Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
wyciek oleju
Autor Wiadomość
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 08:14   

Haha Killu nie pocieszaj jej tak :P I tak wszyscy wiemy że Pucuś jest najpiękniejszy :) i go kochasz :D

Żeby się dogadać z terminem to ktoś najpierw musi rzucić jakąś datę :D
to ja stawiam na 16 sierpnia :) i tak wszyscy mają wolne także powinno być ok :D
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 09:29   

tomeczek151 napisał/a:
I tak wszyscy wiemy że Pucuś jest najpiękniejszy :) i go kochasz :D


Mówisz o rzeczach oczywistych ;)
_________________
Pucuś
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 15:04   

Killu napisał/a:
Wanda, podjadę do Ciebie swoim szczurem, to zmienisz zdanie o swoim motocyklu ;)

PozdRR
Killu i tu się możesz zdziwić ,ja proponuję faktycznie tak ok 16-ego akurat będę miała nocki więc cały dzień w zasadzie wolny .
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Pirania
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 05, 2011 15:09   

nocki ?? Wanda, gdzie Ty pracujesz ? :shock: w ochronie ?
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 15:38   

Taaak :lol: a poważnie to moloch w Oławie i system 3 zmianowy ,można powiedzieć że jeśli jeździcie puszkami to moja robota ratuje wam życie heheh Autoliv- :mrgreen: inaczej jak to mówimy kołchoz
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 08:38   

Tak "oryginalnej" NTVki, jak moja, to nie ma chyba nikt na forum ;) Myślę, że Łojowicze mogę potwierdzić :lol:
_________________
Pucuś
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 14:53   

widzisz właśnie będę innego zdania, heh okazało się zę moja jest z komisu a dzisiaj jeszcze dodatkowo kolejny przeciek tak że nie da się dotoczyć na przegląd ,wieć ide jutro do rzecznika praw dowiedziec się jak mogę zwrócić moto bo to jedna wielka porażka, ale wiem ze innego modelu nie warto brać pod uwagę więc jesli bedzie następna to też devilka tyle że tym razem najpierw Was wymęczę odnośnie moto heh :cool:
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
walus 
Premium User


Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 588
Skąd: CIELCZA
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 15:20   

ADNAW czasami tak bywa zależ jak się trafi będzie dobrze czeba myśleć pozytywnie powoli do celu twoje motto . :wink:
_________________
WFM 1963 ... HONDA NTV 650 .93.
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 14:59   

Dokładnie tylko że ludzka wytrzymałość ma swoje granice. Wiesz jak jest ,teraz pozostaje się poszarpać z komisem gdyż facet twierdzi ze nie odpowiada za wady ukryte nawet jeśli takowy zapis ma w umowie to z tego co wiem musi mi naprawić moto na swój koszt gdyż obejmuje go ustawa konsumencka a koleś mi się próbuje wykręcić ze nie odpowiada za usterki bo on tez nie wie co jest grane heh śmieszni ludzie, a z drugiej strony nie chce złej reklamy twierdzi żeby nie oddawać moto do aso jak mi poradził Killu bo oni sobie dopiero policzą heh nie wiem jutro uderzam do rzecznika praw będzie trochę szarpaniny no kobietą w prawdzie jestem ale nie blondynką, bo co można to można
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Pirania
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 08, 2011 15:06   

a nie możesz go poprostu zwrócić ?
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 15:45   

taki mam zamiar właśnie tylko ze to nie jest po prostu komisant mi stwierdził ze nie obejmuje go prawo rękojmi gdzie wiem ze jest zupełnie inaczej ale spokojnie musze sie teraz obwarowac przepisami jesli kolsiowi bedzie zależało na dobrym imieniu firmy a z rozmowy wywnioskowałam ze tak jest to nie bedzie chciał się ciągac po sądach
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Pirania
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 08, 2011 15:53   

zawieź poprostyu maszynę do komisu z kwitami i powiedz, że rezygnujesz lub zagroź powiadomieniem Policji od przestępstw gospodarczych :evil:
 
 
andrut78 
Premium User
MOTOROWIEC


Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 928
Skąd: Opole ZWM
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 19:57   

Spróbuj u jakiegoś radcy prawnego, powinien Ci ładne pisemko stworzyć za niewielkie pieniądze. Ludzie zazwyczaj miękną jak widzą, że masz prawnika.
_________________
Honda CBR 929 RR '01
Junak M10 '64
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 05:39   

Wiesz... Ja pracuję w motocyklowym i z doświadczenia wiem, że nie da się wyłapać wszystkiego w każdym motocyklu. Gdybym dostał każdy z naszych motocykli na miesiąc, to mógłbym coś tam o jego wadach i zaletach powiedzieć... Ale robiąc te 10-20km dostaję tylko to, co motocykl okaże mi na tym odcinku i nic więcej. W miarę możliwości staram się prześwietlić sprawę jak najdokładniej i mówić klientowi o wszystkim, o czym wiem. W silniku nie siedzę, nie mam rentgena w oczach i nie wiem wszystkiego. Sam z resztą kupiłem motocykl, w którym, jak się później okazało panewki zaczynają stukać (mądrzejsi ode mnie nie zapewniali, że to nie panewki, a jednak). Nie wyobrażam sobie wystawiania gwarancji za jakikolwiek motocykl używany.

To o czym piszesz, to pierdoły są. Wydaje mi się, że mając części i rozkręcony motocykl, można załatwić w 3-5 godzin. Z motocyklami tak już jest, że nie tylko się nimi jeździ, ale też wymagają okresowego serwisu, czy innego przeglądu.

A do ASO motocykla nie oddawaj, tylko strasz, że oddasz do ekspertyzy. ASO faktycznie za dokładną analizę wszystkiego może zawołać połowę wartości motocykla.
_________________
Pucuś
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 07:38   

tak jak napisałam kurier mi stwierdził ze nie obejmują go koszty natomiast komisant jest innego zdania ,mam oddać moto do warsztatu bo jest podejrzenie ze chłodnica i wiatrak nie jest sprawne a on już dośle części i zapłaci za nie.Trafił mu się trudny klient niestety ,ale ja nie mam do sprzętu szczęścia.O aso tylko wspomniałam- wystarczyło
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12