Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
A może tak ...... Pomysł.
Autor Wiadomość
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 21:30   A może tak ...... Pomysł.

Mam pytanie do wszystkich zgromadzonych na forum.

Może zafundujemy sobie forumowe koszulki,żeby łatwiej było sie odszukać na zlotach?



Kolor obojętny - coś wymyślimy.Na plecach oczywiście nick oraz adres internetowy forum.A z przodu jakieś fajne logo :) .

Już poprosiłem kumpla (grafika) o pomoc w zrobieniu fajnego logo (bo to które mamy obecnie jest tylko tymczasowo - no chyba,że bardzo sie podoba ale to nic oryginalnego).



* Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to chętnie wysłucham :) .



Koszulki bym chciał z jakiegoś fajnego materiału a nie takie szmaty jak zlotowe ale to ( i odpowiednie nadruki ) wiąże sie z kosztami.Jakimi - dowiem sie jak będe wiedział ile osób by sie na koszulki pisało.



Myśle,że trzeba będzie poczekać aż zbierze sie nas przynajmniej z 20 osób chętnych ( no chyba,że ktoś zechce np 2 koszulki :wink: ).



Co Wy na to ?



Pozdrawiam
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 30, 2006 15:54   

jestem jak najbardziej za :)
 
 
Shadok
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 00:01   

joł...
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 01:39   

jestem jak najbardziej za ale za rozsadna cene tj. ok. 20-25 zl.



mysle ze moglbys rozeslac na PW wiadomosci do kazdego ze jest opcja takiej akcji.



pozdrawiam

Maciek
 
 
michu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:56   

Dobry plan8]
 
 
anulka
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:17   

To ja też poproszę!
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 07, 2006 00:10   w sprawie koszulki wielkie TAK

Uważam ze koszulki sa ok i odrazu pisze sie na dwie a nawet trzy mysle ze warto było by pomyśleć o naklejce nawet z takim logiem jak jest na forum jest super i jesli ktoś dysponuje większym formatem bardzo prosze o podanie linku chcem zrobić sobie z tego tapete do laptopa pozdrawiam
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 08, 2006 22:55   

I co cisza nikt nie odpowiada na tego posta ? rozumiem zapał znikł :) ale jak by ktoś dysponował tym logo co jest na forum w leprzej jakości to poprosze .
 
 
Easy-rider
[Usunięty]

Wysłany: Sro Gru 20, 2006 21:40   

super pomysl ja juz mam jakies tam koszulki i bluze z NTV ale tylko napisy bo kolega zdobil mi. Mam dostep do sitodruku kiec nie problem robic koszulki. jak beda chetni mozna sie podjac tematu
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 01:59   

jak widać chętni są , tylko narazie cisza
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 20:23   

Chętni są tylko,że jest ich za mało.Na razie naliczyłem 10 koszulek.Przy tej ilości cena jednostkowa samego druku wynosiłaby ok 40 zł a gdzie koszt samej koszulki ( bo chyba szkoda kupować materiałowego "szmatławca" jak ze zlotu .... druk 40zł a koszulka 10zł :/ ? ) ?
 
 
keicaM
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 21:58   

Ojczulek zrobił mi parę koszulek z różnymi logo Avo Simsona z tzw Flex 'u. To jest folia naprasowywana, cięta ploterem. Czepia się praktycznie do wszystkiego.

Wszystko opiera się o wzór Naszego logo. Jeśłi nie ma tam cieni, płynnych przejść z koloru w kolor to da sie wszystko zrobić.

Kształt jest obojętny a wielkość oczywiście w granicach rozsądku. Drobne pojedyncze elementy mogą się oderwać

Logo będzie trwałe jeśli będzie się o nie dbać, czyli, nie łamać, nie odrywać (jeśli komuś się uda) w razie zabrudzenia np. smarem wystarczy Kettenreiniger lub cokolwiek innego i wszystko gra.

Jeśli macie już jakiś wzór, zapodajcie mi na meila. Ojciec też coś rozkmini (ma własne studio reklamy) i wtedy Wam podeśle jakieś wzorki od siebie.



Cena to około 20 zeta za samo logo.



Pozostawiam to Waszej ocenie
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 01:42   

Jeśli dobrze rozumiem to ta folia jest dość sztywna.Jak dla mnie to kiepski pomysł.

Ja bym chciał by koszulka była swego rodzaju wizytówka - czy to na zlocie czy na piwku ze znajomymi motocyklistami (lub nie).



P.S.Podam przykład: mam z tegorocznych zlotów parę koszulek i .... no i już (po paru założeniach) nadają się do wycierania podłogi.Były w cenie wjazdu na zlot ale też sprzedawali je za 15-20 zł.

Będąc 2 lata temu na pewnych krakowskich warsztatach (muzycznych) kupiłem koszulkę z nadrukiem.Sama koszulka jest z kolekcji Tristar 'a (czyli jakościowo bardzo fajna).Nadruk trzyma się świetnie.Cena: 40zł.

Minus ..... Na warsztatach było 600 osób więc koszulek przygotowano z 200 sztuk.Przy takim zakupie zakup koszulek od producenta jak i nadruk jest bardzo korzystny cenowo :D .My nie mamy co liczyć na takie upusty ale .....

Mój szef ma firmę druku cyfrowego.Muszę popatrzeć jakie są ceny takich lepszych jakościowo koszulek oraz zdobyć nasze logo w większej rozdzielczości.Gdy to będę miał to podam wam cenę.Myślę,że szef zrobi mi jakąś promocyjną cenę :wink: .

Pozdrawiam.
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 22, 2006 15:52   

Myślę że każdy weźmie choć po dwie a ja nawet trzy poza tym to logo co jest na stronce może ktoś ma w lepszej jakości ? mam ochotę wstawić jejako tapetę do lapka a tejjakości co jest chyba bym sie wstydział
 
 
anulka
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 28, 2006 11:18   zakup koszulek

Ja w firmie jestem między innymi od zakupu koszulek. Mam bardzo dobre ceny. Nigdy nie kupuję szmat, a i tak cena jest dobra. Możemy poczekać do zakupu przez moją firmę i dołaczyć do zamówienia.

Co do naprasowywanek/wycinanek , to sama mam taką jedną koszulkę. Piorę ciągle i chodzę bez przerwy (zresztą też motocyklowa) - wygląda jak nowa i nie jest sztywna. Cały czas mamy kwestię znaczka...

Znam takiego gościa na naszym forum coby mógł nam pomóc....

Niejedno logo już wymyślił...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13