Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Miło mi Was powitać!
Autor Wiadomość
mersez 


Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 22:11   Miło mi Was powitać!

Witam wszystkich na forum. Miałam dziś bardzo miłą przygodę - jadąc mają świeżutko nabytą ntv-ką na skrzyżowaniu świetlnym podjechał kolega na podobnym moto i miło mnie przywitał. Jadąc dalej wspólnie rozmawialiśmy(można tak to nazwać-bo wiele słów nie dosłyszałam;))) i w ten sposób dowiedziałam się o tym forum. Pozdrawiam serdecznie Kolegę z opolskiej jezdni;) oraz wszystkich motonitów:))[/b]
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 00:42   

Miło mi Kolegę powitać jako pierwszy.

Teraz z Opola na zlot już będzie jechało trzy NTV-ki :D
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 01:01   

Witam, więc to musiał być Killu albo Tomeczek :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 01:26   

ja też tak myślę
 
 
SławekK 


Pomógł: 4 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 828
Skąd: Sławków
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 09:38   

No to kolejna Kobieta na forum :) Witam!

A teraz przyznać się, który to dziewczynę podrywał?? :wink:
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 14:01   

A miał długie włosy czy takie kręcone że się w kasku nie mieściły? :wink: :D
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 17:25   

To ja byłem :wink: Sytuacja doprawdy zabawna :wink: Wjeżdżam do miasta i widzę w oddali znajomy motocykl... Myślę sobie: SUPER!!! Kolejna NTV w okolicy! Czym prędzej zjechałem z zamierzonej trasy celem zapoznania się z motocyklistom! Gdy podjechałem bliżej okazało się, że nie jest to motocyklista, a motocyklistka :D W związku z czym, tym radośniej było mi zaprosić na nasze forum dyskusyjna, ponieważ kobiet dosiadających NTV za kierownicą niestety jakoś u nas brak! Wymiana kilku zdań dotyczących zaproszenia na forum i wróciłem na "swoją" trasę, żeby dojechać na umówione wcześniej spotkanie. Przechodząc do sedna tematu:



Witam serdecznie nową forumowiczkę :D Sorry, za mój wydech bez wkładki - jest rzeczywiście nieco głośny... Kumpel na światłach gasi mi silnik, jak chce pogadać i wie, że trochę postoimy :P

Wyboru dokonałaś świetnego! Z NTV na pewno będziesz zadowolona :D



Tak, czy inaczej witam na pokładzie! Szerokości, przyczepności i niewysychającego zbiornika paliwa!



Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu - z chęcią mogę się z Tobą przejechać po Opolu, żeby pokazać Ci trasy egzaminacyjne :wink:



W okolicy jeżdżą jeszcze dwie niezrzeszone Hondy NTV 650 (zielona i czarna)... Chyba przygotuję sobie żółte karteczki z zaproszeniem na forum i przykleję je na zbiornik paliwa, albo zegary :wink: Jakoś nie mogę trafić na te motocykle, kiedy ktoś przy nich siedzi...



Pozdrawiam!
 
 
mersez 


Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 00:21   

Dziękuję za takie cieplutkie przyjęcie mnie do tak zacnego grona. Wstyd sie przyznac, ale prawko na moto mam jakieś 3 lata - jeździłam z motocyklistami z Bydzi i to oni mnie wprowadzali w tajniki jazdy- tylko praktyki miałam mało:((, bo od 2 lat nie mieszam już w Bydzi... no ale teraz pora to nadrobić = szczegół ze na zakrentach jadę jak paralityk:P, ale jakoś się powoli przyzwyczjam - moto jest świetne!!! w zakupie pomógł mi kolega Timon- moim zdaniem wybitny znawca tematu. Zaraz po zakupie wsiadłam za sprawą w/w kolegi na moto i jechałam spod Kalisza, w Opolu byliśmy dopiero o 1 w nocy- przez lasy 40 km/h:D
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 00:39   

Jeszcze raz witam Cie Koleżanko i przepraszam za nie wybaczalną gafę, że nie zwróciłem uwagi na tom, ze Jesteś Przedstawicielką ładniejszej części ludzkości. Usprawiedliwienie mam tylko jedno, że mam kocoł w firmie i pracuję po 16 godzin.

Pozdrowionka i myślę, że teraz Dołączysz do nas na zlocik.

Waldek
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 00:41   

Timon, to rzeczywiście kumaty gościu! Sam jeździ Deauville... O ile znowu nie przesiadł się na VFR... Taki użytkownik jak On sporo mógłby nam pomóc w kwestiach technicznych :wink:
 
 
mersez 


Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 21:25   

A może jakieś spotkanko w celu pogadanka na Rynku w Opolu??
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 23:13   

No ja jestem za :wink: Kiedy masz czas... Może jakaś grupka się znajdzie... Jeżeli coś, to motocykliści z opolezone spotykają się w czwartki koło Dziada, około godziny 20... Ale jazda z nimi, to prawdziwy terror miasta.

Inną opcją jest także pub Garaż :wink:



To Ty jechałaś dzisiaj przez Dąbrowę około 18, może 19?
 
 
mersez 


Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 00:21   

To nie ja = dziś tylko podjechałam na Wiejską w Opolu. Spotkanko można wymyśleć np. w sobote jakoś wieczorkiem i jasna rzecz, że każdy kto chce i ma czas jest zaproszony;) Do Garażu muszę kiedyś się wybrać, no i te spotkania czwartkowe też są ciekawą propozycją. Aha! Kolego Waldku - praca wszystko tłumaczy;))
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 00:56   

No sobota, jest akurat u mnie zajęta... W ten dzień akurat zarabiam na chleb (znaczy się na paliwo). Chyba, że mowa o przyszłym tygodniu.
 
 
mersez 


Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 12:11   

ta sobota to pomysł ogólny-jak komu pasuje, moze byc i za tydzień:))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12