Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NTV i wysoki kierowca
Autor Wiadomość
mradom
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 15:43   NTV i wysoki kierowca

Witam.

Przymierzam sie do zakupu moto i wsrod potencjalnych maszyn biore pod uwage NTV. Moze mi ktos pwiedzec, czy jesto to wygodne moto dla wysokiego kierowcy (> 188 cm) ?

Pozdr

/m/
 
 
Easy-rider
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 18:20   

mozesz miec maly problem w nogami. czyli dalsza trasa moze byc dla Ciebie problem. polecam pozyczyc od kogos ntv i samemu sprawdzic
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 20:17   

Panowie - poproszę o używanie polskich znaków diakrytycznych ( o używaniu wielkiej litery na początku zdania nawet nie wspomnę ..... ).



Pozdrawiam

keramdec
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 20:44   

Nogi faktycznie są dosyć mocno podgięte, jednak ja przy swoich 183 cm wzrostu nie moge powiedzieć że jest mi niewygodnie. Jedynie jak trzymam nogi na podnóżkach pasażera to po powrocie do pierwotnej pozycji czuję dyskomfort :wink:
 
 
keicaM
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 22:01   

Niemiec w mojej NTV na gmolach zamontował "spacerówki". wygląda to troche obleśnie ale na A4 skorzystałem, fajnie jest, ale przy powrocie nóg na ich miejsce przy 150 km/h

może wystąpić uczucie wyrwania z tzw d... :D
 
 
Gość

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 23:11   

Mój wysoki kolega miał niegdyś NTV i narzekał - robił dłuższe trasy i cierpiał (nogi). To naprawdę dość zwarty motocykl.
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 01:06   

Są tacy którym to nie przeszkadza i są tacy co nawet na fotel w angielskim salonie będą narzekali :wink: .

Ja mam 174cm i faktycznie po pokonaniu trasy Szczecin-Wrocław troszkę się dziwnie chodziło ale żeby to mnie zniechęciło do tego motocykla ......Co to to nie :D .
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 18:06   

Witam

Powiem tylko tyle: Poprzedni właściciel mojej NTV ma trochę ponad 2m wzrostu, przebiegi roczne na poziomie 30 tys km. Wystarczy ?

Pozdrawiam
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 07, 2007 23:20   

Witam ja mam 195 cm i jakoś daję sobię radę , A co do bóli zadka to polecam zmiane tapicerki i wypełnienia kanapy , własnie jestem na tym etapie i to ponoć bardzo pomaga jak to zrobie i zalicze kilka setek km to oppisze ale i tak jest ok .
 
 
Kaczy
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 01:32   

Ja mam 185cm wzrostu i osobiście jak narazie nie sprawia mi żadnych problemów wygodne poruszanie się NTV, to fakt że nogi są troche w niewygodnej pozycji, ale wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia. Pzdr.
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 09:04   

No właśnie, NIKO ma rację

W mojej poprzedniej NTV przy wymienianiu obicia podniosłem trochę siedzenie, przez dodanie grubszej gąbki (dosłownie o 1,5-2cm). Efekt był taki, że wyprostowały mi się trochę kolana podczas jazdy. Podsumowując-dobra rzecz.

Pozdrawiam
 
 
kurakijczyk
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 18, 2007 21:51   

Ja mam ponad 183 i daje rade :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13