stopery to nie jakieś tam kawałki gumy tylko specjalnie uformowany materiał tłumiący określone częstotliwości.Zadaniem stoperów jest tłumienie zbędnych szumów przy jednoczesnym przepuszczaniu dźwięków tak ważnych do bezpiecznej jazdy ( czyli klaksony,syreny samochodów uprzywilejowanych itp.).Wsadzając sobie w uszy słuchawki i puszczając muzykę tłumisz wszystkie częstotliwości co stwarza zagrożenie.



P.S.Jeżeli dobrze pamiętam to używanie słuchawek do słuchania muzyki podczas prowadzenia pojazdu jest karane mandatem.



Sitars - masz rację.Zamykam bo syf się robi.



kermadec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13