Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam !!!! Wszystkich. pozdrowienia z Sopotu i prośba o radę
Autor Wiadomość
Dino1313
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 22:22   Witam !!!! Wszystkich. pozdrowienia z Sopotu i prośba o radę

Witam. Niestety jeszcze nie jestem szczęśliwym posiadaczem NTV-ki. Posiadam iną honde - CB 400 Twin z 1977 . ale mam pytanie czym się kierować przy zakupie ntv i na co zwracać uwagę?? Pozdrawiam Dino
 
 
Artur
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 23:27   

Witamy
 
 
akielek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 00:25   

Powitać. Przy zakupie NTV-ki jak przy zakupie każdego innego motocykla. Po pierwsze sprawdź ograniczniki skrętu czy aby gdzieś dzwona nie zaliczył. Pobujaj przednim zawieszeniem i sprawdź czy na lagach nie pozostaje olej. Ale najważniejszy to silnik. ma być suchy, równo pracować. Kolektor wydechu oraz rury powinny posiadać złotawy kolor (co świadczy że nie zostały przegrzane ). Warto abyś poznał historię motoru ( np. z dokumentów). Rocznik i przebieg nie jest najistotniejszy ( oczywiście w granicach rozsądku). Masz motocykl, to możesz pokusić się o wykonanie testu. Przy prędkości 100 km/h. puść kierownicę (oczywiście delikatnie) i sprawdź czy nie ściąga na którąś stronę. W NTV-kach przeniesienie napędu (wał kardana) praktycznie jest wieczne, aby nie było widocznych nieszczelności. Przy zakupie poproś kumpla do pomocy bo co dwie pary oczu to nie jedna. Przy jeździe próbnej uważaj bo NTV ma tendencję do tzw walenia się (przy wolnej jeździe w skręcie możesz nie zdążyć wyprostować kierownicy i .... sprawdzone w praktyce) Polecam NTV to taki mix streta i czopera,pięknie mruczy . Pozdrawiam.
 
 
Dino1313
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 12:06   

Witam

Dzięki za porady. Myślałem ,że NTV ma jakieś takie dość częste słabsze strony , ale ja poczytałem wcześniej to raczej takowych nie ma. I juz się cieszę na samą myśl o zakupie. wcześniej jeżdziłem CBR600F z 92 ale już się chyba starzeje i podobają mi się inne sprzęty (bardziej właśnie turystyczny charakterek)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12