Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba do koleżanek i kolegów z Częstochowy i okolic
Autor Wiadomość
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 24, 2009 11:12   Prośba do koleżanek i kolegów z Częstochowy i okolic

Mam na oku NTV 650 deauville. Moto stoi w Komisie Best-bim. Miał ktoś do czynienia z tym komisem? Może jakieś uwagi jakie motocykle mają. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś obejrzałby tą NTV

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1096888

Czy warto po nią jechać.



F.U.P.H. "BEST-BIMM"

AUTO-MOTO KOMIS

Częstochowa ul. Drogowców 43

(na parkingu Tesco obok trasy A1)



Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 10-18

Sobota 11-16

Niedziela 12-15



Od 3 listopada do 23 grudnia:

Poniedziałek-Piątek 10-17

Sobota 11-16

Niedziela 12-15



Kontakt:

tel./fax. 0343726321

kom.1 728356095

kom.2 606434899



Z góry dziękuję i do zobaczenia na trasie. :D :D :D
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 21:13   

Witaj Marcin ja niestety mam za daleko do Częstochowy ale po obejrzeniu zdjęć rzeczywiście wygląda zachęcająco. Na gmolach jak i innych czułych mirjscach nie widać porysowań więc albo moto nie jest po przejściach albo je wymienili (osłonki gmoli są raczej trudno dostępne w nienagannym stanie chyba, że w serwisie ale tam ceny więcej niż słone) opony wg zdjęć chyba do wymiany, nie Patrz na bok tylko środek bieżnika bo boki przy NTV to zawsze są dobre. Tarcze mogłyby być lepsze ale ujdą. Większość dużych komisów stara się raczej nie przeginać przy sprzętach bo potem smród ciągnie się za nimi miesiącami, a właściciele moto potrafią długo takich pamiętać. Niestety to tylko tak na ogół a więc życie płata nam nieraz figle. Poczekaj jeszcze trochę może ktoś napisze coś o tym komisie albo i o moto.

Pozdrawiam.

Waldek

Marcin jeszcze zapomniałem, że na otomo jest opcja ZAMóW INSPEKCJę POJAZDU Poczytaj trochę o tej usłudze może warto skorzystać. :wink:
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 10:05   

dzięki. Komis ma nadaną plakietkę TOP na stronie czyli nie było żadnych skarg i wpadek.
 
 
Skuciok
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 15:49   





Na pewno NIE warto korzystać z tej opcji. Koszt 100 zł. Efekt "pic na wodę fotomonaż". Poszukaj na sieci opinii o tej usłudze.





Wg mnie ten komis wydaje mi się że jest drogi. Zwróciłem uwagę bo mają też np. VFR i dużego Horneta.
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 17:05   

Widzisz Skuciok to pewnie zależy kto to wykonuje i gdzie oraz pewnie kiedy. Mój brat kupując auto z tego korzystał i była to rzetelna i fachowa opinia pokrywająca się ze stanem rzeczywistym. Natomiast co do ceny tej Devi to jest ona odpowiednia do rocznika ważne żeby opis pokrył się z rzeczywistością. Nieraz parę setek więcej nie ma wielkiego znaczenia byle sprzęt był dobry. Marcin na razie musi czekać bo nikt z okolic Częstochowy się nie odzywa.

Pozdrawiam :?: :!:
 
 
Cambell77
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 23:08   

Jak chcesz to mogę podjechać i zobaczyć motorek; bo mieszkam w częstochowie. Jutro nawet





609471487
 
 
Cambell77
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 23:14   

Czesc, jak chcesz to jutro podjade tam i zobacze motorek, 609471487 puść strzałkę; to jutro odzwonie i powiem ci i jak.
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 13:08   





ok. Już wiem wszystko o tej Hondzie. Cambell77 podjechał i obejrzał dokładnie. Na zdjęciach wygląda ładnie, a w rzeczywistości hmmm plastiki klejone, leżała na prawym boku i ogólnie zapuszczona nie warta tych pieniędzy :cry: :cry: :cry: Jestem cierpliwy i szukam dalej. Dzięki jeszcze raz Cambell77
 
 
Cambell77
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 18:43   

Powiem krótko, moja honda z 94r. była w ładniejszym stanie niż ta. Nie wspomne że gość przy mnie zalał motorek bo nie chciał mu odpalić.
 
 
Skuciok
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 19:34   

Napisz proszę 2 zdania o tym komisie, jak wygląda tam reszta sprzętów... Stan tej hondy odzwierciedla stan innych maszyn? Na pewno się rozejrzałeś i możesz 2 zdania powiedzieć...
 
 
Cambell77
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:46   

Na dwoje babka wróżyła.



Bo dzisiaj sprawdzałem devilke, i była w kiepski stanie.



Ale kiedyś na oku miałem honde hornet i widać było że była w fajnym stanie pomimo że miała ślizga.



Ogólnie dużo tam nowych i starych motocykl, z tego co zobaczyłem nowe były w ciekawym stanie(dobrym). Ale spotkać też mogłem motorki w złym stanie liczmy sv, czy vrf. Sądzę że zależy wszystko co przywiozą akurat. Nie powiem widziałem tam motocykl który stoi tam równy roczek.
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 22:32   

Na zdjęciach wyglądała całkiem ładnie i specjalnie nic nie było widać. To tak jak z żoną patrzysz po kilku latach i się zastanawiasz po domu chodzi niby ta sama osoba ale zachowuje się zupełnie inaczej i wygląda inaczej.

Moto do spotkania na pewno Kupisz tu nie ma pośpiechu to zły doradca jeżeli coś wypatrzę to Ci podrzucę. :wink:
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 08:47   

he z tą żoną to coś w tym jest. Na szczęście jeszcze żony nie mam hi hi. To już 4 NTV oglądane i wszystkie były jak "spod igły" , rzeczywistość niestety była brutalna. Jedna była tak zrobiona, że nawet nie zeszlifowali spawów :) poza tym zacieki na lakierze.

Spoko napewno gdzieś jest moja. Niepokojące jest to że Euro w górę,a co za tym idzie ceny Motorków też :(
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 09:43   

Mówi się, że kobieta przed ślubem to czardziejka, po ślubie zmienia się w czarownicę.

Nie wydaje mi się, żeby wzrost cen motocykli był spowodowany wzrostem euro, czy osłabieniem złotówki... No może źle się wyraziem. Znacznie bardziej odczujesz po kieszeni nadchodzący sezon niż euro. Ale to nie podód, żby się spieszyć! Musisz dokonać właściwego wyboru a nie brać to, co jest. Chyba, że nie przeszkadzają Ci jakieś tam drobne mankamenty i masz czas oraz chęci na dłubanie przy motocyklu, bo poprawdzie nie chodzi nawet o to jaką motocykl miał przeszłość (oczywiście nie popadając w skrajności) bo prawie każdy leżał, zaliczył jakieś nieprzyjemności... Ważne jednak jak ktoś go odbudował! Więc jeżeli ktoś potrafi się tym zająć, ma na to czas i pieniądze, to dlaczego nie kupić czegoś sprawnego technicznie, a wymagającego poprawek wizualnych.
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 18:04   

Myślałem, że już coś Znalazłeś . Szukałeś tutaj htp://www.wroom.pl/honda-ntv

powodzenia w polowaniu na NTV.

Waldek :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12