Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Do najdroższych czytaczy :)
Autor Wiadomość
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 14:49   Do najdroższych czytaczy :)

Kochani czytacze, nie bójcie się wypowiadać, nikt z nas nie gryzie (no może ja jestem trochę wredny :P ale mogę bo jestem modem :P ), a zapewne jesteś bardzo interesującymi osobami. Zapraszam wszystkich do aktywnego udziału w życiu forum, nie będę przytaczał nicków ale naprawdę nie bójcie się, nikt was za nic nie skrytykuje, ewentualnie ja za ortografię, chociaż na tym polu tez nie jestem święty :)





Tomek
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 18:29   

Trzeba oddać prawdę Tomkowi. Jest grupa forumowiczów a właściwie to grupka którzy zabierają głos i czasami można odnieść wrażenie, że huczne forum NTV to zaledwie kilka osób a przecież zagląda tu o wiele więcej osób tylko nie zabierają głosu. Poprzedni Admin. rzeczywiście potrafił zrobić zupełną olewkę albo czepiać się byle czego. Nowy moderator stroszy piórka :D ale jest sympatyczny i nie groźny chociaż za takiego pewnie Chciałby uchodzić :P

Dla tego również w ślad za Tomkiem proszę o wykazanie większej chęci w zabieraniu głosu na forum.Pozdrawiam
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 20:53   

Jak niegroźny? Skorpionwr właśnie dostaje karę za obrażanie moda :P

Jako zadośćuczynienie oddajesz mi pół królestwa, rękę córki (może być sama dłoń, użyję jako przycisku do papieru) oraz głowę smoka.



Tomek



ps. daję sobie upomnienie za OT :D
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 02:41   

A ja daję Ci upomnienie za: "nie groźny" :P

Tym samym prawie skazuję się na śmierć... "Ale prawie... Robi wielką różnicę" jak mawiał Geralt :wink:

Wracając do tematu, to rzeczywiście... Czasami są takie dni, kiedy na forum w ciągu 24 godzin przybywają 2 nowe posty, w tym przynajmniej jeden mój...
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 11:40   

Moje królestwo jest bardzo skromne a o rękę księżniczki to Musisz się Sam Postarać co może być o wiele trudniejsze bo wiek kandydatki jeszcze zbyt młody nie wspomnę, że ma zamiar studiować :P a i odległość też niczego sobie więc tak na wszelki wypadek to zbieraj kasę na co najmniej 2kpl. opon może wystarczy :lol: a jeśli nie Zmienisz się z groźnego w potulnego baranka to Będziesz Mieć u nas obojga przerąbane :lol:

Pozdrawiam
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 11:50   

Zaprawdę powiadam Ci Skorpionwr, ja też na studia mam zamiar uczęszczać. Królestwo skromne czy nie, posiąść jego część muszę :)



A co do dłoni córki "prezesa" to trzeba zobaczyć :D A czymże jest 500km dla przeogromnej miłości? :D



Tomek
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 12:05   





Chciałem zauważyć, że ja nadal tu jestem!
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 12:06   

Tomek jaki Casanova, no no... :lol: Waldek, córkę na studia wyślij do najlepszego w Polsce miasteczka studenckiego - Kortowa. Bliżej do mnie będzie miała... :) :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 12:40   

Keradec ja nie śmiem wątpić w Twoją obecność . To Ty tu jesteś administratorem Tomek jest moderatorem i z Nim się droczymy. Sam chyba Zauważyłeś, że nadmierna skrupulatność, odnosi odwrotny skutek. Ale żeby oddać Ci prawdę to co niektórzy rzeczywiście pisali językiem, daleko odbiegającym od Polskiego. Ale jest też i drugie ale( masło maślane) nie wszyscy są młodzi i obeznani z komputerem a wbrew pozorom dla kogoś kto ledwie porusza się w świecie netu, sprawdzenie błędów to poważne wyzwanie, nie wspomnę o poprawkach już wykrytych i czasem, moim skromnym zdaniem można przymknąć oko na jakieś drobiazgi, bo inni obserwują i boją się zabierać głos, lub przestają pisać posty. To przecież już przerabialiśmy, zresztą znam osobiście jedną osobę którą Potraktowałeś punktami a on ma dużo powyżej 50 i dla niego komputer to wręcz kosmiczne wyzwanie.Dodam, że ja mam nie aż tak dużo mniej i coś otym wiem. Więc dla dobra nas Wszystkich :wink:

Pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 14:33   

Oooo kurcze... Ale się porobiło... Nie piszcie tutaj takich strasznych rzeczy, bo naprawdę ludzie pisać przestaną :wink:

Co do kwestii królestwa i ręki, to sprawa może się skończyć tak, że Tomek przeprowadzi się do Waldka, zajmie tam pół królestwa i pójdzie na studia gdzieś w okolicznym mieście razem z ręką córki :wink: Widzisz Skorpion... Nie prowokuj takich sytuacji, bo to okazja czyni złodzieja :P





Aww fuck... O czym my tu w ogóle gadamy O.o Właśnie do takich rozmów przydał by się ShoutBox :wink:



A jeżeli już jesteśmy już tak daleko od tematu, to ja odpłynę jeszcze dalej i zaproponuję konkurs fotograficzny na najładniejsze zdjęcie o tematyce NTV :wink: Ustali się jakieś zasady i za pierwsze miejsce będzie można wygrać na przykład smar do łańcucha :P
 
 
vasiliy 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 526
Skąd: Mielec
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 19:45   

Tomek charytatywny altruista :) Pomysł świetny. Można założyć osobny wątek ze szczegółami.
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 19:55   

Waldek powinien się ucieszyć - Tomek sam pół królestwa odda nim jeszcze córkę zobaczy. :)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 22:35   

No w deskę pomysł :D Ja tam bym używał... Z resztą widziałeś, jak wyglądam w mojej strażackiej kominiarce :P Ja tam z chęcią zawalczyłbym o taki artefakcior :wink:
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 11:05   

XD Killu nie wstydź się i pokaż wszystkim jak wyglądasz... :D Nie wiem dlaczego ale to mi się kojarzy tylko z jednym :d Killu- plemnik :d



Wydzielam nowy temat odnośnie konkursu, w którym będą prowadzone rozmowy tylko i wyłącznie rozmowy na tematy organizacyjne wyżej wymienionego konkursu.



Eee tam, zaraz że ja oddam pół królestwa, możliwe że oddam :P Zależy od córki :d



Tomek
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 12:41   

Ja się wstydzę!? Ja się nie pokażę!? Sami tego chcieliście!!!







Można się śmiać, bo w sumie mi też się to tak kojarzy :P Dobrze, że na górę przychodzi jeszcze kask :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12