Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Naklejki na NTV...
Autor Wiadomość
Kaczy
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 19:09   Naklejki na NTV...

Siema, chciałem zapytać czy wiecie może gdzie kupić naklejki na NTV obojętne czy Revere czy nowsza wersja, dobrej jakości. Może ktoś z was posiada wzór naklejki na bak? Pozdrawiam.
 
 
Wojtek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 23:45   

http://www.ntv.fora.pl/post497.html#497

Daj znać jeśli kupisz czy to Revere czy nowa wersja, bo opisane dziwnie. Revere ale od 1993 :?
 
 
Kaczy
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 12, 2007 18:28   

Dzięki, ale już pytałem w tej firmie i sprawa wygląda następująco, jest to odpowiedź tego pana:



"Osobiście nie mam takiej, mogę zrobić ale musiałbym dostać wzór, np. starą naklejkę albo odrysowany wzór.

Mogę ściągnąć ją z Czech ( jeśli mają ten wzór a mówią, że mają między 93-97 rokiem) za około 2 tygodnie."



"Naklejka z plotera 2 kolorowa - środek innego koloru, a ramka dookoła innego-32 zł komplet na obie strony.( to by były naklejki na zasadzie ze jedna będzie naklejona na drugą). Naklejka z Czech lub naklejka zrobiona przeze mnie cieniowana wydrukowana na 1 warstwie folii

-ta z Czech 86zł komplet

-moja około 60zł komplet"



Zastanawiam się co zrobić :/
 
 
tom12
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 30, 2007 08:37   

ja na podstawie zdjęć oryginałów zrobiłem sam wszystkie napisy włącznie z napisami przy kraniku i i uchwytach do kasku kolo fotela wyszła rewelacja

koszt to ok 20zł i 1/2 niedzieli z Corelem. Następnie idziesz z wektorami do dobrego gościa od reklam tną ci na foli nadającej się pod lakier po pomalowaniu i 1 lakierowaniu naklejasz je i nakładasz jeszcze 1-2 warstw lakieru nie rożni się to od oryginału pozdrawiam.
 
 
Kaczy
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 31, 2007 01:16   

A posiadasz może te swoje wzory? Jeśli byłbyś tak uprzejmy to wrzuć je tu. Pzdr.
 
 
tom12
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 21:17   

Szukałem ale już ich nie mam. Robiłem je ok rok temu. Pewnie poszły przy jakiejś reinstalacji systemu :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9