Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwny dźwięk między 1500-2000obr Honda ntv rc 33
Autor Wiadomość
Maciek650 

Wiek: 39
Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 99
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 16:53   Dziwny dźwięk między 1500-2000obr Honda ntv rc 33

Witam, niepokoi mnie dziwny dźwiek w moim motocyklu pojawiający sie od 1500 i znikajacy przy ok 2000obr . Dziwek to "piszczenie" 'Wycie / jak pocieranie gumu o metal . Moto mam od 4 lat dzwiek byl od dawna ale byl subtelny i nigdy nie draznil mam wrazenie ze teraz sie nasilil - ciezko jezdzic na 2 cz 3 biegu z tymi obrotami bo dzwiek staje sie naprawdę glosny . Pewnie ze mogę redukowac biegi i jezdzic w trochę innym zakresie obrotów ale z czystej ciekawosci pytam : czy macie podobny odlglos u siebie? moto; NTV 650 96r przebieg 47000 (rc33) Pozdrawiam Maciek !
PS. dzwięk jest slyszalny przy zapiętym biegu niezalznie ktorym (od 1-5) , identycznie na kazdym ,l w tym samym zakresie obrotow . Na luzie go nie ma .
 
 
RedGuy 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 335
Skąd: Kamieńsk
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 21:31   

Dobrze byłoby go posłuchać (jakiś filmik) bo tak trudno stwierdzić, to może być pierdoła. W mojej Devi od dwóch miesięcy przy pewnych obrotach było słychać jakby dzwonienie metal o metal, z czasem coraz głośniej. Dodam że też słychać było tylko podczas jazdy i przy zapiętym biegu. Miałem zdejmować zbiornik ale okazało się że wystarczyło dociągnąć śrubę w korku zbiornika.
_________________
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13