Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebna pomoc...
Autor Wiadomość
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 22:27   Potrzebna pomoc...

Nikt nikogo do niczego nie zmusza... Odgrzebałem na innym forum temat... Poszedłem za linkami i udało mi się dotrzeć do tej sprawy... Mam nadzieję, że jeszcze nie jest zbyt późno...

Poczytajcie sami i oceńcie co z tym zrobić!



http://www.motocykl.org/t...der=asc&start=0



http://www.szymonkuczkowski.yoyo.pl/



Ja przelałem skromne 10pln... Przy 40 tys. euro każda złotówka może się przydać!
 
 
TECUMSEH
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 09, 2009 13:33   WARTO

Przeczytałem temat i myślę że trzeba pomóc człowiekowi. Bodżcem niech będzie fakt że Ten młody człowiek, tak jak i my uwielbia jazdę na dwóch kółkach. Tyle jeszcze dróg przed Nim.
 
 
Batman 
CHORY ALE NATCHNIONY


Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 216
Skąd: Trzcianka
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 15:37   

Jestem ciekawy jaką już mają sumę...

W moim mieście pewna rodzina zbiera kasę na ciężko chore dziecko (była chyba raz ogólnopolska akcja). Tyle tylko, że oni za te pieniądze balują a dziecko ma coraz poważniejsze kłopoty zdrowotne... Dlatego nie chciałbym się naciąć na sytuację, że już dawno kasa jest, operacja zakończona a ogłoszenie wisi i pieniądze mogą płynąc ku uciesze innych ludzi.
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 18:35   

Szanowni Panowie,

chcecie w 100% uczciwą akcję to bardzo proszę i zachęcam do wsparcia wnuka wieloletniego pracownika firmy w której pracuję.

Za uczciwość tej inicjatywy ręczę swoją głową. Tu już nie chodzi o to żeby chłopak jeździł na moto, ale żeby żył.



Poniżej kopia listu otwartego do współpracowników, rozesłanego przez jego bezpośredniego przełożonego:



W imieniu kolegi Alfreda Dzielińskiego, proszę o przekazanie 1 % podatku na rzecz:



FUNDACJA DZIECIOM " ZD?ŻYć Z POMOC? " UL. ŁOMIAńSKA 5 01 - 685 WARSZAWA

KACPER DUDKIEWICZ NR. 934

NUMER KRS 0000037904



Kacperek urodził się z olbrzymim guzem - naczyniakiem limfatycznym, który mu deformuje twarz i uniemożliwia normalne funkcjonowanie - czyli oddychanie, jedzenie, rozwój mowy.

Pojawiła się szansa leczenia za granicą / w Polsce nie dały rezultatów /.W Niemczech przeszedł 4 operacje w Marburgu oraz następne 4 w Berlinie pod kierunkiem dr Wanera z USA.

Każda operacja wnosi wiele dobrego,wkrótce lekarze podejmą się pierwszej próby usunięcia metalowej rurki z krtani,prze którą Kacperek oddycha od urodzenia.

Żeby chłopiec mógł normalnie funkcjonować musi przejść jeszcze kilka bardzo kosztownych operacji, które przekraczają możliwości finansowe rodziców jak i całej rodziny.

Cały ten kosztowny i konieczny proces leczenia będzie możliwy dzięki dalszemu wsparciu ze strony tych,którym leży na sercu dobro małego Kacperka.

I to jest cel na jaki kolega Alfred prosi o odpis podatku na rzecz 8 - letniego wnuka.

Dziękuję wszystkim za finansowe wsparcie.



Koordynator

Wydziału Produkcyjnego

Zbigniew Zieliński
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 18:49   

Data ostatniej wpłaty na forum thundercata nie jest odległa, a tamci chłopaki chyba wiedzą jaka jest sytuacja i poinformują innych jak sytuacja się rozwiąże... Zachęcam do wpisywania komunikatu treści pomogłem lub czegokolwiek, żeby temat był cały czas na górze! Zachęcam do pomocy... Dla motocyklistów w polsce są i tak nie zbyt dobre czasy i powinniśmy się trzymać razem nie zależnie od wszelkich podziałów, bo nie liczy się to, co nas dzieli ale to co nas łączy!
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 21:01   





Pięknie powiedziane, tzn. napisane :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12