Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
dla odmiany - tymczasowe pożegnanie.
Autor Wiadomość
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 00:09   dla odmiany - tymczasowe pożegnanie.

Witam



Żegnam tymczasowo forum, dokładnie na kwartał. Przyszło mi wyjechać za wielką wodę, gdzie nie będe miał raczej dostępu do netu. Ale jeszcze wrócę! :wink: Ostatnio i tak słabo z pisaniem u mnie ale czytałem na bieżąco każdy wątek :)

Za 3 miesiące powitam Was w tym samym miejscu (poście) :wink:



Do napisania, pozdrawiam

Maciej
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 00:31   

No nic. Wielka szkoda. Trzymaj się i szybkiego powrotu :) .
 
 
KAMELsNTV

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Poręba / Wyszków
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 17:44   

Wasiliy wykombinuj sobie modem z komórki do laptopa i będziesz miał dostęp netu, najlepiej na jakąś kartę prepaid - jest naprawdę nie drogo do czytania forum, odebrania maila itp....
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 03:32   

Korzystajac z pierwszego dostepu do netu postanowilem niezwlocznie napisac.

Na poczatku przepraszam za brak polskich znakow i byc moze balagan w zdaniach - czas mnie troszke goni..

Niewspominajac o ogolnym zachwycie wielkoscia Ameryki - a wiec miast, budynkow, samochodow - odrazu przechodze do motocykli.

Harley-Davidson to tutaj chleb powszedni, nierzadkie obrazki jak z easy rider lub podobnych filmow, tj. dziadek w bujnej siwej brodzie odziany w skorzana kamizelke i swoje blue jeansy jedzie nie wiadomo gdzie z zapieta z tylu karimata i jakims tobolkiem. A ja myslalem ze to tylko filmy. Mnostwo sprzetu japonskiego i wloskiego - wszystko najnowsze maszyny, "zadnych staroci" nie spotkalem, procz roznych rocznikow Suzuki TLR, ktory obrasta tutaj chyba na miano jakiejs kultowej maszyny (?).

Niestety, nie stwierdzilem zadnej HAWK/BROS spokrewnionej z naszymi NTVkami.

Wielkie wrazenie robia Harleye NYPD - budza respekt, pieknie wygladaja w policyjnym osprzecie.

Drogi tutaj to z jednej strony bajka a z drugiej nuda. Wielkie polacie asfaltu/betonu z jednej strony gwarantuja bezpieczna i komfortowa podroz, z drugiej strony nie maja winklow ktore tak bardzo lubimy. Tak tak, Boss Hoss nabiera tutaj sensu, natomiast R1 go traci - no moze nie dla mistrzow prostej.

Niewiele mam czasu aby opisac wszystko, postaram wybrac sie do jakiegos komisu i poszukac HAWKa/BROSa by mu sie lepiej przyjrzec, szczegolnie interesujacemu nas zadupkowi :) ). Jezeli dadza sprobowac go na drodze z polskim prawem jazdy - nie omieszkam sie przejechac i podzielic przy najblizszej okazji wrazeniami z jazdy. Piszac najblizszej okazji niewykluczone ze oznacza to 2 miesiace.

KAMEL nie bede kombinowac z tym modemem, niebardzo mam do tego glowe no i czasu za bardzo brak by chodzic po sklepach. Ale dzieki za pomysl.



Pozdrawiam b. serdecznie z NYC
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 22:22   

Dzięki za relację. Pstrykaj fotki. Chętnie pooglądamy :) .
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:14   

Witam wszystkich po długiej nieobecności na forum. Hameryka zupełnie jak w tv :) Przygód, niestety raczej nie związanych z motocyklami, miałem wiele i myślę że zebrałem sporo doświadczeń. Na chodzenie po komisach i szukanie Hawka nie starczyło mi czasu. Ostatecznie zrezygnowałem również z kupna nowego kasku czego teraz troche żałuje (chociaż zdecydowanie miałbym już ekstra-płatny nabagaż).

Jedyna ciekawą dla mnie rzeczą związaną z motocyklami była długa pogawędka z Harleyowcem na stacji benzynowej w drodze do NYC. 6 tydzień w trasie. Jechał z Florydy. Jak sam twierdził, sam dla siebie co roku robi okoł 6-7 tygodniowe podróże bez konkretnego celu i mapy. Ciekawy człowiek. Pytał o wiele rzeczy związanych z Polską (motocykle, dostepnośc i ceny H-D, drogi, atrakcyjne miejsca). Zdziwiła go też europejska wersja NTV (fotografie miałem w tel.), ponieważ Hawk był mu znanym modelem. A oto jego Hary:

http://img142.imageshack....80813006dm4.jpg



Pozdrawiam serdecznie,

v.
 
 
Skuciok
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 28, 2009 18:30   

Żegnajcie, motocykl dzisiaj znalazł nowego właściciela. Do NTV raczej już nie wrócę, choć był to zacny motocykl. Trzymajcie się ciepło. Pozdrówka!
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1926
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 21:58   

Dla Ciebie również pozdrowionka i powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13