Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pozdrowienia z Częstochowy
Autor Wiadomość
Piotras
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 01:06   





może to jest tak @prezes, że po jakimś czasie, u nas po 20 latach :) i być może przy pewnej "stabilizacji" życiowej wraca się do młodzieńczych pasji a i marzeń czasami, realizujemy to czego nie mogliśmy często zrealizować w latach młodzieńczych gdzie MZ ETZ 250 to był szczyt marzeń a już jak była z tarczowym hamulcem na przodzie to sie nie mówi :) jeździło się na jakichś WFM-kach, WSK-kach a szukało po stodołach na wsiach Junaka do remontu :) albo Jawe "Ogar" EZ354 koniecznie w kolorze czerwonym :P
 
 
Miramar 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 98
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 22:54   

Witaj !!!
 
 
prezes 

Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 23:17   

Dokładnie Piotras, tak było. Szukało byle czego co miało koła i silnik. Pamiętam, jak od wujka SHL Gazelę "pożyczałem". Trochę obciach, wtedy przed kumplami, ale jak odpowiednio to ubrałem w szczegóły to można było nawet z "plecaczkiem" gdzieś wyskoczyć. Mnóstwo wspomnień.

Ci bardziej przy kasie koledzy to poganiali Javy, CZki i MZ-ki wszelkiej maści ja tylko to co miałem, za to znałem te moje wynalazki od śrubki.

Potem przeróbka WSKi na ... hmmm ... no powiedzmy przeróbka. :) W każdym razie spawana rama, lagi od jawy, silnik od Gazeli, koła WSK, zbiornik od Junaka, osprzęt od MZki, ... czego tam nie było :) łącznie z gmolami, które mimo że nie profesjonalne zapracowały czasem :) . A na głowie Bella po przeróbkach - pamiętam Vento - szczyt marzeń :) . Fajne były czasy.
 
 
ogniki 
Wąchacz spalin


Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:48   

Lewa w górę. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12