Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pomóżcie mi wybrać NTV-co jakiś czas mam taki problem
Autor Wiadomość
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 19:03   Pomóżcie mi wybrać NTV-co jakiś czas mam taki problem

Witam

To mój pierwszy post po powitalni.

Jak w temacie, szukam NTV 650, może pomożecie mi podjąć decyzję, którą wybrać. W grę wchodzi oferta alledrogo i polskich giełd motocyklowych. Jest kilka sztuk i juz sam nie wiem gdzie się wybrać. W następną sobote jadę oglądać jedną do Wolbórza (nie ma jej już na allegro, aukcja się skończyła),

93r pierwsza rejestracja w 94. Są też 2 sztuki z 91r wyglądają nieźle (Wawa i Milanówek). Tylko te przebiegi, większość NTV na allegro ma ok 30/40 tys, to przecież jakiś żart jest.

Pozdrawiam
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 19:09   

Jak kupowałem moją (rocznik '91) w lipcu to miała niecałe 57800km.Przez wakacje przejechałam ok 5000km. 5000 x 15 = 75000km czyli moja też nie jest OK ? Może tak jak moja stała u Niemca bo się przewrócił na parkingu i się przestraszył motocykla ( tak jak było z moją NTV).



Co do wyboru to bierzesz mechanika i jeździsz oglądać.Mi się trafiło kupić pierwszą oglądaną NTV ale ja tylko za NTV się nie rozglądałem :wink: .



Pozdrawiam
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 17, 2006 19:57   

moja ma na liczniku 25 tyś :D

W sumie zwisa mi ile ma faktycznie przebiegu, póki co chodzi pięknie.



Wiem tylko że w 96 roku (3 lata wtedy miała) przy przebiegu 12 500 wymienili jej filtr powietrza. Napisane jest na airboxie.
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 20:32   

Moja "Była" 95 r miała 27tys. Myślę jednak, że z powodzeniem można jej było dodać 100 :) . Moto było z Włoch, a tam chyba nie ma przestojów zbyt dużych.

Mam pytanie, jak jest u Was z kolorem kolektorów wydechowych ? Chyba powinna być jakaś różnica między 40 tys. przebiegu a 140 tys.



Pozdrawiam
 
 
anulka
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 19, 2006 00:14   

Czesc, Dawno mnie tu nie bylo.

Zadolowalam moja NTV wczoraj. Ma juz staruszka 12 lat. Jexdzi cudownie. Ale bedzie miala w czasie najblizszych dwoch miesiecy gruntowny przeglad. Olej juz wycieka - brudny jak... szykuje do wymiany nowiutki i pachnacy. Ja tez przejechalam 10 kkm - bez problemu, a na liczniku bylo 32 tys. sprowadzony z Holandii - moze tam tak jezdza?

Mam tez pomysl zeby go pomalowac. Co o tym myslicie. Na razie jest sliwkowy - ja chce czarny + dodatki.
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 02:15   

A anulka nie używa polskich liter i pan administrator jest zły :P .

Proszę o poprawę i witam po długiej przerwie :)




Pozdrawiam

kermadec
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 19, 2006 22:20   

Witam wszystkich moja babcia ma 17 lat i nie wiele brakuje jej do pełnoleności jak ja kupiłem miała 36000 km teraz ma jakieś około 50 000 jak na ntv to jest niewiele poza tym leżała na boku i jest teraz czarna :) co do ważnych spraw przy zakupie to to aby była serwisowana czyli jakaś książka servisowa lub inne kwity .Sprawdzić trzeba czy niema stuków czy nie ma wibracji przy stałych pedkościach jaki jest stan ogumienia , barwa oleju a przede wszystkim najważniejsze jest pierwsze wrażenie czy jest zadbana i czy nic jej nie brakuje , czy jest orginalna czy nie wsadzał do nij łapek jakiś domorosły mechanik .A przede wszystkim to jest jak z kobietąwidzisz ją jak czujesz chemie to jest ok jak masz wątpliwości to nawet nie zaczynaj .
 
 
Wasa


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: 50°12 '14,5E
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 20:15   

Zwróc uwage aby nie kupic motocykla po poważnym wypadku, jeżeli chodzi o NTV to o mechanike mozna byc spokojnym gdyż są to motocykle których silniki i napęd jest w dużej wiekszości w stanie przynajmniej dobrym, nie spiesz się z kupnem do wiosny na pewno znajdziesz bardzo fajny egzemplarz, jesli tylko wyda Ci sie cos podejrzane szkoda jezdzic i psuc sobie nerwy lepiej czekac na inny :) .



Pozdrawiam i życze owocnych poszukiwań
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 14:02   

Witam

Właśnie wróciłem z Warszawy, oczywiście na NTV. Motocykl kupiłem od Kawy z forum motocyklistów, 1991r i jest "śliwkowa"

Pozdrawiam
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 22, 2006 15:55   

Gratuluje brawo tak trzymaj.
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 19:32   

Gratuluję.Czekamy na foty. :)
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 21:24   

http://www.bikepics.com/members/rkawa/92ntv650/



To jest adres do strony Kawy na bikepics, żeby nie było.

Pozdrawiam



P.S W mojej poprzedniej NTV (95r), uwielbiałem patrzeć w nocy na podświetlenie zegarów, w starszej wersji to jakaś totalna porażka :wink:

Ale i tak jest "super"
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sob Gru 23, 2006 04:16   

A mi się właśnie podświetlenie podoba :P .



P.S.Ładny konik :) .
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Gru 24, 2006 02:54   

Dzięki

No nic, trzeba się będzie przyzwyczaić do nowego, starego podświetlenia.

Wybiera się ktoś jutro na pasterkę na moto ?

Pozdrawiam
 
 
Wojtek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 25, 2006 21:27   

Bardzo ładnie wygląda! Gratulacje. Kolorek moim zdaniem najciekawszy z wszystkich.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12