Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam z Bydgoszczy :)
Autor Wiadomość
matata 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 0
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 01:24   Witam z Bydgoszczy :)

Witam wszystkich forumowiczów. :D W chwili obecnej jestem posiadaczem hondy xbr500 z 85roku, lecz coraz częściej rozglądam się za innym większym moto, gdyż na tym zaczyna mi brakować miejsca i wyglądam na nim „jak na kocie” Niestety wzrost 194 cm i waga prawie 100kg robią swoje. W moich poszukiwaniach zwracam się w stronę napędu kardanem- mam już dość upaćkanej felgi, ciągłego smarowania i naciągania łańcucha. Kiedyś siedziałem na ntv650, która była do kupienia i stwierdziłem że jest ona większa od mojej „babci”, ale niestety były inne priorytety. Teraz temat zmiany moto powraca i zaczyna nabierać mocy prawnej.

Kto wie może w garażu stanie jakaś devilka??



Moje pytanie: czy taki dryblas jak ja + pasażerka mielibyśmy wygodnie na devilce??? Jak jest z wygodą i pakownością podczas dłuższych przejazdów???



Zdążyłem się zorientować że na w/w forum jest użytkownik z Bydzi, może byśmy się gdzieś spotkali i pogadali??
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 02:10   

Witam! O Devi wolę się nie wypowiadać, bo nie mam tu doświadczenia. Na NTV osoba o wzroście niemal 2m może mieć problemy z wygodnym poruszaniem się... Z tego, co pamiętam - Rock_Out jest wysoki chłop... Może niech on coś powie :D

Tak, czy inaczej witam na pokładzie!
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 10:54   

Witaj na forum.



Przy Twoim wzroście Devi tylko z wysoką, turystyczną szybą + ewentualnie jakiś patent z dodatkowym deflektorem na niej. Waga nie powinna mieć wpływu. Nie tak dawno miałem 96 kg (schudłem 10 kg przez wakacje :) ) i nie czuję z tego powodu różnicy na moto. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że Devi nie jest motocyklem silnym i osiągi zawsze będą jakie będą.

Pasażerka nie będzie narzekać na pewno. Z pakownością to zależy ile kto czego bierze, ale kufer centralny + tankbag rozwiązuje przeważnie sprawę.

A kardan to błogosławieństwo :)
 
 
rock_out
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 14:25   

Witam, sam mam jakies 195cm wzrostu i bezproblemowo mieszcze sie na ntv choc poczatkowo nie moglem dla siebie znalezc dogodnej pozycji, wystarczylo jednak 1000km by sie naprawde dobrze wsiasc i ogarnac jazde. Z pelnym wyposazeniem (3 kufry) i osoba towarzyszaca jazda nie stanowi zadnego problemu i jest wygodna, choc moj plecaczek narzekal troche na zimno :wink: Przy tym wzroscie manerwowanie w miescie staje sie banalnie proste lecz minusem moze byc wianie prosto w oczy (mam zbyt niska szybke).
 
 
ogniki 
Wąchacz spalin


Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 14:36   

Witam na forum

Jeśli chodzi o NTV-ke oferuje ona wygodną pozycje dla wysokiego jeźdźca, podobnie możne być z Devilką lecz z niz nie mam doświadczeń przekonaj się empirycznie - musisz się "przymierzyć"
 
 
mlynaszz 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 80
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 18:21   

Witam krajana :D



Mieszkam na Miedzyniu, więc jeśli będziesz miał ochotę to możemy się gdzieś spiknąć na oględziny sprzęta. Może nie jest to egzemplarz jakoś szczególnie wypieszczony, ale przymierzysz się i ogólny pogląd na devi będziesz miał. Na pytania odpowiem, o ile będę znał odpowiedź :lol: a na te, na które nie, odpowiedź znajdziesz tutaj!
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 23:31   

Witam wśród nas. Jeżeli chodzi o patent na podwyższenie szyby to licencje :D sprzedaje Atys, mam również Devcię na sprzedaż bo w garażu stoi już ST1300. Więcej w dziale sprzedam na razie tylko wśród Swoich bo jakoś trudno mi się z nią rozstać.
 
 
matata 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 0
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 13:49   

Dzięki za powitanie :D i za uwagi jakie przekazaliscie.

Co do spotkania z krajanem to info poszło na pw.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13