Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
nowy gość - nowy temat
Autor Wiadomość
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 09:12   

Witam
 
 
SławekK 


Pomógł: 4 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 828
Skąd: Sławków
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 21:55   

Witaj Inżynierze, takie powolne wchodzenie w temat to bardzo potęgujące napięcie zajęcie jest ;)
Miłego forumowania no i wybrania tej "jedynej" życzę.
 
 
mariov8 
Premium User

Wiek: 43
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 83
Skąd: Fabianów k/Dobrzycy
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 21:57   

Powitać
pozdrawiam wlkp :grin:
 
 
ryve 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 25
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: wawa
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 22:58   

SławekK napisał/a:
Miłego forumowania no i wybrania tej "jedynej" życzę.

A dzięki, dzięki.

Jeśli chodzi o wybieranie tej jedynej, to mam nadzieję, że wiosną któryś z forumowiczów będzie chciał się przesiąść na coś innego i puści w obieg swojego motonga ;-) . Gdyby nie to, kupiłbym pewnie beemkę od kumpla (dzisiaj znowu wystawił na sprzedaż), ale 1100 pojemności to stanowczo za dużo jak dla mnie na tym etapie. I kupiłbym nie dlatego, że aż tak mnie ten motocykl rajcuje, ale dlatego, że to pewna maszyna.


Zauważyłem, że przed moją firmą (Szturmowa 2A w Warszawie) parkuje jakiś gość czarne NTV (nie Revere), ale jeszcze nie udało mi się namierzyć tegoż właściciela. Zastanawiam się czy nie forumowicz. Tylko jak to sprawdzić...
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 23:03   

Ten 1100 to GS czy R, a moze RT?
Prawde mowiac, to ten lytr nie moze sie rownac w dzikosci i narowistosci z japonskimi lytrami, zwlaszcza ze stajni czterocylindrowych psów gończych... Mysle, ze nawet poczatkujacy motocyklista bez problemu dalby sobie z duzą beemką rade... :)
_________________
'20 T700 Tenere, '08 WR250R, '60 AWO Sport
ex '95 NTV 650 "Honoratka", '94 R1100GS "Balbinka-Motokura", '01 LC4 ADV "Bocian-Łamikat", '12 690 Enduro
 
 
ryve 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 25
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: wawa
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 23:28   

RT. Miał też R, ale już sprzedał. Faaaaajna była (chyba mam gdzieś jeszcze jej zdjęcie). Ta RT już taka bardziej użytkowa, trochę bez polotu i fantazji. Ot typowe czerwone BMW R1150RT...
A mnie i tak najbardziej wizualnie pasują GS. Te ciut starsze. Tak z początku wieku mniej więcej.

Wiesz, pewnie bym ją opanował (skoro nad sobą potrafię), ale ma sporo plastików - nawet byle gleba parkingowa byłaby bardzo bolesna (głównie dla portfela). Myślę, że pierwsze moto raczej nie powinno mieć za wiele plastików, powinno być dość tanie w zakupie i eksploatacji. NTV wpisuje się w te wymagania znakomicie. No a poza tym to kurcze podoba mi się i już.

A ten kumpel od RT to nawet z Twoich okolic. Chciał założyć działalność gospodarczą polegającą na sprowadzaniu beemek z wysp. Jego dobry znajomy (brytyjczyk), który od wielu lat ujeżdża właśnie niemieckie boksery miał mu tam wyławiać okazje (nie w typowo allegrowym tego słowa znaczeniu). Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że miało chodzić o sprowadzanie maszyn w pełni sprawnych i bez najmniejszych usterek - nie wytrzymał konkurencji z tymi, którzy przywożą na lawetach złomy i montują z kilku jeden a później tanio sprzedają. Zbankrutował po pierwszych dwóch sztukach. Ta RT to właśnie ta druga, którą chce sprzedać poniżej kosztów zakupu, ale i tak po cenie, która w przeciętnym przeglądaczu ofert allegrowych nie wzbudzi zainteresowania.
Gdybyś znał kogoś zainteresowanego, to mogę podać namiary - okazja cenowa to nie jest, ale sprzęt jest OK (nawet licznik nie był kręcony - bo i po co).
 
 
Brt 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1142
Skąd: Warszawa-Zachód
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 07:01   

ryve napisał/a:
Zauważyłem, że przed moją firmą (Szturmowa 2A w Warszawie) parkuje jakiś gość czarne NTV (nie Revere), ale jeszcze nie udało mi się namierzyć tegoż właściciela. Zastanawiam się czy nie forumowicz. Tylko jak to sprawdzić...

Hmm... To chyba moja :mrgreen:
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 10:26   

ryve napisał/a:
Zastanawiam się czy nie forumowicz.


... a ja właśnie w radiowej Trójce usłyszałem, że poprawna forma to "forowicz". Ciekawie :???: .
 
 
ryve 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 25
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: wawa
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:07   

Brt: O! A jesteś w "fabryce"? Ja właśnie siedzę na 6i przy samej flocie samochodowej (jeśli coś Ci to mówi, to znaczy, że pracujemy dla tych samych akcjonariuszy).

kermadec: W sumie to może coś w tym jest. "Udzielać się na forumach internetowych" brzmi jakoś dziwnie. "Udzielać się na forach internetowych" brzmi po ludzku.
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 08:32   

RT tez jest fajny, do robienia kilometrow :)
Zawsze mozna obedrzec z oslon, zalozyc kostki i do lasu :P
Pokaz jakies fotki tej igielki, naciesze oczy... Ile kolega chce za niego? Pytam z proznej ciekawosci - i tak nie mam funduszy na zakup...
_________________
'20 T700 Tenere, '08 WR250R, '60 AWO Sport
ex '95 NTV 650 "Honoratka", '94 R1100GS "Balbinka-Motokura", '01 LC4 ADV "Bocian-Łamikat", '12 690 Enduro
 
 
Jac123 
Honda Deauville


Wiek: 57
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 131
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 16:03   

Ja polecam Deauville. Sam jestem posiadaczem od 2 miesięcy. kufry boczne się sprawdzają w codziennych wyjazdach, można coś zawsze przechować. Pozdro
 
 
ryve 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 25
Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: wawa
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 23:43   

Borys: a proszę bardzo. To jest ta RT, którą sprzedaje (zdjęcie podlinkowane z otomoto, więc za jakiś czas zniknie). Z tego, co widzę, wystawił cenę 22'000zł (a wiem, że dał za nią co najmniej o 3 tyś więcej i jeszcze poniósł koszty transportu z UK). Nie będę podawał więcej szczegółów, ale jeśli chciałbyś dalej drążyć temat (lub znałbyś kogoś zainteresowanego), to z pewnością namierzysz właściwą akcję na otomoto ;-)

Mnie i tak bardziej podobała się R'ka, którą przywiózł. RT praktyczniejsze, ale... zobacz sam ;-)

Jac123: Devi nie przekreślam, ale na początek nie wybieram. Nie wykluczam, że pewnie jakieś gleby parkingowe mi się przytrafią. Zakładam, że tego typu przygody w wykonaniu golasa NTV mniej "bolą".

Ciekawi mnie natomiast jedna kwestia: mam 184cm wzrostu i naczytałem się obiegowych opinii o tym, że dość szybko będą mnie zaczynały kolana boleć na NTV - czy tak samo będzie z Devi? Innymi słowy: czy pozycja motonity na Devi jest inna (wygodniejsza? mniej podkulone nogi?) niż w gołym NTV?
Możliwe też, że jest to kwestia indywidualna i mnie akurat żaden ból kolan nie dotknie. Poczekamy, zobaczymy.
 
 
tomala 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 08:52   

ryve napisał/a:
a proszę bardzo. To jest ta RT, którą sprzedaje (zdjęcie podlinkowane z otomoto, więc za jakiś czas zniknie)


Piękna :)
Może uda mi się kiedyś na taką uciułać...
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 09:43   

I znowu spac nie bede mogl.... Piekny ten RT, R-ka jeszcze piekniejsza...

Przy wzroscie >180 licz sie z tym, ze ugiecie kolan bedzie spore. W zasadzie chyba troche demonizujemy problem, ale faktem jest, ze gdyby siedzenie bylo nieco wyzej, pozycja bylaby luzniejsza. Swoja droga ciekaw jestem, jak mocno zaciskaja zeby ludzie na sportach, ktorzy twierdza ze to bardzo wygodna pozycja i do turystyki tez sie nadaje.... :)
_________________
'20 T700 Tenere, '08 WR250R, '60 AWO Sport
ex '95 NTV 650 "Honoratka", '94 R1100GS "Balbinka-Motokura", '01 LC4 ADV "Bocian-Łamikat", '12 690 Enduro
 
 
walus 
Premium User


Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 588
Skąd: CIELCZA
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 21:43   

WITAM CZEŚć :smile:
_________________
WFM 1963 ... HONDA NTV 650 .93.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13