Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Opolskie wita
Autor Wiadomość
Bob 

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 596
Skąd: Op
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 16:06   Opolskie wita

Witam :)

Jestem mniej-więcej z okolic Opola (a w samym opolu się uczę) i od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym (jak na razie i mam nadzieję że tak pozostanie) posiadaczem reverki (czarnej ]:-> inaczej być nie mogło :P )

Przyznam, że ostatecznie zdecydowałem się na zakup właśnie NTVki po tym jak na żywo zobaczyłem i usłyszałem w Opolu seledynową reverkę (wydaje mi się że mógł to być forumowy kolega Killu)



Przez te 2 miesiące, gdy pogoda i zdrowie dopisywało zwiedziłem trochę opolszczyzny, a na mikołajki chętnie bym się pisał, oczywiście znowu jak pogoda i zdrowie dopisze, jako że dopiero wyszedłem z choróbska ;/
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 16:25   

Witam! Jakże się cieszę, że kolejny użytkownik NTV z okolic Opola :wink: A skąd dokładnie jesteś kolego? Co do Moto Mikołajów, to mam nadzieję, że się pojawisz... Szczegóły możesz znaleźć na opolezone, a w razie pytań organizacyjnych służę pomocą! Nawet, jeżeli nie będziesz mógł stawić się na motocyklu, to chociaż podejdź na Plac Wolności około 11:00, to chociaż sobie pogadamy 8)



P.S. W Opolu mamy dwie seledynowe, zrzeszone Hondy NTV 650... Możliwe więc, że widziałeś sprzęt Tomeczka151. Jeżeli widziałeś sprzęt z crossową kierownicą, i przeźroczystą owiewką, który ryczał jakby był "litrem na tłumiku Devila", to mój sprzęt :wink: Jeżeli motocykl miał turystyczną kierownicę, stelaż na kufry i chodził cichutko i równiutko, to sprzęt Tomka.



Tak, czy inaczej liczę na spotkanie!

Szerokości, przyczepności, czystych winkli, niewysychającego zbiornika i wielu wspaniałych podróży!

Pozdrawiam!
 
 
Radzio81 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 16:31   

Witam :)

Życzę czystego asfaltu i mnóstwa zakrętów :D
 
 
Bob 

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 596
Skąd: Op
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 16:47   

Killu, a więc to co widziałem i słyszałem, to byłeś na pewno Ty (charakterystyczne strzelanie przy ujęciu gazu podczas dojazdu do ronda przy placu Wolności) xD

Jestem dokładnie z Białej na trasie w kierunku Prudnika (ok. 45 km od Opola), a na mikołajki chciałbym na maszynce podjechać (póki nie będzie padać i poniżej 5 stopni to pewnie podjadę na niej )

Dla pewności będę śledził temat odnośnie mikołajek :)

ps. dzięki za miłe powitanie :)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 17:06   

Teraz mój sprzęt jest już po serwisie i nie strzela aż tak bardzo... Oczywiście ze sportowym filtrem powietrza i bez dBKillera w krótkim wydechu nie da się tego całkowicie wyeliminować :wink:

Do Opola masz rzeczywiście kawałek... Ale z drugiej strony patrząc masz połowę mojej drogi na wyśmienite czeskie winkle 8)

Liczę, że 6 będę miał okazję poznać osobiście Moto Mikołaja Boba i jego renifera 8) A co do pogody - mój avatar jednoznacznie głosi, że zimy nie będzie :wink:
 
 
Bob 

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 596
Skąd: Op
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 22:00   

Mam nadzieję że się zjawię, bo dzisiaj po kolejnym grzebaniu przy motorku postanowiłem sobie, mimo ciemności, pojeździć, tyle że po 15 min zaczął padać deszcz i trzeba było wracać do domu ;/
 
 
yacey 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 159
Skąd: miasto stołeczne
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 22:04   

Witam z Mazowsza:)
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 22:27   

Witamy, witamy, do Wroclawia zapraszamy :)
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 23:44   

Witam z północy Mazowsza.

Zebrała się Was już spora grupa użytkowników NTV w Opolu i okolicach.
 
 
BartekOpole 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 829
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 13:58   

Na pl. Wolności będę poszukiwał Was chłopaki. Do zobaczenia i oby nie było mroźno.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 14:09   

Nie ma źle :wink: W niedzielę ma być niecałe 5 stopni na plusie a temperatura odczuwalna w okolicach 0, więc nie jest źle 8) Jeździłem ostatnio przy temperaturze odczuwalnej przekraczającej -10, a przecież jadąc jest jeszcze ciężej :)



Fajnie, że się pojawisz! Będzie kompletna ekipa z Opola :wink: Tomeczek151, Mersez, Zwierzak, Bob, BartekOpole i ja 8) Zacna ekipa 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13