Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Kobrzak 
Piotrek


Pomógł: 49 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 2320
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Pon Lip 24, 2017 16:50   

A zobacz vstroma 650. Jak już masz kupować devi 650 to lepiej kup sztormiaka :P jak devila to tylko 700 ale to już wszystko droższe i lepsze. Miałem obie i 700 jest duuużo lepsza, mimo bólu tyłka nie zamieniłbym na 650, to o czymś świadczy :P

A vstrom bardzo dobry i udany sprzęt.
Trampek 700, taki jak ma Kudłaty też bardzo zacny, wszędołaz :)

Tigera bym Ci polecał, ale nie z takim doświadczeniem jak masz, bo to straszny popierdzielacz i wymaga sporo od jeżdźca.
_________________
https://www.youtube.com/c...3qMLMdnopW0iiWQ

https://www.instagram.com/piotr_harison/

NT650V Devi 1999 > NT700 2008 Wiśnia > Triumph Tiger 955i 2004 > Triumph Tiger 955i 2005
 
 
Robert Ozy 
Versys 1000


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 77
Skąd: Zwoleń
Wysłany: Wto Lip 25, 2017 15:33   

Witam kolejnego poszukującego i oby udało się znaleźć zacne wozidło. Sam też jak na razie jestem poszukujący :grin:
_________________
Była Jawa 50, MZ ETZ 251, Suzuki Savage 650, Devi NT700V, teraz Versys 1000 ;)
 
 
looka 

Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 0
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 25, 2017 18:47   

Dziękuje wszystkim za powitanie.
Rad wysłuchuję, każdą analizuję i szanuję.
Gdyby nie bariery budżetowe to pewnie 650 by mi po głowie nie chodziła.
Zakładając jednak, że na zakup mam powiedzmy 8k trudno znaleźć coś praktyczniejszego.

Chyba wspomniany trans by się załapał, ale z twardego póki co zjeżdżał będę sporadycznie.
Przeczucie mi mówi, że NT wygodniejsza ;)

Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a ja mam jeszcze trochę czasu by zgłodnieć ;)
 
 
Nomad_FH 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 577
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Sro Lip 26, 2017 12:30   

Witaj w naszym zakątku :D

Devi 650 jest jak najbardziej fajna, choć 700 ma sporo zalet, no ale też i większy koszt zakupu...
Jeśli wchodzimy w takie rozważania, to podzielam zdanie Kobrzaka, że jedynym sensowną (IMHO) alternatywą jest Vstrom - na pewno dużo lepszy przy gorszych nawierzchniach.
Kufry zabudowane w Devi są jej ogromną zaletą, ale i jednocześnie pewną wadą - bo ograniczają wielkość bagażu, a także możliwość dodatkowego troczenia "na zewnątrz".
Przy kufrach akcesoryjnych można decydować o ich wielkości, a i zwykle ich kształt i konstrukcja umożliwiają dokładanie bagażu na zewnątrz. W devi bierze się wszystko z "dobrodziejstwem inwentarza" :D ale i tak kocham ten sprzęt :)

A co do wysokiej/niskiej szyby. Pierwszy sezon - półtorej na devi zrobiłem z niską szybą - jeżdziło się super. Później na jesień założyłem wysoką - wydawało mi się, ze wielkiej różnicy nie ma :D :D po szlifie był powrót do niskiej i dopiero wówczas zobaczyłem, że jednak ta wysokość robiła swoje jeśli chodzi o osłonę przed wiatrem przy prędkościach "autostradowych". Ale jednak wolę szybę niską - może ze względu na wzrost - wysoka "kończy mi się" na lini wzroku... No i zdecydowanie lepiej devilka wygląda z niską - przynajmniej moim zdaniem :D
_________________
Rover, wanderer
Nomad, vagabond
Call me what you will
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14