Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć wszystkim ;)
Autor Wiadomość
Daktyl 


Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 14:13   Cześć wszystkim ;)

Od około miesiąca jestem posiadaczem Hodny NTV 650, 1997 rok.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony co prawda mało przejechałem, ale i tak frajdy już miałem sporo :D .



Dałbym fotki, ale zasady forum na razie mi na to nie pozwalają :P



Od razu mam pytanko, okazuje się, że mam przeciętą tylną oponę, mechanik mi powiedział, że lepiej wymienić i nie ryzykować, co byście mi polecili? Wiadomo nie chce przepłacić...
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 14:53   

Witam! To zależy jaki jest twój budżet i jaki styl jazdy preferujesz. Jeżeli jest to Twój pierwszy motocykl, to najlepiej będzie kupić jakieś leżaki, bo i tak najprawdopodobniej nie wykorzystasz w pełni możliwości opon! Zależy też jak długo chcesz na nich pojeździć... Jeżeli nie chcesz przepłacać, to rozejrzyj się za oponami firmy SHINKO... Co prawda jest to chińszczyzna, jednak znajomi zachwalają opony - stosunek jakości do ceny jest mega korzystny. Sam na nich nigdy nie jeździłem, ale osoby, od których mam takie info znają się na rzeczy :wink: Jeżeli mimo wszystko nie ufasz chińskim wyrobom, rozejrzyj się za Michelin Road Pilot 2. Opona dobrze trzyma, świetnie odprowadza wodę i jej przebiegi są optymalne. Są to chyba jedne z najczęściej wybieranych opon - jest to tylko moje spostrzeżenie.

Zdjęcia wrzucaj na http://www.bikepics.com oprócz mojej maszynki pojawią się tam jeszcze inne zdjęcia :D

Pozdrawiam!
 
 
Daktyl 


Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 21:40   

Dzięki za porady :wink: . Wrzucę tutaj jak napisze 3 posty i odczekam 24h :D . Na opony mam około 300-350 zł. Wydaje mi się, że kupie shinko, a orientujesz się czym różni się shinko o bieżniku 741 od 721? Rożnica w cenie to około 30 zł, więc nie wiem czy warto ;]
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1926
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 23:46   

Witam Kolegę na forum.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 16:54   

Nie orientuję się, ale jak tylko trafię kumpla na gg, albo na trasie, to się dowiem :wink:

Popytaj kilku handlarzy, co mają na ten temat do powiedzenia i wypośrodkuj ich opinię na ten temat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12