Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Killu - problemator
Autor Wiadomość
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Pią Lip 07, 2017 22:48   Killu - problemator

W związku z totalną zlewnią naszego kolegi forumowicza, ps Killu, postanowiłem temat tutaj właśnie nagłośnić i przestrzec na moim przykładzie. Bez wchodzenia w detale, coby nie zanudzać wszystkich wielce:
- 09.06. otrzymałem info, że opony dla mnie ma na biurku i teraz wysyła. To ja tego samego dnia przelałem prawie 1 tys. zł na konto, aby człek nie czekał długo na forsę;
- 14.06. po kilku nieudanych próbach telefonicznych oraz SMS-ie, w końcu odebrał i usłyszałem, ze chłop zachorzał, lecz natychmiast posyła żonę z towarem do kuriera. No nic, zdarza się (szkoda, że bez żadnego info: chorym, paczkę poślę z opóźnieniem - dla przykładu);
- 16.06. no i wysłali... do Rzeszowa - widzę na śledzeniu paczki DPD. Kilka bezskutecznych prób połączenia z człowiekiem, nagrania na poczcie głosowej, w końcu SMS-y. Nic :evil: ;
- 20-22.06. odebrał 64-tą próbę połączenia: dobra już się zajmuje. No i nie mogą kuriery znaleźć takiego adresu w tym tam Rzeszowie (i jak się tutaj dziwić?). Killu deklaruje, że już załatwia przekierowanie na właściwy kierunek i da mi sygnał. I cisza. Chciałem dopytać, ale goowno, tradycyjnie... zostaw wiadomość blebleble :evil:
- 23.06. piszę człowiekowi, iż czuję się "dymany" bo: kasa poszła, towaru brak, info brak i Łoje za pasem, a komar na "łysielcach" stoi!
I tak zlewnia do 28.06. - odebrał i podwójnie zdziwiony: że towaru nie otrzymałem, i żem taki spokojny po wysłaniu prawie 1 tys zł za nic. Noszsz koorwa... No, ale on już zamyka budę i leci do DPD, bo zmiana musi być osobiście. No i oczywiście da info, zaraz po załatwieniu w DPD. I chłop zaginął, wpadł chyba w jakąś paradę LGBTQWERTY1234656789... :evil:
- 29 i 30.06 - 50 prób połączenia - zostaw wiadomość blebleble - w końcu wysyłam SMS-a: nie ma towaru (tzn. u mnie, bo w Rzeszowie już zaczął pączki wypuszczać!!!) i żądam zwrotu forsy natychmiast :evil:
- 05.07 - DPD wyrwało korzenie i odesłało paczkę do nadawcy (stosowny link: https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=0000003699853j)
- do dzisiaj, tj. 07.07. (po następnej serii prób połączenia - zostaw...bleble, nagrań oraz SMS-a) brak dowodu istnienia Killa. Zabić gościa, to za mało :!: :!: :!:

M.in. dzięki niemu, nie pojawiłem się na z góry opłaconych Łojach - w takie ulewy, jakie wtenczas były na trasie mojego dojazdu i powrotu, zasuwanie na "łysielcach" byłoby proszeniem się o drewnianą jesionkę... Sądziłem, iż wysyłka towaru na 3 tygodnie przed zlotem, to wystarczająco dużo czasu na otrzymanie, wymianę oraz lekkie przetarcie gum. Obiecanki-cacanki...

Trudno mi sobie wyobrazić, jakie argumenty przekonają mnie do odszczekania tego, co teraz napiszę: nie polecam współpracy z tym forumowiczem w zakresie zaopatrzenia, przynajmniej w opony :idea: I to za praktycznie przedpłatą :!: Ne zrobił nic, aby swoje błędy naprawić, nie ma z nim kontaktu i sam pluje na swoje deklaracje o powiadamianiu w sprawie.
Dodatkowo nie oddał mi przelanej na jego konto sumy pieniędzy :!: Zażądałem tego już dwukrotnie, a tylko do 3-ch razy sztuka
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
molly1978 


Dołączyła: 10 Maj 2015
Posty: 492
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 20:51   

jak rozumiem mowa o moderatorze forum??? :/
 
 
adamdive 
Adaś_Wieszczu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 493
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 21:20   

No to czekamy co napisze Killu...
_________________
Yamaha FJR
 
 
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 00:06   

adamdive napisał/a:
No to czekamy co napisze Killu...


Rzeczywiście. Będę oczekiwał z zaciekawieniem.

PS
Jako się okazuje, to nie jest jedyny przypadek - od napisania powyższego, znam już pokrótce trzy podobne opowieści.
No nic, "kapcie" zamówiłem już gdzieś indziej (o czym poinformowałem Killa stosownym SMS-em 30.06.), teraz czekam na zwrot forsy. A skrucha będzie miłym dodatkiem oraz wyrazem zdolności honorowej.
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
adamdive 
Adaś_Wieszczu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 493
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 08:29   

Toma311 albo będziesz miał drugi komplet kapci ;-)
_________________
Yamaha FJR
 
 
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 11:43   

O, znakiem tego, drugi motocykiel cza nabywać :?: :mrgreen:
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
rzempi 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 1359
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 19:34   

Killu, troszkę zapadł się pod ziemię... Ostatnia wizyta: Nie Mar 05, 2017 21:15 (Minut: 9). Jakby nie patrzeć Toma311, nie ma na czym śmigać... a frustracja rośnie wraz z mijającym jakże krótkim sezonem...
_________________
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...
Przerwa w jeździe na moto to dobra sprawa, jest czas by zatęsknić... Oby nie za długo...
 
 
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 22:47   

rzempi, masz absolutną rację.

Widzę, że wklejony link do śledzenia DPD zdezaktualizował się - znaczy paczkę (cokolwiek w niej było) zwrócono nadawcy.

Inny szkopuł, to strona killa (http://motorpower.pl/) także się zdezaktualizowała... :evil: W telefonie b.z.

[ Dodano: Pon Lip 10, 2017 23:48 ]
molly1978 napisał/a:
jak rozumiem mowa o moderatorze forum??? :/


Tak Molka, o tem człeku wątek ten.
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
Romecki 

Wiek: 52
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 38
Skąd: Kępno
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 08:07   

Z tego co pamiętam to nawet pod avatarem miał podpis.....
Tyle go widzieli....
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 10:07   

Spróbuję złapać Kamila.
_________________
SHL M11 '65, zwłoki Osy i WSKi ;) .
 
 
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 12:36   

kermadec, tynks from montajn :wink:
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sro Lip 12, 2017 11:25   

Toma311 napisał/a:
kermadec, tynks from montajn :wink:



Jakiś odzew?
_________________
SHL M11 '65, zwłoki Osy i WSKi ;) .
 
 
hanys 
hanys

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 35
Skąd: okolice Raciborza
Wysłany: Sro Lip 12, 2017 15:31   

Koorwa... Chyba coś czuwa nademną.. bo juz jakiś czas temu przemyśliwałem że jeśli mi trafi jeszcze w tym roku kupowac gumy (zalezy ile sie nakręci) to zamiast dawac zarabiac obcym lepiej dac kasiorę komuś kto jest nie tylko w temacie moto ale i funkcyjny na tematycznym forum. A skoro ktoś mu funkcję powierzył znaczy że gość jest godny zaufania... A tu dupa blada....
Dzięki Toma za posta z ostrzeżeniem. Uchroniłes co najmniej 2 osoby przed stratami...
Mnie przed finansowymi ( to minimum) a tego 'jaśnie pana moderatora" przed utratą zdrowia. Bo przyznam sie że ja tak cierpliwy jak Ty nie jestem i znając siebie raz czy dwa dałbym sie zbyć ale potem mogło by być głośno w Opolu ze ktos tam połamał komuś ręce czy nogi lub zdemolowano dom czy mieszkanie...
Tym bardziej że od Opola mam rzut beretem. Ale za 1000 plnów byłbym w stanie i z drugiego końca kraju przyjechać,gościa odszukać i po prostu kasę wydrzeć i wpierdol spuścić.
 
 
powalla 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 57
Skąd: Mikolow
Wysłany: Sro Lip 12, 2017 17:50   

Cytat:
Ale za 1000 plnów byłbym w stanie i z drugiego końca kraju przyjechać,gościa odszukać i po prostu kasę wydrzeć i wpierdol spuścić.


Zaroz widać że swoj hłop !!!


Czytając ten temat od razu mi to przyszło na myśl jednak po chwili namysłu dla ochłody ja po prostu wydrukowałbym sobie korespondencję i przekaż wpłaty i udał się na Policję , bo nic nie przywraca tak do pozycji człowieka (z pozycji złamanego ciula) jak wizyta dzielnicowego z wezwaniem na przesłuchanie i wstyd przed sąsiadami. Policja takie sprawy lubi bo mają dowody na tacy łącznie z adresem, no i zawsze jedna rozwiązana sprawa o oszustwo i wyłudzenie fajnie wygląda w raportach i statystykach.
 
 
rzempi 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 1359
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Sro Lip 12, 2017 21:38   

hanys napisał/a:
Tym bardziej że od Opola mam rzut beretem

hanys, jak masz tak blisko to może byś odwiedził killa (lub ktoś inny), żeby się chłopina wypowiedział i zajął jedyne słuszne stanowisko. Jakby nie patrzeć Toma311 ma zblokowaną kasę i związane ręce.
_________________
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...
Przerwa w jeździe na moto to dobra sprawa, jest czas by zatęsknić... Oby nie za długo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13