Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
?wieżak pyta
Autor Wiadomość
Dic
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 19:40   ?wieżak pyta

Witam przywitać się przywitałem, a teraz do sprawy szukałem w szukajce i nic nie było wiec mam następujący problem moja devilka rok 2004 z przebiegiem 6500 km bardzo wyje dziwnie na 5 biegu przy prędkości 120 km/h czy to jest normalka bo spotkałem się że tak mi mówili ludzie jeżdżący czy to wina skrzyni lub kardana, olej zalałem świeży ponieważ nie znam historii tamtego oleju ile stał itd zalałem motula, dla pewności zaleje do kardana, ale chcę się dowiedzieć coś nie coś od was co to może być.



Pozdrawiam i Dzięki za info
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 20:17   

Mechanika nie jest moją mocną stroną, ale w swojej Devillce nie spotkałem się z wyciem. Może twoja jest przyduszona i 120 to kres jej możliwości.

A tak swoja drogą, to Diablica jako postać piekielna chyba ma prawo wyć, skoro nie ma łańcucha do hałasowania :wink:
 
 
Dic
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 20:31   

To jest tak już powyżej 120 ucicha a devilka leci spokojnie 150 wiec chyba nie kres przed chwilą zalałem świeżego oleju do kardana i jak by ścichło nie mam jak wy testować bo pada dosyć. A druga sprawa że to moje pierwsze moto na kardana, oprócz awo a tam ogólnie głośno było wiec kardana nie było słychać a tu cichutko śmiga tylko to wycie dziwne
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 22:36   

Jak tak pomyślałem to u mnie jest raczej świst kardana przy prędkości ok. 120. No ale może różnie interpretujemy te odgłosy. Popatrzyłem na niemieckie forum i tam piszą, że odgłosy dochodzące z kardana są normalne. Hmm... temat do dogłębniejszego wsłuchania się... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14