Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zapisy na KOSZULKI FORUMOWE !!!
Autor Wiadomość
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 23:18   Zapisy na KOSZULKI FORUMOWE !!!

Witam serdecznie.



Jest już wiadoma cena koszulek.Przy zamówieniu min. 20 koszulek koszt jednej sztuki nie powinien przekroczyć 35zł.Jestem za tym by każdy chętny zamówił przynajmniej 2 koszulki.

Do wyboru: czarna lub beżowa ( chyba,że na beżową będzie za mało chętnych - wtedy będą same czarne ).Koszulki są dobrej jakości ( gramatura 170-180g/m ).



Logo na koszulce w wersji finalnej:



http://img266.imageshack....awkantv3la4.jpg ( grafika jest chroniona prawami autorskimi - proszę nie kopiować ).



Przy zamawianiu proszę zapoznać się z rozmiarami gdyż są różne dla koszulek:



beżowych



http://img404.imageshack....lkikolornx2.jpg



i czarnych



http://img404.imageshack....irtmeskise0.jpg



Zamówienia proszę kierować do 18 lutego na adres kermadec[małpa]onet.eu podając w temacie swój NICK a w treści wiadomości ilość,kolor i rozmiar zamawianych koszulek.



P.S.Osoby które złożyły już zamówienia proszone są o zapoznanie się z rozmiarami koszulek i ponowne złożenie zamówienia.Poprzednie zamówienia zostają anulowane.Za utrudnienia przepraszam.



Pozdrawiam



kermadec
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 20:03   

Ludzie ... sprawa sie pop...... Stało się to za sprawą niedogadania z gościem od koszulek. Wydaje mi się,że i Sitars i ja pisaliśmy kolesiowi wprost "prosimy o podanie ceny końcowej" a tu się okazało,że 30zł to tylko cena koszulki. Do tego dochodzi 250zl za wyłączność na logo czyli przy 20 koszulkach trzeba 250zł podzielić na 20 co da 12,50zł.

W efekcie koszt jednostkowy koszulki to 42.5zł :/.



Oczywiście nie musimy kupować logo na własność ale .... no co to za radocha mieć koszulki jak inni ?



Sprawa druga ... tyle osób chciało koszulki a do dnia dzisiejszego zamówionych zostało ... 17 !!!! Przy 17 koszulkach koszt jeszcze wzrośnie a ja nie mam kasy by zamówić dla siebie 5 koszulek i dodatkowo wyłożyć 250 zł na logo.



Decyzja należy do Was. Może niech Ci co zamówili koszulki wpłyną jakoś na tych co się deklarowali a teraz milczą ....



Pozdrawiam
 
 
Easy-rider
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 28, 2007 21:03   

A inna firma?? Kuter co Ty na to??
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 21:43   

Bez sensu, zgłaszać chęc zakupu a później się nie przyznawać...

Co do obecnej sytuacji - nie ma możliwości zamówienia koszulek gorszej jakości? tak zeby cena koszulki była maks 35 zł? Koszulka za ponad 20zł to i tak dobra koszulka jak mniemam. Jeżeli nie to może rzeczywiście trzeba pomyśleć nad innym "producentem" albo nad... nie zastrzeżeniem logo. Można by rozstrzygnąć ten problem w drodze głosowania.



P.s. może warto napisać PW do ludzi milczących...



Pozdrawiam
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 22:11   

Jestem za tym by zrobić zrzutę i wykupić to logo na własność. Mój szef ma firmę zajmującą się drukiem cyfrowym. Popytam jakie są koszta.

Co Wy na to?



P.S. Ogolnie jestem zły na to niedogadanie bo jak pytam o końcowy koszt koszulki to mnie interesuje końcowa cena a nie ileś za koszulkę plus coś tam jeszcze dopłacić. Moim zdaniem takie stawianie sprawy jest niepoważne bo wiadomo, że nikt indywidualnie nie wykupi za 250 zł praw do obrazka ...:/
 
 
Wojtek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 01, 2007 02:44   

Osobiście jestem przeciwny promocji cwaniactwa. Jeśli zarówno Ty jak i sitars ugadaliście się z kolesiem co do ceny za gotowy produkt to prawdopodobnie tak właśnie było (kto widział trykotkę za 30PLN ? :? ). Moim zdaniem nigdzie się nam z tymi koszulkami nie pali. Poszukajmy w innym miejscu a pan Andrzej niech se rysunek w sypialni powiesi. A nawiasem mówiąc jak tu mówić o wspólnych wyjazdach (nawet były propozycje spotkań z niemcami) jeśli nasza grupa nie jest na tyle zdyscyplinowana, żeby określić się co do koszulek :oops:
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 04:21   

Cytuję:



"Witam

Miałem trochę czasu i narysowałem propozycje logotypu.

Cena jaką sobie życzę za rysunek to 250 zł.



Jeśli chodzi o koszulki to po podliczeniu kosztów mogę wam zaproponować (przy min. 20 szt.)

cenę 30 zł za koszulkę z nadrukiem 3 kolory przód + 1 kolor tył (tudzież odwrotnie).

(...)

Pozdrawiam i czekam na decyzję

Andrzej Busłowski "



Ja z tej wypowiedzi mało zrozumiałem i dokładnie zadałem pytanie :



"Proszę o końcową cenę jednej koszulki przy zamówieniu 20 sztuk".



I pisze mi gość parę razy,że : "tak jak ustalaliśmy - 30zł".



Przecież jak jadę do lakiernika z zamiarem polakierowania samochodu to mnie guzik obchodzi ile kosztuje robocizna a ile lakier.Ja chce wiedzieć ILE NA TYM POPŁYNę ....



A może to ja jestem głupi i czegoś nie zrozumiałem ...



Sitars .... wypowiedz się.Ty to zacząłeś załatwiać.Jak się ugadywaliście ?
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 10:09   

Witam



Nawiązując do cytatu. Dla mnie sprawa jest prosta. Facet chciał 250 zł za rysunek (zresztą tak napisał). Koszulki to oddzielna sprawa.

Pozdrawiam
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 15:47   

A dla mnie nie jest prosta bo prosiłem o cenę końcową. Nikogo na forum nie interesuje ile kosztuje rysunek tylko ile w końcowym rozliczeniu wyniesie go koszulka.
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 17:15   

Witam

Jeśli dobrze Was zrozumiałem to facet chce 250zł za prawa do rysunku. To niech sobie te prawa zatrzyma. My zamawiamy tylko koszulki i tyle. To co, jak kupimy koszulki, to autor będzie nas ścigał za łamanie prawa jeśli kogos zobaczy w T-shirt z logiem forum. Bez przesady. Jeśli już chcemy kupić logo to ustalmy ile możemy dać poniżej tego 250. Zaproponuj inna cenę, nam zalezy żeby kupić, komuś żeby sprzedać. Nie sądzę, żeby ktoś zamówił w przyszłości takie logo. W końcu NTV to nie GS500, czy CBR600.

Pozdrawiam
 
 
Wasa


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: 50°12 '14,5E
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 19:11   

Ja myślę że w takim wypadku powinniśmy rozpocząć prace nad nowym logo i znaleść inną firmę która miała by dla nas koszulki wykonać.
 
 
NIKO
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 00:30   

Ja wobec takiej sytuacji dziekuje za koszulki i zrobie sobie zwykłe bez loga na miejscu bo za chwilkę dojdziemy do 50 i wiecej zł . Bo to raczej cienkie dogadanie i widzę że nie porozumiewacie sie z poważnymi ludzmi powodzenia .
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 14:05   

Właśnie wczoraj zleciłem zrobienie logo mojemu kumplowi. Będzie to zwykłe nieduże na piersi plus nick na drugiej. Cały projekt koszulki wyniesie 100zł.



Jak dowiem się wszystkiego to podam cenę końcową ale nie przekroczy ona zapowiadanych 30zł.
 
 
michu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 15:16   

Witam po długim czasie;]



Rozsądna cena za taka koszulkę to moim zdaniem max 35zł i jeśli cena bedzie wyższa to ja uprzejmie podziękuję. A co do ustalania ceny to ja też bym zrozumiał tak jak Ty kermadec;] pozdro
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 15:28   

Sprawa koszulki na razie zamknięta :/. Z tym panem rozmów już nie prowadzę a kumpel robiąc (malutkie logo) strasznie się leni... ale jestem dobrej myśli :wink: .



Pozdrawiam



P.S.Zaglądaj częściej :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12