Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie o honde deauville 650
Autor Wiadomość
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 10, 2009 21:15   

zastanawiam sie czy to mega okazja

http://allegro.pl/item579...jestrowany.html

czy jakis wal dzwonilem do kolesia twierdzil ze tylko cacy tyle ze to znowy 300 km odemnie co sadzicie po fotkach?
 
 
aftys6 


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 455
Skąd: lubartów/warsiawka
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 21:21   





pozatym że był malowany to moze być OK;]

Musiał go jakiś pustak malować . zobaczcie jak ma naklejki ponaklejane ;D

mało z krzesła nie spadłem jak to zobaczyłem :D



Hmmmm, a czy w 2003 nie montowano już CBS ?? i Zacisków Nissin ?? Bo tutaj widzę zaciski brembo bez CBS



Już sprawdziłem w motocyklu. CBS dali w 2002 roku :) a o krzywo naklejanych naklejkach nie ma mowy :D
 
 
sladek 
Kaskader.


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1336
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 00:49   

Jak na mój gust to maszyna jest z 2001 roku. 2003 rok to co najwyżej pierwsza rejestracja.

Wg haynesa kolor Tasmania green metalic ( taki jak ta sztuka ) szla 2001 i 2002 rok a brembo do 2001. Wynika z tego ze jest to moto z 2001 roku.



Nie jest to jeszcze powód do odrzucenia możliwości zakupu ale razem z faktem że sprzęt był malowany hm......



Dodatkowo jako minus uznał bym to że moto zostało sprowadzone w sierpniu zeszłego roku a już idzie na "handel". ( czyżby powypadkowa ?? )

Zdecydowanie zalecam szczególną ostrożność przy tej sztuce :)
 
 
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 11, 2009 07:35   

dziekuje koledzy sam bym sie na tym nie poznal
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 11, 2009 08:47   

Naklejki mają miszcza !!! Powinna być naklejka na błotniku jeśli to niby 2003. Ja jak szukałem moto a było bardzo daleko prosiłem znajomych którzy mieszkali niedaleko by podjechali i obejrzeli motocykl i tak odrzuciłem 3 deauvillki. Po swoją jechałem 250 km i co najśmieszniejsze w ciemno. Nie śpiesz sie spokojnie podchodź do zakupu.
 
 
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 11, 2009 22:36   

niestety moja okazja z bialego stoku wczoraj sie sprzedla ocencie ten motocykl po fotkach jesli mozecie



http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1096888
 
 
ruthi7 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 172
Skąd: Cz-wa, Nuneaton GB
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 22:55   

Moto już omawiane w dziale "ogólne" z komisu w Częstochowie...czhyba nie za pozytywnie się o nim wypowiedzieli.



edit:

http://www.ntv.fora.pl/og...okolic,723.html
 
 
wally 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 151
Skąd: Zamosc
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 23:24   

przy okazji zapytam o honde z Wrocka, ten przedni blotnik nie wydaje sie wam jakis dziwny ? Szkoda ze nie mieszkasz blizej, obejzalbys sobie moja devilke z 99, mam ochote na bmw 1150gs a wlasnie taki zjezdza z uk :)
 
 
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 11, 2009 23:27   

i wszystko jasna zaszczedzilo mi to sporo czasu na koniec dnia jeszcze jedna aukcja



http://allegro.pl/item566..._deauville.html



przebieg ponoc udokomentowany to 50 tys ocencie Panowie
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 12, 2009 11:02   

Zależy wszystko od tego czy nie przeszkadza Ci ten festyniarski wygląd (odblaskowe naklejki) poza tym owiewki malowane (brak naklejek deauville). Może miała parkingową glebę.
 
 
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 12, 2009 20:55   

mimo to zaryzykuje i pojade ogladnac bo to tylko 100km ,pozatym maja na stanie druga devillke z 2000 roku,goscu zapewnil mnie ze mozemy wszystkie owiewki sciagac i sprawdzac czy sa klejone. mam pytanie panowie poniewaz dotychczas jezdzilem na kawasaki a tam wszystko dzwoni tlucze szelesci jak wyglda poiprawna praca silnika hondy deauville? na co zwicic uwage w tym modelu chodzi mi o to gdzie najczesciej sa wycieki co najszybciej ulega zużyciu itd.
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 21:29   

Z deauville nie mam doświadczenia bo na niej nie jeździłem, ale z Reverki (notabene ten sam chyba silnik, ewentualnie rozwiercony) zwróć uwagę na sam lakier na silniku. To ci dużo powie o tym jak motocykl był traktowany, czy stał na deszczu czy też był garażowany etc... Hmm chorób wieku dziecięcego tej jednostki napędowej nie stwierdzono, czyli sprawdź wszystko tak jak w każdym innym motocyklu. Czy się nie poci spod pokryw zaworowych, czy simmering na wale karda trzyma. To jest japończyk, on nie może stać i "płakać" (czyt. kapać) nad dolą swoich inżynierów :)



Poprawna praca to tak że po rozgrzaniu chodzi równiutko, nic nie prycha ani nie strzela w tłumik. Przy schodzeniu z obrotów też nie powinno być takich dolegliwości. Na zimnym silniku jest duże prawdopodobieństwo że będzie prychać i kichać ale to jest normalne, każdy V2 ma takie lekkie dolegliwości.



Tomek
 
 
ruthi7 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 172
Skąd: Cz-wa, Nuneaton GB
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 22:24   

http://www.youtube.com/watch?v=8kxwZORoTME

Tak chodzi silnik NTV z przebiegiem ok 25tyś km normalnej eksploatacji. Na wolnych delikatne wibracje od wału z dźwiękiem akustycznym. Mała różnica to to jest 600ccm a nie 650 ccm i krótki tłumik. Ale jakieś odniesienie masz :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 00:34   

A co do odblasków to im bardziej Jesteś widoczny ty bardziej Jesteś BEZPIECZNY. Oczywiście nie zawsze to wygląda gustownie ale takie jest życie co jest smaczne to najczęściej nie jest zdrowe. Udanego zakupu.

Pozdrawiam.
 
 
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 15, 2009 17:00   

Witam ponownie mam pytanie odnosnie opon zakupilem deuvillke z roku 2002(technicznie niezle wizualnie troszku pracy) z holandi ma ona zalozone opony z koncowki roku 2001 brigestone calkowicie lyse . gdzie moge sprawdzic jakie opony zakladal producent do danego modelu ,chciałbym porostu sprawdzić na ile realny mam przebieg .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12