Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Osiągi ;)
Autor Wiadomość
grychu
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 21:09   Osiągi ;)

Witam, dzisiaj zabralem sie za wymiane plynu chlodzącego w NTV-ce, jak juz zdjalem bak zeby zalac plyn do chlodnicy to stwierdzilem , ze sprawdze sobie czy jest zdlawiona... w dowodzie ma 37KW wiec wychodziloby, ze ma 50KM odkrecilem filtr powietrza i zdjalem gazniki. Faktycznie byla zdlawiona. Zdjąlem krucce, wyjalem metalowa podkladke ze srodka (lekko wysunela sie srubokretem) i wycialem zbedne :wink: nadmiary gumy :lol: . Jestem Ciekaw jakie są wasze doswiadczenia jesli chodzi o predkosci. Przed wycieciem gum moj max 180 km/h w pochyle teraz dochodzi do 200km/h jak poloze sie na baku ( moja waga 70kg).

Pozdrawiam wszystkich. Polecam wszystkim usuniecie tych nadmiarow, malo roboty nic skomplikowanego a przyspieszenie tez lepsze :wink:
 
 
Jacek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 22:17   

Witam. Też tak zrobiłem motor nie do poznania. Spalanie bez zmian.

Pozdrawiam

Jacek
 
 
piluch
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 03, 2007 15:56   

Jeśli to jest kwestia tylko tych gum to ja też zafunduje taką metamorfozę mojej maszynie bo 180k/hm to maks możliwości a wagowo to ja niecałe 70kg.
 
 
grychu
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 04, 2007 14:31   

Daj znac jak Ci poszlo i jakie sa zmiany ?? Pozdrawiam
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 14:56   

Witam

Zastanawiam się tylko, czy po takim zabiegu nie trzeba wyregulować gaźników, ale tak tylko sobie głośno myślę.

Pozdrawiam
 
 
Shadok
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 04, 2007 17:26   

W zasadzie powinno się...
 
 
Rof
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 04, 2007 21:42   

regulacja jak najbardziej wskazana. Zmienia się przecież ilość powietrza...
 
 
punio
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 11:24   

W mojej osiagi koncza sie duzo duzo nizej.



Ale to chyba bardziej o osiagi kierownika chodzi, niz o mozliwosci motocykla. :)

Lampka rozsadku mi sie zapala przed oczami. Chyba ze to juz lampka mojej maksymalnej glupoty :)
 
 
grychu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 18:25   

Ja tez nie jezdze caly czas na maxa, w trasie trzymam zawsze ok 140km/h z taka predkoscia jezdzi sie optymalnie, aczkolwiek nie ukrywam, ze czasami fajnie jest podkrecic troche i powyprzedzac pare samochodow :wink:
 
 
bolo28 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 12:19   

Wystarczy wyciąć nadmiar gumy z kryz czy trzeba jeszcze wyregulować gaźnik czy też wymienić zawory iglicowe w gaźniku? U mnie nie ma żadnej regulacji składu mieszanki w gaźnikach. Z książki napraw wywnioskowałem, że fabrycznie ntv ma zablokowane ustawienia gaźników i jeśli chce się to zmienić i wymienić zawory iglicowe, trzeba rozwiercić w odpowiednim miejscu gaźnik. Jak z tym jest, czy ktoś próbował coś takiego robić? Dajcie znać. Moja ntv ma 37 kW a ponoć można ją odblokować do 44 kW. Zastanawiam się czy warto grzebać. Jeśli wystarczy jedynie zwiększyć średnicę kryz to sprawa jest prosta.
 
 
Morgan 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 57
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 14:52   odblokowana NTV

Mam pytanie jak zachowuje się moment oraz elastyczność silnika przy takiej zmianie. Czy jeżeli otworze swoją honie z 37 na 44 kW to nie będę musiał jeździć na wyższych obrotach i częścier redukować.
 
 
grychu
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 13:25   

Nie masz sie co martwic, bardzo ładnie chodzi z wolnych obrotów. Wycinaj ta zbedna gume :wink:
 
 
Morgan 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 57
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 21:00   

Witam



Dziękuje kolego za pomoc.

W takim razie przed rozpoczeciem sezonu przy zmianie oleju otwieram wersje na 57 KM :) :D
 
 
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 22, 2008 14:52   

Witam,fruwam VTV-ka od 5 sezonów ,od 4 mam ja odblokowana, fruwa pięknie-po odblokowaniu synchronizowałem gazniki, robie to co sezon,fruwa pieknie ale mam pytanie do Was,czy można dołożyc jeszcze mocy z silnika?bo z tłymika bardzo lekko mozna dodac 1,5- 3KM - tak słyszałem. NTV-ka to super sprzet tylko mocy troche malo:) P.S Fruwam NTV-ka 5 sezonów a dzisiaj po raz pierwszy wszedlem na forum-zgroza:)nie wiedzialem, ze jest taka fajna strona.Pzadrawiam wszystkich NTV-karzy i NTV-karki
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 15:48   

Krzyśku - to nie my się spotkaliśmy pod Garażem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13