Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
HONDA
Autor Wiadomość
ARTURRO BYDG.
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 29, 2007 22:50   HONDA

HONDA
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 03:23   

Witam

Jesteś pewny, że ta NTV nie miała żadnych przygód?

Pozdrawiam
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 05:32   





Skoro jesteś zadowolony to czemu sprzedajesz?

Coś mi tu śmierdzi. Malowana, wydech nieoryginalny. Do tego stare zegary i nowa kiera (no chyba, że w 1994 montowali nową kierownicę i stare zegary...).

A na sam koniec kolega pyta "na zapas" z czego można dopasować chłodnicę.
 
 
mazdah
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 14:17   

Ałaa

Zegary, wydech, do tego rama wygląda na malowaną, karoseria na pewno była lakierowana. No i cena wybitnie z dupy, bo za taką kasę kupi się dużo młodszą i bez takich dziwnych przeróbek.
 
 
ARTURRO BYDG.
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 18:18   

Owszem była malowana(odnowiona), ale taką sprowadziłem z anglii- z pewnych rąk. zegary nie sa stare-te roczniki takie mają. moto jest w 100% sprawne i nie ma się do czego doczepic- proponuje zainteresowanym przyjechac na ogledziny. Chce sprzedac poniewaz zgzałem sie na ninje.



EDIT: Jak najbardziej jestem z niej zadowolony, lecz jak pisałem chce kupic cos mocniejszego. Jezeli jej nie sprzedam to napewno be dzie w ekspluatacji i dumnie bede sie nia woził- DOBRA MASZYNA. A o chłodnice pytałem się, ponieważ rozpisujecie sie o gmolach crash padach w celu ochronięcia jej- bo przy uypadku ponoc pierwsza idzie na straty. W mojej ntv chłodnica jest jak najbardziej wporzadku.



Po 1: REGULAMIN i po 2: REGULAMIN!

Polecam lekturę ww. a następnie zastosowanie się.



kermadec
 
 
mazdah
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 30, 2007 18:41   

Dobra, wierzę, że z pewnej ręki, sądzę, że na tym wydechu nawet i lepiej gada, a plastikowe zaślepki na ramie mogły się nie wytrzeć od jazdy, bądź zostać zamalowane ( bez malowania ramy ) .

Natomiast co do zegarów nie mogę się zgodzić. Mam w garażu rok młodszą i rok starszą NTVę. Zegary w Twojej NA PEWNO nie są oryginalne.

Co do uszkadzania chłodnicy przy wywrotkach... nie wiem, nie spotkałem się jeszcze :wink:
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 21:02   

Zobacz tutaj masz NTV z Twojego rocznika z właściwym przodem:

http://www.allegro.pl/ite...n_idealna_.html

Masz też jakąś inną tarczę hamulcową z przodu, być może to jakiś zamiennik, jednak lepiej sprawdź w trosce o własne bezpieczeństwo.

Zegary które masz założone, były montowane w NTV 650 Revere do 1991 roku (czasem zdarzają się roczniki 1992 z tym zestawem) razem z aluminiową, dwupołówkową kierownicą. http://ntv-forum.de/html/prospekte.html

Pozdrawiam
 
 
ARTURRO BYDG.
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 31, 2007 18:20   

Zwracam honor. Zegary mogą byc ze starszego rocznika, tarcza to zamiennik. lecz co do stanu technicznego jestem w 100% pewny. Pewnie spotkamy ię w nowym roku na jakis zlocie jezeli jej nie sprzedam. Więc w ostatnim dniu 2007 r. zycze wszystkim szczęsliwego nowego roku 2008, oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.
 
 
Artur
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 31, 2007 19:25   

dzięki za życzenia i nawzajem do zobaczenia na zlocie oby wiosna przyszła jak najszybciej
 
 
ARTURRO BYDG.
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 31, 2007 19:52   

A tak na marginesie. To niewierze, ze motocykle ponizej 2000r. są bez zadnych przygód. Gdyby umiały mówic to pewnie niejedna ciekawą historię bysmy(własciciele) usłyszeli.

Jeszcze raz pomyślnosci w nowym roku.
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 21:27   

Wiesz, są przygody i Przygody.

Pomyślności.
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 21:31   

Dokładnie. Sam swoją wywinąłem szlifa i wcale temu nie zaprzeczam. Na szczęście kilka godzin przed "zaliczeniem" założyłem gmol i dzięki temu skończyło się na pękniętym podnóżku kierowcy i lekkim wgnieceniu na zbiorniku.



Wszystkim życzę kolejnego bezpiecznego sezonu :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13