Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze hobby poza NTV ;)
Autor Wiadomość
biker111
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 02, 2009 14:12   

Wiesz narazie nie graslismy jeszcze koncertów po za miastem ale w miescie kilka ich było. Nagrania musze skołować od drugiego gitarzysty. A planowalismy nagrać jakiś albumik. a ty Killu grasz na czymś?? :?: Widze że punk ci leży, jedziesz na festiwal do węgorzewa?? http://www.rock.wegorzewo.pl/

UUU odszedłem od tematu :oops:
 
 
maurycy 


Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 123
Skąd: poznań
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 15:25   

ja powróce do tematu,



Cwiczę na siłowni od 3 lat czyli od 17 roku życia.

Od 4 miesięcy staram się robic niektóre z tych ewolucji

http://www.youtube.com/wa...re=channel_page



Interesuję się jeszcze budownictwem drogowym i cięzkimi maszynami budowlanymi.

Jestem rowerzystą i biegaczem- w pełni amatorsko
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 19:07   

Skoro temat jest odświeżony to pochwale się: odebrałem wiosło parę tygodni temu od lutnika, i teraz zestaw wygląda następująco: http://www.motorfan.szafera.one.pl/inne/1a.jpg



Preamp + dealy i piezo Artec. Combo 20W ZAR.

Jestem wielce zadowolony! :)



P.s. Aftys, bardzo podoba mi się Twój album, masz chłopie rękę.
 
 
Fidel 
Premium User


Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 424
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 21:03   

A ja uwielbiam kolarstwo górskie i obecnie, poza motocyklem znajduję czas tylko na śmiganie rowerem po okolicznych pagórkach :wink:
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 02:30   

Aftys - rzeczywiście zdjęcia spoko... A korzystasz z błon, czy na kompie dopieszczasz zdjęcia? Rodzice mojej dziewczyny są fotografami i mam dostęp do sporej ilości analogów i obiektywów, jednak wolę zabawy z kompaktową cyfrówką - nie potrafię kalibrować i używać ustawień aparatu tak kadrować, żeby chociaż połowa zdjęć była dobra - za cienki jestem, dlatego wolę trym makro i pejzaże w kompaktowej cyfrówce :wink:

Biker111 - punk mi leży, ale pod warunkiem, że są to surowe, nieokiełznane i niepokalane "komputerem" dynamiczne nagrania... Inaczej się nie da... Jeżeli miał bym grać punk, to tylko na garach (paukerowałem przez jakiś czas w zespole, ale atmosfera była taka, że na próbach krzesła latały), bo osobiście wolę techniczny death na "wieśle" 8) Generalnie, to jestem takim "muzycznym gówniarzem", którego jarają dysonansowe, połamane, szybkie riffy rozwalone po całym gryfie... Nie gram jednak w żadnej kapeli, bo jestem na to za cienki - nie potrafię grać tak, jak bym chciał :( Zapodaj mi nagrania na pocztę jeśli możesz - lubię słuchać demówek i mam ich małą kolekcję.

Maurycy - robisz takie tricki na drążku - WOW!!! A tak w ogóle, to bardzo oryginalne zainteresowania z tymi maszynami...

Vasiliy - robisz gitarę pod brzmienie jakiegoś konkretnego gitmana, czy pod siebie!? Pewnie wycinasz wczesny Blues i hołdujesz do Roberta Johnsona :wink: Mamy takiego gościa na osiedlu - gra na wiosełku i harmonijce ustnej jednocześnie, a w przerwach śpiewa... Dla mnie masakra!!! Ja nie potrafię nawet gwizdać melodii jak gram :( Ale mam za to inny dar - czasami potrafię grać kwestię z 3 gitar jednocześnie :wink: Oczywiście na gitarze sześcio-sznurkowej z jednym gryfem :D

Fidel - kolarstwo górskie - choruje na to samo... I jeszcze biega. Podziwiam gościa, bo najdłużej zdarzyło mu się nie trenować 2 dni z rzędu, a trenuje już ładnych kilka lat... A zaniedbał trening, bo w ostatnie wakacje wypłynęliśmy na kilkudniowy rejs i na Bałtyku - kilka kilometrów od brzegu raczej nie dało się pływać...

Ja mam jeszcze jedną rzecz... Może jeszcze nie jest to moje hobby, ale strasznie chciałbym (proszę się nie śmiać)... Grać na flecie :wink: Kiedyś kupię sobie drewniany flet i nauczę się grać średniowieczne przygrywki :D Chciałbym mieć instrument, który będę mógł zawsze mieć przy sobie :wink:
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 16:38   

Killu, gitarkę robiłem pod siebie oczywiście aby miała brzmienie możliwie jak najbliższe naturalnego brzmienia akustyka. Mimo iż budżet miałem ściśle określony to myślę że i tak udało mi się wykombinować coś niezłej jakości, a na pewno wyższej niż "fabryczny" elektroakustyk w tej samej klasie cenowej.

Hołduje do takich wykonawców jak Eric Clapton czy Dave Matthews. Podoba mi się pomysł na muzykę Kurta Cobaina i wielu innych wykonawców.

Gram tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności, zazwyczaj sam sobie choć zdarza się okazjonalnie że ktoś słucha :) Nie potrafię śpiewać, poza tym mój głos się do tego W ZUPEŁNO?CI nie nadaje.
 
 
aftys6 


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 455
Skąd: lubartów/warsiawka
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 05:20   

Killu, zdjęć nie obrabiam kompuerowo, chyba że tyko formatuję do mniejszego rozmiaru :)

Używam filtrów, głownie polaryzacji, ew jakiś efekt połówkowy.

Większość zdjęć robię na manualu ;]

Automatyka w aparacie jest potrzebna, ale rozleniwia człowieka, nie wymaga myślenia i nauki. Na manualu mogę zadecydować o każdym szczególe, jak głębia ostrości, czas naświetlenia, ew rozmycia itd.
 
 
dozger 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 53
Skąd: zza rogu
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 16:38   

Poza motocyklami to pasjonuję się autami zza wielkiej kałuży oraz numizmatyka
 
 
moniek 

Wiek: 61
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 17
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 18:53   

a ja bawie sie w psie zaprzęgi - raczej jesienią i zimą jak mam przerwe od moto , chociaż w tym roku miałem przerwe bo pracuje w angli ,ale tej zimy to odrobie , mam własne husky 2 szt a 2 pozyczałem od znajomych .
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 21:52   

Moniek, bardzo ciekawe hobby! Nie jest to chyba w Polsce zbyt popularne (?)
 
 
moniek 

Wiek: 61
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 17
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 00:45   

no mysle ze jest w miare popularne , jest wiele klubów sportowych , no i zawodów w polsce jest coraz wiecej , a najwazniejsze ze mamy wielu wielkich mistzrzów tej dyscypliny , liczacych sie na swiecie
 
 
kaśka
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 14, 2009 01:57   

to i ja się wypowiem :)

na chwilę obecną rowerek codziennie i jeszcze biegam :)



a poza tym...sex,drugs i rock 'roll :p żart



jestem dość leniwa, więc może spanie to moje hobby? :P
 
 
sgtcop13 
Premium User


Pomógł: 15 razy
Wiek: 56
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1776
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 23:48   

Ja lubię grać na "cyji". Mam nadzieję, że nie tylko górale domyślają się co to za instrument. Podpowiem trochę, to raczej smyczkowy :wink:
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 03:22   

A myślałem, że na to się mówi kaloryfer bądź świnia :P .
 
 
yacey 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 159
Skąd: miasto stołeczne
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 12:55   

A ja sobie po Taterkach uwielbiam pochodzic i wlasnie czekam z niecierpliwoscia na kolejny wyjazd. Poza gorami, ktore pasjonuja mnie w rownej mierze co motocykl, jezdze na rowerze, podgladam przyrode i cykam fotki :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12