Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Pokrętło regulacji tylnego zawieszenia
Autor Wiadomość
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 02:41   Pokrętło regulacji tylnego zawieszenia

Dzisiaj coś zorientowałem się ze niewygodnie mi się jeździ (zsuwam się na bak... ) więc postanowiłem trochę obniżyć zawieszenie, a tam zaskoczka, kręcę w lewo (żeby znaleźć ile mogę pokręcić) a tam końca nie widać :roll: w utwardzaniu znalazłem koniec.



Chciałem zapytac ile macie stopni regulacjim, bo z tego co pamiętam to chyba miałem 5 i nie wiem gdzie się one podziały, albo coś źle pamiętam.



może pytanie wydaje się głupie ale wole się zapytać i już się nie martwić bo chodzi mi to po głowie :roll:
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 12:06   

No to mały zonk.Patrzyłem w serwisówke ale jakoś nie moge dojść do tego o co im chodzi.Wydaje mi sie,że na tym pokrętle nie ma zapadek natomiast na amorku są kreski z opisami.Kręcąc pokrętłem patrzysz na amor.No ale to moja dedukcja.Nawet nie miałem czasu zajść do garażu i przyjrzeć sie w swojej jak to wygląda.



Dobrze,że poruszyłeś temat bo jutro będe jechał pierwszy raz z plasażerem i sie zastanawiałem jakie nastawy zrobić.Może ktoś coś doradzi ?
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 13:09   

ja jak jeździłem z pasażerem to skręcałem -1 od maksymalnego, dzisiaj jeszcze pójdę tam popatrzeć



a zapadki są bo słychać wyraźne kliknięcia i pokrętło blokuje się trochę
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 21:05   

z tego co pamietam to z plecaczkiem jezdze majac ok. 2 kreski na twardosc od pozycji "neutralnej". pamietaj zeby dopompowac opony do 2.8, taka informacje zreszta masz podana na kardanie (mala tabliczka).



pozdro

Maciek
 
 
Marcin-NTV
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 27, 2006 14:04   

Witam. W mojej NTV-ce jest 7 stopni regulacji i są tam zapadki więc nie da się okręcić amortyzatora dookoła i dalej. Coś u Ciebie jest nie tak. Z siedzenia to ja też się zsuwam na bak i regulacja amortyzatora Ci w tym nie pomoże. Pewnie masz wybite siedzisko juz tak jak u mnie i będzie nas czekał chyba tapicer żeby dołożył nam roszke gąbki. Pozatym jeśli masz oryginalne siedzeni to przyjżyj się z boku że schodzi sie ono trochę z klina w kierunku baku, więc się zsuwamy. Taki jest urok tego moto.

Pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12