Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Panowie i Panie mam takie pytanie
Autor Wiadomość
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 16:39   

Co do mocowania szyby jeszcze - najgorszy i zarazem najprostszy pomysł przymocowania szyby w NTVce to mocowanie do "stelaża" światła. Konstrukcja tego "stelaża" jest bardzo delikatna i tak jak Joy napisał - szyba wpada w duże drgania.



Pozdrawiam
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 21:55   

Ja mam mocowaną przy reflektorze i jedyne co mi przeszkadza to tendencja do składania się.



Co do prędkości... Z centralnym kufrem leciałem przez dłuższy czas 180 i był luz ale wtedy kuferek był pusty. Z trzema zapakowanymi kuframi przelatywałem przez niemieckie autostrady z prędkością ok 140km/h i też był luz. 200 bym się bał :wink: .
 
 
MISZA-NFT
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 00:32   

Mi sie udało dojśc do licznikowego 190 km/h.

Jeśli chodzi o szybke to mam zamontowaną do stelaża reflektora i również czasami-w pewnym zakresie niższych obrotów-wpada w drgania. Jest naprawdę duża różnica między jazdą z szybką i bez.

Wiadomo,że nie jest to jakaś super owiewka ale zawsze coś.

Jak do tej pory ani razu mi sie nie złożyła.
 
 
Cambell77
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 00:42   

Ja cały czas śmigam bez szybki, może dlatego że nie uprawiam turystyki. Moja spokojnie 170 pojedzie, najwięcej jechałem 180 i miałem rezerwę mocy ale nie chciałem jej męczyć bo była co odblokowana. Za jakiś czas sprawdzę kolejny raz ile pójdzie bo wiadomo trzeba trochę rozblokowany silnik przepalić.



Co do szyby to mam jedna szybę do sprzedania jedyny problem to że jest mocowana na dwa uchwyty. Ktoś chętny ?
 
 
joy 

Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 242
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 01:01   

Hej, Cambell77!

To nie Ciebie spotkałem 2 tygodnie temu na parkingu przy MAKRO w Częstochowie? Byłeś NTV-ką bez szyby i gadaliśmy o naszych motocyklach, a mój kumpel - serwisant doradzał Ci, jak przywrócić pełną moc? Jeśli tak, to daj znać, że to Ty...

Ja też mam na zbyciu szybę do NTV, mocowaną dwupunktowo do kierownicy firmy GIVI, lekko przydymioną, nową, w katalogu Louisa występuje pod nr 10006548 z ceną 79,95 euro - ja sprzedam naturalnie po dużo niższej cenie... Leży u mnie już ponad rok bezużytecznie, a tymczasem komuś może się przyda...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13