Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy etap w życiu czyli pożegnanie z NTV700
Autor Wiadomość
Dario 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 104
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 20:19   

Może trochę późno piszę w tym temacie :) lecz byłem zajęty jazdą na moim Varadero ( Varanie , Wiadrze jak komu )
Ci co byli na Łojach 2017 widzieli moto :)
Toma - zalety jakie wymieniłeś z forum Varadero to prawda lecz nie zgodzę się z jednym że jest ciężki :) . "Ciężki" to pojęcie względne, wszystko zależy od masy i siły motocyklisty oraz jego umiejętnościach.
Można i Varadero jeździć po szutrach i piach - wszystko zależy od opon jakie masz założone w swoim moto. Obecnie mam opony michelin anakee 2 i wcale nie narzekam na jazdę po asfalcie i szutrach :D .
Co do spalania: Na pewno i bez wątpliwości spalanie jest większe niż NTV700. Wszystko zależy od kierowcy co ma w głowie :) Jeżdżąc po mieście spalanie mam rzędu 6,5 /100 km ,a w trasie od 5,5 - 6 l/100 km (prędkości miedzy 100 - 130 ) Naprawdę uważam że nie jest źle.
Więcej sieją popelinę ludzie co posiadali Hondę Varadero pierwszego wypust czyli SD01 gdzie silnik był na gaźniku i był paliwożerny - z tm się zgadzam ze paliły po 10 l/100 km .
Problem ze spalaniem został usunięty w modelach SD02 (silnik na wtrysku ) a w SD3 silnik jest naprawdę oszczędny jak na jednostkę V2 z 1000 cm3 :)
Jednego czego mi brakuje w Varadero to: brak schowków z przodu z prawej i lewej strony tak jak NTV700 ( chociaż miejsca jest sopro na wykonanie takich schowków), Wału kardana , oraz trochę większej szyby.
Przed kupnem, wszyscy mówili - jest ciężki , będziesz miał problemy z zawracaniem , z podniesieniem itp. naprawdę nie mam takich problemów. Motocykl jest mega wygodny. NTV 700 był za małym motocyklem dla mojego wzrostu.
Troszkę sie rozpisałem :D :D - na minus dla Varadero to tylko napęd "łańcuch"!!! w nowych Hondach tego typu już jest kardan :)

Pozdrawiam
Dario
_________________
NT700 VA Deauville 2006 > Varadero XL1000 VA 2005
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13