Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
V-Strom 650 pytanko w sprawie ABS-u
Autor Wiadomość
Zoltanus 


Wiek: 43
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 135
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 10:03   V-Strom 650 pytanko w sprawie ABS-u

Jak w temacie. W zimę będę szukał V-Stroma 650. Pytanie czy warto mówiąc kolokwialnie zesrewać się w poszukiwaniu egzemplarza z ABS-em i przez to sporo dopłacać do zakupu?

i druga kwestia - na zdjęciach z Łojów jeden z kolegów przyjechał V-Stromem - czy może się ujawnić? mam kilka pytań.
 
 
greno 
Premium User
V-Strom 650

Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 273
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:14   

po zakupie dopiero zrozumiesz co to jazda hahahahh :mrgreen: (wiem że przegiąłem)
egzemplarzy z absem jest jak na lekarstwo dlatego tak trzymają cenę, czy warto? Na to pytanie chyba nikt Ci nie odpowie! Ja uważam że tak inni że nie!
 
 
adamdive 
Adaś_Wieszczu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 493
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 12:11   Re: V-Strom 650 pytanko w sprawie ABS-u

Zoltanus napisał/a:
Jak w temacie. W zimę będę szukał V-Stroma 650. Pytanie czy warto mówiąc kolokwialnie zesrewać się w poszukiwaniu egzemplarza z ABS-em i przez to sporo dopłacać do zakupu?

i druga kwestia - na zdjęciach z Łojów jeden z kolegów przyjechał V-Stromem - czy może się ujawnić? mam kilka pytań.


Jedynym forumowiczem mi znanym jeżdżący na DL650 (niebieskim) jest kolega Sladek.
_________________
Yamaha FJR
 
 
Kobrzak 
Piotrek


Pomógł: 49 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 2320
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 12:57   

Jeśli chodzi o abs, to pierwszy mechanik do którego oddalem kiedyś moto miał DL'a. Sporo z nim pogadałem. Stwierdził, że nigdy już nie kupi moto bez absu. I to samo radził mi, więc może warto dołożyć do absu i mieć go tak na wszelki
_________________
https://www.youtube.com/c...3qMLMdnopW0iiWQ

https://www.instagram.com/piotr_harison/

NT650V Devi 1999 > NT700 2008 Wiśnia > Triumph Tiger 955i 2004 > Triumph Tiger 955i 2005
 
 
riki 
Rat. Med. riki


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 94
Skąd: Środa Wielkopolska
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 15:32   

Ja od roku latam sztormiakiem z 2007r. bez ABS, zupełnie inaczej niż deauville, ale jeździłem też egzemplarzem z ABS reakcja na hamulec nieco inna niż u mnie a i tak zblokowałem przednie koło, szukaj moto minimum z 2007 poprzednicy nie posiadali w/w systemu. A cena i tak będzie w okolicach 15 tysi.
_________________
Rat Med - riki
 
 
greno 
Premium User
V-Strom 650

Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 273
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 09:40   

no nie do końca moja jest z 2006 i ma :-) dlatego pisałem że jest ich jak na lekarstwo...... Jest inny komfort hamowania , po prostu naciskasz i ..... :-)
 
 
krasus 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 286
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 16:02   

ja tam sie nie znam i lubie oldskool palony z kopki, ale do jazdy i co wazniejsze turystycznej (kiepskie nawierzchnie, mokro) dylemat z abs czy nie, jest oczywiwsty - tylko abs. jezdzilem takze z dual cbsem i kazde z tych wspomagajacych rozwiazan jest zdecydowanie in plus. no chyba ze dla wyjadacza ktory jezdzi sobie powerslidami..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12