Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć z Opola
Autor Wiadomość
BartekOpole 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 829
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 20:44   Cześć z Opola

Czołem wszystkim forumowiczom. Obecnie nie posiadam jeszcze moto. Plan jest taki żeby nabyć na wiosnę sprzęt. Ogólnie jestem osobą poszukująca motocykla do jazdy po mieście + wyjazdy wakacyjne/turystyczne. Plan miał być na varadero a w międzyczasie miał być burgman 650. Honda Deauville wydaje się być ciekawym rozwiązaniem /pomimo podobnej wagi co varadero to niżej położony środek ciężkości jest rozwiązaniem lepszym. Nie bez znaczenia jest także cena moto. Jeśli jest ktoś z mojej okolicy niech się odezwie może uda sie oblookać motocykl i pogadać o maszynie "na żywo". Szerokości wszystkim użytkownikom motocykli na nowy sezon !!!!
 
 
Borys 
Premium User
mistrz OBI


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 2193
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:17   

Powitali!

Zycze Ci tak samo szybkiego i niespodziewanego nabycia motocykla jak bylo w moim przypadku. Ja tez mialem zakupic na wiosne, a tak sie zdarzylo, ze jest wczesniej :)

Pozdrawiam!
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:23   

Witam :wink: Ja jestem z Opola! Jest też kilka innych osób :wink: Jak chcesz, to 6 grudnia będziemy organizować paradę ?w. Mikołajów... Pokaż się tak o 11:30 na Placu wolności i szukaj Zielonej NTV 650 (naked). Z chęcią pomogę (w miarę mojej wiedzy i możliwości) w zakupie :wink:



Pozdrawiam!
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:30   

Witam, powodzenia w poszukiwaniach !
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:30   

Witam. W Opolu i okolicy jest paru forumowiczów w tym Killu więc chyba ze spotkaniem nie powinno być problemu.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:39   

W Opolu będzie 5 "zrzeszonych" jeżeli BartekOpole zdecyduje się na NT :wink:
 
 
Bob 

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 596
Skąd: Op
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:56   

Witam :)

Radzę kupić teraz albo nawet zimą motor, jako że ceny spadają w tym okresie, a na wiosnę to mało ładnych sztuk i po wyższych cenach będzie ;/
 
 
Pils 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 164
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:58   

cześć z DG
 
 
kusy 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 52
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 00:11   

Z zakupem motocykla nie polecam czekać do wiosny. Na wiosnę jest zryw kupujących, ceny lekko idą pod górkę i o dobry towar już trudniej.

Zimowa pora jest myślę bardziej logiczna, Sam nabyłem Revelkę ze trzy tygodnie temu. Teraz jest czas, aby ją odszczurzyć, aby na wiosnę wyjechać na ulicę i się cieszyć w pełni sezonem.



Jeśli będziesz zwlekał, zobaczysz jak przyjdą pierwsze dni wiosennego ciepła, motongi wylegną na ulicę a ty pod presją będziesz szukał już nie ładnego egzemplarza, tylko jakiegokolwiek, bo cię już szlak będzie trafiał...



Ale to tylko moje zdanie!

Decyzja zaś twoja!
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 01:49   

Moje zdanie jest podobne... Teraz ludzie nie szukają na gwałt motocykli i znacznie łatwiej znaleźć perełki :) Handlarzom sprzęt nie schodzi, więc są bardziej skorzy do ustępstw w cenie no i pogoda pozwala jeszcze na przejechanie się sprzętem. No i czynnik psychologiczny - jak jedziesz oglądać motocykl zimom - nastawiasz się na zaopiekowanie się ogólnym serwisem, poznaniem motocykla od strony technicznej, montażu jakichś akcesoriów, udogodnień i wszystko dzieje się na spokojnie... Kupując motocykl wiosną czuje się już ogromne parcie na jazdę :wink:
 
 
yacey 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 159
Skąd: miasto stołeczne
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 22:03   

Witam :)
 
 
BartekOpole 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 829
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 14:02   

No to Panowie zakończyłem pewne sytuacje życiowe i teraz oficjalnie rozpoczynam poszukiwań moto, żona dała pozwolenie wiec lukam tu i tam na ogłoszenia. Dzięki wszystkim użytkownikom forum za miłe przyjęcie. Mam nadzieje że nie długo sprzęt zostanie zakupiony. PZDR
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 14:13   

Jak coś, to chętnie pomogę przy wyborze sprzętu! Mechanik ze mnie żaden, ale od jakiegoś czasu jestem posiadaczem NTV, miałem okazję przejechać się na kilku sztukach, znam jej newralgiczne punkty i wiem +/- jak w tej maszynie wszystko wyglądać i działać powinno!
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 15:12   

Ja również witam, i chyba ze mnie mechaniki lepszy niż Killa więc się mogę bardziej przydać :D Tyle że jak coś to wolne mam tylko weekendy. Notabene to znajdź mnie i Killa łatwo będzie trafić bo mamy identyczne NTV z czego moja jest ładniejsza :P



Tomek
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 19:47   

Poczekaj, poczekaj... Niech no ja tylko dopadnę ten boczek, zrobię tapicerkę kanapy, poprawię zbiornik (itp. itd.) to zobaczymy... Jego sprzęt rzeczywiście jest nieco ładniejszy, ale przecież nie powiem mu tego wprost :P



No i co racja, to racja... Ja okiem mogę wychwycić kilka rzeczy, które mi nie pasują... Ale to głównie jeżeli chodzi o NTV. A Tomek, to kumaty gościu i jak chcę coś wiedzieć, to podbijam prosto do Niego... Ale tego też mu nie mówcie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12