Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
wyciek oleju
Autor Wiadomość
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 20:54   

no to mi podpowiedziałeś ale oki bo wiesz to jak z blondynką jak jej za rękę nie weźmiesz i<czytaj foto ze strzałkami> nie pokażesz co i jak to będzie robiła na wyczucie,chcę dużo zrobić a mało potrafię ale sprawdzę to do czego będę mogła się dostać
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 21:02   

Regulacja zaworów i zrobienie gaźników to za dużo dla osoby która nie wie gdzie jest pokrywa zaworowa. Za dużo tłumaczenia, za dużo możliwych błędów do zrobienia, szkoda tej roboty która może tylko sprzęt zepsuć.
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 21:50   

Do wymiany uszczelki .płyny kilka plastików ,lusterko ,kolanka kolektorów bo ruda bierze ,uszczelniacze lagów,itp a na regulację fakt oddam może komuś kto mnie nie wkręci w koszta
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Pirania
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 02, 2011 22:00   

mądra dziewczynka :wink:
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 22:17   

No to trochę roboty masz z tym, ale na pewno sobie poradzisz. Sama wybierałaś moto czy był ktoś pomocny przy oględzinach?
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 05:12   

ja zdecydowałam jaki chcę model a wybierał go już koleś który się na tym zna ,rama prosta silnik chodzi bez stuków a kosmetyka pozostawia wiele do życzenia ,moto ma przejechane 33 tys bo targane z Francji cóż ja osobiście uważam że wtopiłam trochę ale doprowadzę ją do porządku .Widzę w niej po prostu coraz więcej wad jak to kobieta a tak naprawdę są to małe szczegóły
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
yacey 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 159
Skąd: miasto stołeczne
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 07:41   

A moze podjedziesz do chlopakow w Opolu (o ile to ten Brzeg pomiedzy Wrockiem a Opolem) Rzuca fachowym okiem na Twa slicznotke i ustalicie co jest faktycznie do zrobienia. Zapewne i poleca godnego zufania mechaniaka. We Wroclawiu tez sa Nasi.
Pozdrawiam :smile:
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 08:24   

Też tak myślę. Jak będzie odpowiedni ku temu czas, to zrobi się podobną "akcję serwisową" do tej, którą miał Haidi. Prawie wszystko zrobił sam, tylko trzy osoby patrzyły mu na ręce i pilnowały, żeby babola nie strzelił.
_________________
Pucuś
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 16:55   

Nie do końca :) Ja haideiemu robiłem lagi, zawory i gaźniory ale w zamian za moje straszne towarzystwo dostał makaronu zapiekane z mięsem i serem :P Mam nadzieję że mu smakowało :D
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 17:22   

ja jestem za tylko muszę to coś najpierw zarejestrować i opłacić a zastanawiam się czy w ogóle warto ,podejrzewam że trzeba będzie włożyć w nią ze 2 tyś jeszcze a jeśli tak to to się nie opłaca olej jej cieknie z każdego możliwego miejsca z tego co widzę.A wątpię ż ez filtra by ciekło gdyby wszystko było ok więc teraz muszę załatwić sprawę z kolesiem który ją targał z Francji
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
Pirania
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 03, 2011 17:24   

grubo się robi....
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 17:37   

mi to mówisz heh no nie ciekawie chyba że któryś będzie w okolicy to ewentualnie rzut okiem by się przydał na moto oczywiście
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 17:42   

To możemy się jakimś wieczorkiem kopnąć do brzegu, co chłopi? Nie leżała ona na boku przypadkiem w czasie transportu?
 
 
ADNAW 


Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 1053
Skąd: Brzeg/Oława
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 17:49   

no ona ogólnie leżała ,dałam się naciąć i to porządnie teraz co mi pozostaje ?albo ją wycackać albo na żyletki,ale jak to powiedział kolo który mi ja targał że najważniejsza jest rama i silnik a resztę da sie zrobić .Oczywiście ze sie da tylko po co topic kasę nie mając pewności co do skutku a tak wygląda od strony upadku czasza też rochę strzaskana jest ale podobno można pospawać
_________________
Kobieta jest jak butelka whisky -pusta-nie do przyjęcia.
Ostatnio zmieniony przez ADNAW Sro Sie 03, 2011 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pirania
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 03, 2011 18:05   

trochę to pomieszane, leżała w czasie transportu, czy leżała po kolozji ? podaj co jest uszkodzone i co jest do roboty, policzymy, pomylsimy, doradzimy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12