Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup Hondy Deauvill
Autor Wiadomość
caro
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 21:41   Zakup Hondy Deauvill

Witam i pozdrawiam forumowiczów i posiadaczy NTV.Zamierzam kupić Honde Deauvill,miałem okazję obejrzeć nawet jeden egzemplarz w 'stanie który okazał się kompletnym wrakiem,przejechałem się tylko 320 km w jedną stronę.Miałem nawet szansę przejechać się tym sprzętem i muszę powiedzieć ,że się troszkę zawiodłem moto jechało troszkę lepiej od WSK-i,kompletnie nie ma przyspieszenia i w ogóle...Teraz chciałbym usłyszeć od was czy trafiłem na jeszcze żywego trupa czy te typy tak mają?Nie oczekuję nie wiadomo jakich osiągów od motocykla,ma być to motocykl do turystyki.Wcześniej jeżdziłem BMW f 650 które miało 48 KM i warzyło 190kg i to mi wystarczało,natomiast Deauvill ma 10 KM więcej i jest cięższy chyba 50 kg od Bmw więc oba sprzęty powinny jeżdzić podobnie, a ja czułem jak bym miał pół Bmki.Nikt ze znajomych nie ma takiego sprzetu żebym mógł się przejechać.
 
 
shbo 
Premium User
Shbo


Wiek: 50
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 23:32   

no to witam w klubie. ja tez ostatnio przejechalem 650km zeby zobaczyc "igle"... masakra. trzeba przeprowadzac pozadne rozmowy telefoniczne, a i to nie zawsze uchroni od przejazdzki na darmo.

co do osiagow, wiadomo, ze bruku nie wyrwiesz i na tylnim kole dewilki nie postawisz, ale pytanie czy to chcesz. przejedz sie na jeszcze jednej (moze gdzies blizej) to bedziesz mial porownanie.

a swoja droga, podaj moze linka do tej co widziales, to sie juz tam nie bede wybieral...:)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 23:47   

Witam serdecznie! Temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu, od którego powinniśmy zacząć nową znajomość.



Pozdrawiam!

Killu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12