Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
O motocyklizmie rzecz
Autor Wiadomość
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 12:42   

Mnie uwaliła osa w sutek na wejściu w winkiel... I myślałem, że nic gorszego nie może się przytrafić, ale znajomego z motocykla ściągnął bocian :P
_________________
Pucuś
 
 
Toma311 
Tiger 1200


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 792
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 23:42   

Killu, ze żabą był omylił :?: :shock:
_________________
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż potrafi latać...

NT650V '03 ---> NT700V '08 Wiśnia ---> BMW R1200 eRTek '07 ---> eRTek '11 ---> TT1200
 
 
sgtcop13 
Premium User


Pomógł: 15 razy
Wiek: 55
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1774
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 09:36   

Killu napisał/a:
Mnie uwaliła osa w sutek na wejściu w winkiel...


Killu, nie dość, że jeździsz na "zdrapkę" to jeszcze z sutami na wierzchu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobrze, że nie uwaliła Cię w "wacka" ,bo wtedy byłaby prośba do Bozi; "Panie, ból odejmij a rozmiar pozostaw". :twisted:
_________________
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć.........
była NTV 650 "93, BMW F650 ST "99, Yamaha FZ6 "04, jest znów NTV 650 "93
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 12:22   

Latem miewam taki zwyczaj, że rozpinam kurtkę, żeby łapać więcej powietrza... No i to była konsekwencja moich poczynań :P Teraz się żmieję, ale ból straszny. Nawet nie chcę wiedzieć jak boli użądlenie w przyrodzenie że tak sobie zarymuję :P
_________________
Pucuś
 
 
DorDaw 
Premium User
Honda Goldwing


Pomógł: 5 razy
Wiek: 54
Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 935
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 20:29   

Killu, a do tego te korki analne :twisted: :twisted: :twisted: i wszystko jasne :razz:
_________________
Honda Gold Wing GL 1800A
Pomagam w uzyskaniu odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych !!!
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Lis 20, 2016 01:03   

No i kurde się wydało.
"Bo na jestem masochista,
lubię w łeb dostawac, lubię gdy krew tryska.
Ból mnie podnieca więc proszę mnie bij,
prosto w ryj, prosto w ryj, prosto w ryj..."
_________________
Pucuś
 
 
Kobrzak 
Piotrek


Pomógł: 49 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 2320
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Nie Lis 20, 2016 11:41   

Jak w kawale:

Spotyka się masochista i sadysta.
Masochista mówi: bij mnie, biiij!

A sadysta: niee, nie będę Cie bił

Jeśli wiecie o co chodzi :P
_________________
https://www.youtube.com/c...3qMLMdnopW0iiWQ

https://www.instagram.com/piotr_harison/

NT650V Devi 1999 > NT700 2008 Wiśnia > Triumph Tiger 955i 2004 > Triumph Tiger 955i 2005
 
 
Nomad_FH 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 577
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 13:30   

Dobra śmieszki :D
a wracając na chwilę do sedna - wczorajsza sytuacja, jedziemy z kumpelą (która przybyła do Olzy w niedzielę) pozwiedzaliśmy trochę Czechy (w sumie powtórka naszej forumowej trasy z soboty + obiadek nad zalewem w Hlucin - polecam, przetestowana już druga restauracja - obydwie b. dobre) :)
No i na wysokości zjazdu na Darkovice - kumpela mi sygnalizuje, że coś się dzieje z motocyklem. Okazuje się, że właśnie przełączyła na rezerwę - moto (GS 500) gaśnie... nie chce odpalić etc. Godziny średnio ciekawe, bo już po zachodzie słońca.
Pierwsza myśl - zostawiam ją z moto, lecę do najbliższej stacji w Hlucinie i coś się pokombinuje (nie wiem, czy na tamtejszych stacjach mają małe kanistry...).
Dopchałem jej motocykl do najbliższych zabudowań, wracam do swojej Devilki stojącej na poboczu (w międzyczasie kilka motocykli nas minęło...). Widzę - jedzie kolejny, zwalnia - srebrna Devilka 700 :) pytanie - czy potrzebna pomoc i co się stało.
Okazuje się, że kolega mieszka niedaleko (8 km), sam zaproponował, że ma kanister i paliwo.
I może nam pomóc. I dzięki niemu bez komplikacji bezpiecznie wróciliśmy, co więcej czekał dłuższą chwilę zanim się nie upewniliśmy, że nic więcej GS-owi nie dolega.
Kolega nie z naszego forum, choć zaglądał tutaj. I zapowiedział się, że wróci :D

p.s. swoją drogą - GS idzie z powrotem do mechanika, bo to już druga taka sytuacja, że kranik jest na normal, a zachowuje się jakby był na rezerwę przekręcony... ew. jest odwrotnie pokrętło zamontowane...

----

A druga taka sytuacja, to moje niedawne bliskie spotkanie 3 stopnia z asfaltem w Bytomiu. Trzy samochody mineły leżący na jezdni motocykl nawet nie zwalniając. A kolejny leciał motocykl (miejscowa czerwona CBR-ka) - momentanie się zatrzymał i pomógł mi ogarnąć wszystko na miejscu upewniając się, ze nic mi nie jest i dam radę jechać.
_________________
Rover, wanderer
Nomad, vagabond
Call me what you will
 
 
AndrewMD 


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 73
Skąd: Zamość
Wysłany: Sro Maj 24, 2017 07:41   

Nomad_FH napisał/a:
Dobra śmieszki :D


A druga taka sytuacja, to moje niedawne bliskie spotkanie 3 stopnia z asfaltem w Bytomiu. Trzy samochody mineły leżący na jezdni motocykl nawet nie zwalniając.


Pewnie mieli nawet satysfakcję, co niestety jest przykre. Ja po moim ostatnim szlifie to zobaczyłem, że ludzie się schowali do domów, chyba po to żeby nie patrzeć :P
 
 
oldmotory 
Centrowanie kół


Pomógł: 46 razy
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 804
Skąd: Siedlec / Wolsztyn
Wysłany: Pon Maj 29, 2017 07:23   

Wczoraj ok 18tej jeździłem po Wolsztynie (samochodem w lumpach motocyklowych :shock: )
Na jednym z parkingów stoi motorek. Jechałem tamtędy kilka razy. Za każdym kolejnym przejazdem widziałem więcej tobołów pod motocyklem. Po załatwieniu swoich spraw postanowiłem podjechać.
Sympatyczni ludzie, na padniętej Virago, uwięzieni na parkingu 50 km od domu. Na drodze mnóstwo motocykli, mnóstwo kiwających ... i ja jeden z pechowcami.
Potem złapałem jeszcze jednego znajomego, ale z racji wiedzy mechanicznej mogliśmy tylko czekać aż pechowcy załatwią busa.
_________________
Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat
RENOWACJA, CENTROWANIE KóŁ (SPECJALNOŚć, KOŁA BMW GS!), - FACEBOOK "OLDMOTORY" - ZAPRASZAM!
 
 
AndrewMD 


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 73
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon Maj 29, 2017 11:13   

A ja wczoraj miałem problem 30 km od domu. Akumulator całkiem padł. Poszedłem do gościa który mieszkał obok nie był motocyklistą ale pomógł po ludziach znaleźć akumulator i podłączyć go. Udało się w bocznej sakwie umieścić i wyciągnąć kablami. Dobrze że znaleźli się ludzie, którzy chcieli pomóc.
 
 
Krzysztof_nowy 


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 773
Skąd: Warszawa / Siedlce
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 09:49   

AndrewMD napisał/a:

Pewnie mieli nawet satysfakcję, co niestety jest przykre. Ja po moim ostatnim szlifie to zobaczyłem, że ludzie się schowali do domów, chyba po to żeby nie patrzeć :P


Tylko skąd taka satysfakcja się bierze? Z nienawiści od moto?


Obejrzyjcie:
https://www.youtube.com/watch?v=MTt0BRpviuU
 
 
oldmotory 
Centrowanie kół


Pomógł: 46 razy
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 804
Skąd: Siedlec / Wolsztyn
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 20:36   

Choć może nie ta liga ale...
Dziś przyjechał do mnie klient z kołami do centrowania (do Simsona s 50).
*86km w jedna stronę w deszczu :shock:
*86km z powrotem w deszczu :shock:
*4 godziny jazdy :shock:
*Nie ma prawa jazdy, więc jeździe simkiem ok 20 000km rocznie! :shock: :shock: :shock:
*Lumpy z PRLu, foliowa peleryna , komplet kluczy, skrzynka od pomidorów na bagażniku i wio.
Remonty silnika ma w małym palcu, a takie "drobiazgi" jak wał po regeneracji i komplet łożysk, zawsze leżą na półce :roll:
Prawdziwy moturzysta
I wisienka na torcie:
Jak zobaczył Devilkę to powiedział:
Takim to dopiero bym jeździł
_________________
Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat
RENOWACJA, CENTROWANIE KóŁ (SPECJALNOŚć, KOŁA BMW GS!), - FACEBOOK "OLDMOTORY" - ZAPRASZAM!
 
 
rzempi 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 1359
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 21:29   

Nic dodać, nic ująć. Nie maszyna, lecz chęć szczera zrobi z ciebie globtrotera!
_________________
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...
Przerwa w jeździe na moto to dobra sprawa, jest czas by zatęsknić... Oby nie za długo...
 
 
mrok31337 
mrok31337


Pomógł: 26 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 1877
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 09:29   

Będę się powtarzał, ale ten człowiek to mój bohater :D
http://mnich777.blogspot.com
_________________
http://instagram.com/mrok31337
Honda NTV 650 Revere -> Suzuki V-Strom 650 Triumph Bonneville SE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12