Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Serdeczne powitanie i pozdrowienia z Krakowa
Autor Wiadomość
grzegpio 

Wiek: 62
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 02:20   Serdeczne powitanie i pozdrowienia z Krakowa

Witam wszystkich zarażonych

Jestem nowy na forum i na razie przygotowuję się do powrotu na 2 kółka po ponad 20 latach przerwy.Strasznie mnie kręci,ale spoko młodzi,przeżyję.Na razie teoria i zbieranie opinii.Na szczęście nie jestem jedyny z taką przerwą.Zarażenie śmiertelne,chociaż żona mnie próbuje leczyć.Mam nadzieję,że kiedyś mi się uda do Was dołączyć w praktyce.

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich

Grzegorz-Kraków Nowa Huta
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 10:10   

Witam! Kupuj sprzęta i dołączaj do nas w praktyce! Żoną się nie przejmuj, bo w życiu najczęściej jest tak, że jeżeli postawimy na turystę i jeździmy z głową, to i druga połowa z czasem się przekonuje, a nawet zakochuje się w 2oo :D Taki przynajmniej jest model zachowania, jaki znam ja z przypadków znajomych :wink:
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 14:34   

Witam i potwierdzam Kamila teorie :D
 
 
axa 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 238
Skąd: Węgorzewo(Mazury)
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 18:57   

Witam. Żonę w kask i z tyłu pasami do uchwytu i jazda po paru jazdach nie będzie chciała zejść z motoru. POZDRO A i jesteś moim imiennikiem wiec jeszcze raz pozdro:D
 
 
cinek 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 450
Skąd: Kotlin
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 19:16   

Witam, zgadzam się z przedmówcami, żonę na motor i po kilku przejażdżkach zrozumie twój zapęd do motocykli :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 23:44   

Witam Cię.

Żonie powiedz, że najlepszym lekarstwem będzie wypędzenie Ciebie z domu z zastrzeżeniem, że bez maszynki Masz się nie pokazywać, Kuracja taka gwarantuje wyleczenie :D i brak nawrotów choroby. :D

Ja powróciłem do jazdy na moto po 22 latach przerwy a moja Dewcia jest czy raczej będzie do wzięcia.

Pozdrawiam
 
 
grzegpio 

Wiek: 62
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 00:39   

Witam ponownie

Wielkie dzięki Koledzy za miłe powitanie i przyjacielskie rady.Postaram się zastosować jak najszybciej się uda.Moja żona to twarda sztuka i wróg motocykli,więc mam ciężki bój przed sobą.Ale nie odpuszczę.Jak będę gotowy,to rzucę hasło chęci zakupu.Póki co ,jestem z Wami duchem i przygotowuję się teoretycznie .

pozdrawiam

Grzegorz
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 00:50   

Rozpocznij kurację po przez wykłady merytoryczno- uświadamiające i kurację zmiękczającą na pewno zadziała. Możesz też kupić stopery w uszy żeby być głuchym na jedynie słuszne argumenty Żony :D .

Pozdrawiam.
 
 
grzegpio 

Wiek: 62
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 01:56   

OK. Cały czas nad tym pracuję.
 
 
ogniki 
Wąchacz spalin


Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 15:52   

Witam i pozdrawiam

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli żona ma cię za rozsądnego faceta i ufa tobie to dużo nie trzeba nad nią pracować jeśli tak nie jest.

Zacznij od tego

U mnie działa. :D
 
 
Miramar 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 98
Skąd: Zamość
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 16:48   

Witaj !



Mój sposób to kupić żonie samochód :D Ja jeżdżę motorem i po kłopocie.

Pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 17:36   

A tak w ogóle, to jesteś już zdecydowany konkretnie na Deauville, czy może rozpatrujesz jeszcze inne maszyny...
 
 
sgtcop13 
Premium User


Pomógł: 15 razy
Wiek: 56
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1776
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 16:03   

Witam!

Ja także powróciłem na moto po 20 latach. Protesty żony były wielkie. Co prawda o zamiarze zakupu motocykla zona dowiedziała się dzień wcześniej przed zakupem. Dlatego słuchałem tylko lamentów przez jeden dzień. Po zakupie sprzętu trzeba było tylko jednej przejażdżki i "nie ta żona". Najchętniej by nie zsiadała z motora. Jak na niby wspomniałem, że chyba sprzedam moto, to dopiero zaczęła protestować. Po prostu powiedziała, abym sobie wybił z głowy pozbywanie się moto.

Po prostu odniosłem pełen sukces :)



Oczywiście w ramach pomocy :wink: , mogę Ci grzegpio powozić żonkę, aby się przekonała. Oczywiście usługa gratis :)
 
 
grzegpio 

Wiek: 62
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 00:32   

Witam ponownie

wielkie dzięki za zrozumienie i rady,a także propozycje pomocy.Przy okazji zapytam o radę.Raczej jestem zdecydowany na Deauville.Wcześniej kręcił mnie Trans Alp albo chopper,ale rozsądek górą.Mam 190 cm wzrostu i na chopperze wyglądałbym chyba jak Don Kichot.A w Deauville raczej spasuję się bez problemów -jaka Wasza opinia?A poza tym ten model mi się spodobal od strzała.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 02:35   

To zależy do czego chcesz używać motocykla... Choppery, to motocykle trochę bardziej na pokaz, niż do jazdy... Pojedynek pomiędzy Trampkiem a Devi nie jest już tak jednoznaczny... Do turystyki Deauville jest przystosowana "seryjnie" i o ile nie będziesz jeździł poza asfaltem - da Ci znacznie więcej wygody i komfortu, niż Trampek...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12