Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
kierownica Devi NT700 V
Autor Wiadomość
motonita1 
motonita


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 81
Skąd: Gorlice
Wysłany: Pią Paź 01, 2021 18:38   kierownica Devi NT700 V

Mam prośbę do kolegów posiadających Devi NT700V. Czy mógłby ktoś zmierzyć odległość od końca jednej manetki do końca drugiej, mierząc w linii prostej, ale bez uwzględniania ciężarków na drążkach kierownicy. W mojej Devi NT700 V z 2011r. jest to ok. 70cm. Nie miałem okazji spotkać kogoś na takiej 7setce, aby porównać. Interesuję się tym tematem dlatego, że coś jest nie tak z moją kierownicą, niby wszystko proste, ale mam wrażenie, że drążki kierownicy są jakby odgięte do przodu, zmienia to kąt ułożenia nadgarstków, a przez to nadgarstki cierpią. Jeszcze wypada sprawdzić/ porównać kąt odchylenia drążków kierownicy. W innym poście wrzucę szkic jak to u mnie wygląda.
Będę wdzięczny kolegom za pomoc w zdiagnozowaniu przypadłości w mojej Devi, chyba, że to nie przypadłość lecz oryginał tak ma. Tylko proszę nie nabijajcie się ze mnie, że trzeba było przyjechać na zlot, to by się wyjaśniło :)
_________________
Virago; GSX 750; Triumph Sprint ST 955i; Suzuki UX 150 ciągle, Dauville NT700V obecnie
 
 
Robert Ozy 
Versys 1000


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 77
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Pon Paź 04, 2021 16:01   

U mnie kierownica ma szerokość ok. 70 cm mierzona od krawędzi wewnętrznej ciężarków i jest lekko wychylona w stronę kierownika :cool:
_________________
Była Jawa 50, MZ ETZ 251, Suzuki Savage 650, Devi NT700V, teraz Versys 1000 ;)
 
 
motonita1 
motonita


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 81
Skąd: Gorlice
Wysłany: Pon Paź 04, 2021 19:08   

Dzięki Robert. U mnie jest dokładnie 75cm i tak jak piszesz, drążki odgięte w kierunku kierownika, ale chyba zbyt mało. W tej chwili trudno mi ocenić czy tak ma być. Co prawda Twoje moto jest z 2007r. moje 2011 więc może producent wprowadził zmiany, a może poprzedni właściciel był wielki i poszerzył kierownicę :)
Jeszcze muszę porównać kąt odchylenia drążków. Czy mógłbyś mi podać adres mail to łatwiej byłoby mi wysłać jpg/szkic poglądowy, o który kąt mi chodzi?

[ Dodano: Nie Paź 17, 2021 20:07 ]
Robert Ozy mam jeszcze jedną prośbę jeśli nie sprawi Ci kłopotu. Mógłbyś podać wynik podobnego pomiaru wykonanego w sposób jak to wynika z moich foto które załączam?

[ Dodano: Nie Paź 17, 2021 20:09 ]
Oj. tragiczna jakość załączników :( Nic z tego nie będziesz wiedział.

[ Dodano: Nie Paź 17, 2021 20:13 ]
Jeśli podałbyś adres mailowy, wtedy wysłałbym te foty w wysokiej rozdzielczości.


_________________
Virago; GSX 750; Triumph Sprint ST 955i; Suzuki UX 150 ciągle, Dauville NT700V obecnie
Ostatnio zmieniony przez Brt Sro Lis 24, 2021 09:48, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13