Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
abrekenezar 

Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 52
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 21:17   

Witam! Do niedawna sam poszukiwałem CB500. Troszkę tego się naoglądałem. Świetny sprzęt. Pełen szacun. Ładny wygląd, bezawaryjność, też Honda. Okazja trafiła się na bardzo zadbaną NTV'kę i gdy usłyszałem dźwięk silnika V i usiadłem na moto wątpliwości nie było. Muskularne body, ciężar, wał kardana-dla mnie same plusy. Jeżeli zapytałbyś mnie-na ten moment odpowiedź byłaby prosta-tylko NTV. Ale bierz pod uwagę, że moto jest ciężkie :twisted: i nie tak łatwe w manewrowaniu jak CB500. A wspomnę jeszcze, że cebuli szukałem kierując się odpowiedziami riderów na pytanie, co by tu wybrać na pierwsze moto. Zawsze ciągneło mnie do chopperów ze względu na silnik V(jego grzmiący, "granglący" dźwięk) i kardan, ale nie pasował mi klimat low rider'a. Nie to marzenie. CB500 z kolei, mógł być ucieleśnieniem wymarzonego naked'a ale niestety nie ten silnik(wiertarka) i łańcuch... W NTV mam wszystko czego szukałem. I pomyśleć, że jeszcze ponad miesiąc temu nie wiedziałem,że coś takiego jak NTV istnieje.
 
 
joy 

Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 242
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 02:07   

Ja o NTV dowiedziałem się, gdy przeglądałem jakiś magazyn motocyklowy traktujący o sprzęcie używanym. Przeczytałem o zaletach NTV i stwierdziłem: to jest to, czego szukam! Do momentu, gdy wybrałem się kupić NTV, nigdy wcześniej nie widziałem tej maszyny na żywo. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, a gazetowy opis, który wzbudził moje zainteresowanie NTV - w pełni prawdziwy. Jeżdżę NTV już sześć lat i jest mi z nią coraz lepiej! W międzyczasie miałem pokusy, by przesiąść się na BMW R1150R, potem na VFR 750, ale jednak NTV jest dla mnie wystarczająca w każdym motocyklowym aspekcie. Coraz mocniej przekonuję się, by związać się z NTV na dłużej...
 
 
sitars 
Premium User


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 654
Skąd: Szewna
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 10:54   

Witaj
Bierz NTV, mam już czwartą, w międzyczasie próbowałem innych sprzętów (B12. GSX750, KLX650-tego mam ciągle na błoto) i zawsze wracałem do NTV. Czuję się na tym motocyklu najlepiej, czyt. jak w domu. Szczerze, gdybym miał teraz kasę na nowe moto (z salonu) to miałbym poważny problem, żeby wybrać sprzęt podobny do NTV.
 
 
Miramar 
Premium User


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 98
Skąd: Zamość
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 11:06   

Witaj ! Do tych wszystkich pochwał dodam jeszcze tanie i dostępne części :!:
_________________
NTV 650 91r.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 11:10   

abrekenezar napisał/a:
CB500 z kolei, mógł być ucieleśnieniem wymarzonego naked'a ale niestety nie ten silnik(wiertarka) i łańcuch...


Z tą wiertarką, to zalecam wizytę u laryngologa. http://www.youtube.com/wa...feature=related

Wiem, że wydech takkoni, ale to tylko podkreśla, jak chodzą 2 baniaki.

Moja NTV także dostała u mnie już chyba dożywocie. Wczoraj machnąłem połowę motocykla na czarno, więc automatycznie stała się już niesprzedawalna, bo przecież przejechał ją walec, albo inny pociąg.
_________________
Pucuś
 
 
abrekenezar 

Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 52
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 19:19   

Ok, ok Killu. Tutaj:
1) jak wspomniałeś takkoni-słuchałem bez tego-normalny wydech nie pogłębia tego "pyrkania" :smile:
2) chodzi mnie bardziej o ten gwizd, który słychać nawet na filmiku. Jak na moje to wiertarka jak wszystkie nie V-ki. V to V. Jak nie V, to zawsze z lekka zalatuje wysokoobrotową wiertarką :razz: . A jedynie co mnie przypominało grangl choppera, a nie było V-ką to silnik w Kawie EN 500.

[ Dodano: Sob Kwi 23, 2011 19:20 ]
o na przykład tutaj http://www.youtube.com/watch?v=e1dEQTpFD40
_________________
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 08:48   

OK, zatem zwracam honor... Byłem przekonany, że mówisz o rzędowych 4 na wysokich obrotach.
_________________
Pucuś
 
 
abrekenezar 

Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 52
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 15:53   

Ech Killu... Dzięki :mrgreen:
_________________
 
 
SławekK 


Pomógł: 4 razy
Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 828
Skąd: Sławków
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:57   

Witaj!
Jeśli miałbym wybierać drugi raz, zostałbym przy Deauvilce. NTV czy NT to bardzo wdzięczne moto są. :)
 
 
jahol 
wiatr we wlosach


Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 79
Skąd: skwierzyna,poznan,uk
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 14:38   

Witaj.
NT i kuzyni. Nigdy nic zlego o tej rodzince nie czytalem :wink:
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13