Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy dział ;)
Autor Wiadomość
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:50   Nowy dział ;)

Tak sobie myślę, że przydatny byłby nowy dział : Giełda, a w nim Kupię/Sprzedam/Zamienię. Na innych forach cuś takiego funkcjonuje i wydaje mi się, że znacznie usprawnia odnajdywanie przedmiotów. Ogólnie chyba zrobi się przejrzyście :) Bardzo proszę modów o rozważenie propozycji.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 13:02   

Propozycje były już składane... Podobno skrypt na jakim opiera się forum uniemożliwia pewne sprawy... Chyba, że coś źle zrozumiałem. Ja po raz kolejny bardzo apeluję o shoutbox lub jakiś kanał na chacie dla luźnych pogaduch, szybkiej wymiany informacji itp. Bardzo przydatne narzędzie!
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 18:53   

Jeśli faktycznie nie da się zrobić shoutboxa to może przynajmniej podwieśmy temat "pogawędki" lub "luźne gadki" w dziale ogólne, gdzie będziemy mogli swobodnie sobie spamować o pierdołach, można też podwiesić "giełdę" w tym lub innym dziale...taka moja propozycja jeśli na prawdę nie da się tego rozwiązać w normalny sposób...
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 21:07   

A może stworzyć jakiś chatroom i przykleić ogłoszenie z linkiem do strony...
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 23:54   

jestem za :)
 
 
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 09:33   

Co do giełdy to można zrobić w formie ogłoszenia podwiesić i będzie na stałe. Odpowiedzi na ogłoszenia wtedy tylko na PW co by nie zaśmiecać, co jakiś czas zrobić porządki w dziale np. ogłoszenie trwa 2 tyg.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 09:51   

Z obsługą tego działu było by trochę roboty, a odpowiadanie każdemu z osobna na PW było by męczące. Opcja kupię i sprzedam ma sens, jednak warto mianować kilka osób modami, ponieważ w pojedynkę całe forum "czyścić" to wyzwanie. Kermadec sam mówił, że być może nie będzie miał w tym sezonie na śmiganie nie mówiąc już o zabawie w czyszczenie forum. Ja myślę, że wato mianować kilku użytkowników wiedzących co, i jak - moderatorami. Bez tego nie ma sensu o niczym gdybać! Z resztą - była już o tym nie jedna rozmowa!
 
 
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 10:19   

Rozumiem... Tutaj przydała by się moja deklaracja o współpracy, ale niestety nie mam neta w domu... w pracy to tak ciężko na bieżąco. Szkoda...
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 20:02   

Racja Killu z tymi modami, tylko nic się w tym temacie nie dzieje... Może czas w końcu coś z tym zrobić, Kermadec?
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 22:33   

Dokadnie! Kermadec... Zaproponuj jakieś rozwiązanie. Zdaję sobie sprawę, że samemu ogarnięcie całego bałaganu może być niewykonalne, ale mianowanie powiedzmu dwóch nowych moderatorów, to spore ułatwienie... Perkusja zdaje się wie, o co chodzi w moderowaniu... Może on by się zgodził. Nie chodzi o to, żeby siedzieć non stop na forum, tylko, żeby rozwiązywać pewne sprawy, albo informować o niemożności ich wykonania... Sam mógł bym się zgłosić, bo dosyć często siedzę na frum, i na chwilę obecną mam sporo czasu, jednak nigdy w takie klocki się nie bawiłem i sprawa mogła by mnie przerosnąć.



Czy jest "na sali" ktoś, kto dobrowolnie mógłby zająć się moderowaniem, mający o tym pojęcie?
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 22:51   

Ja się mogę tego podjąć, ale dopiero po 16 maja :)



Tomek
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 23:54   

Myślę, że jeszcze jedna chętna osoba, i coś tam ruszy się do przodu... No i oczywiście warto by było zagadać w tej kwestii do administratora...
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 01:05   

Killu myślę, że lepszej osoby na to stanowisko niż Ty nie ma... Twoja aktywność na forum jest od razu widoczna, udzielasz się w wielu tematach i można zauważyć, że to co dzieje się na forum nie jest Ci obojętne, więc mimo Twojej obawy, proponuję jednak żebyś spróbował podjąć się tej funkcji !
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 01:28   

Ja też tak myślę, że Ty Killu jeżeli się Podejmiesz to po małym instruktażu Dasz radę. Należysz do grupy niezbyt licznych użytkowników forum którzy odwiedzają je systematycznie i biorą w nim czynny udział.

Pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 02:55   

Obawiam się, że mógł bym zawieźć wasze oczekiwania... Prawda - poświęcam na forum trochę czasu jednak moderowanie jest nieodłącznie związane z odpowiedzialnością, której niestety trochę mi brak :/ Wolał bym raczej współpracę z Tomkiem jako pomocnik, niż sprawowanie nad czymś pieczy osobiście... Mam kilka pomysłów, jednak nie mam pojęcia jak je zrealizować... Wolał bym jednak pozostawić tą funkcję tym, którzy wiedzą, o co chodzi. Mimo wszystko dziękuję za uznanie :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13