Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Siema!!!
Autor Wiadomość
Maydan


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 01:45   Siema!!!

Siema wszystkim.



Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :)
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 10:31   

Witamy. Może coś więcej o Sobie?
 
 
Maydan


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 17:41   

Witam.



Jestem ze Szczecina, niedawno stalem sie posiadaczem Hondy NTV 650. W najbliższym czasie postaram sie zrobic pare fotek i je wrzucić.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 22:36   

Witam! Zapraszam do zapoznania się z tematem zlotu, oraz forumowych koszulek! Niebawem kończymy zapisy! Szerokości i przyczepności! Dawaj zdjęci sprzęta... A jeśli to chwilowo niemożliwe, to może napisz coś o nim 8)
 
 
ogniki 
Wąchacz spalin


Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 00:03   

Witam i pozdrawiam

Czekamy na foty :)
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 00:09   

Witam i pozdrawiam. Ja również zapraszam do zapoznania się z tematem spotkania w Przasnyszu i koszulek.
 
 
Maydan


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 15:27   

Witam!



Mam zdjecie nie jest najlepszej jakosci ale cos widac z czasem zrobie nowe i je dodam na forum. Powiedzcie co myslicie na pierwszy rzut oka.



http://www.bikepics.com/pictures/1663836/



Pozdrawiam Maydan
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 15:30   

Jest zrobiona trochę na "imprezę" :wink: Całkiem ciekawie :D Lakier oczywiście nie jet oryginalny, prawda!? I klektory wypolerowane - tak trzymać 8)
 
 
adriano67000 
adriano67000

Wiek: 40
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: SIEDLCE
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 14:05   

Cześć witam motorek ładnie się prezentuje i te złote fele ala "subaru impreza" lakierek spoko tylko szkoda że nie oryginalny ale nie czepiajmy się szczegółów. pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 15:24   

To, że lakier nieoryginalny to w mojej subiektywnej opinii nic złego... Czasami to nawet znacznie lepiej :wink: Ja wolałbym kupić motocykl z położonym nowiutkim ślicznym nieoryginalnym lakierem, niż zapaskudzony stary lakier z mnóstwem odprysków, rys i wszelkiego syfu. Oczywiście może to być powodem do podejrzewania powypadkowej przeszłości motocykla, jednak najważniejsze, to żeby motocykl był dobrze naprawiony... Jeżeli oględziny wstępne były odpowiednio szczegółowo przeprowadzone nie powinniśmy się obawiać "miny". Ostatnio kupiliśmy ze znajomym śliczną VFRkę :wink: Caluteńka była w nieoryginalnym ślicznym czerwonym lakierze, a na domiar "złego", z plastików jedynie zadupek pochodził z oryginału. Reszta była z nowszego modelu... Oględziny trwały (uwaga) cztery godziny!!! Doszukaliśmy się oczywiście "śladów" po wypadku (czego sprzedawca wcale nie ukrywał) jednak z oględzin wynikało, że motocykl był solidnie naprawiony, bez żadnych patentów, dlatego też kupiliśmy motocykl - oczywiście za odpowiednio mniejszą sumę. Później znalazłem posty kolesia na forum VFR i z wypowiedzi wynikało, że przez 3 lata nie miał jakichś większych problemów z motocyklem, a wszelkie pomiary jakich dokonywał na własną rękę świadczyły bardzo dobrze o motocyklu :D Po przejechaniu prawie 500km padł regulator napięcia, jednak jest to typowa usterka tych motocykli... Wczoraj motocykl został rozebrany na części i sprawdzony naprawdę dogłębnie... Wygląda na to, że serce jest znacznie silniejsze i znacznie sprawniejsze, niż można by się tego spodziewać po motocyklu z 93 roku! Jak to się mówi - igła, tylko bez ironii :P

Tak więc nie powinniśmy się bać malowanych motocykli - wystarczy je dobrze sprawdzić :wink:



Szkoda, że zdjęcia masz w tak słabej jakości - można by zobaczyć coś więcej :wink: A nad złotymi felgami pomyślę u siebie jeżeli przemaluję motocykl na czarno :D Ten "morski" kolor jakoś średnio mi odpowiada, ale oczywiście to nie jest najważniejsza sprawa w motocyklu 8)

Zapodaj jeszcze jakieś fotki :wink: Najlepiej, żeby były wyraźniejsze 8)







Po poprawkach ortów :P
 
 
Maydan


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 17:22   

Witam.



O to kolejne fotki:



http://www.bikepics.com/pictures/1665167/



http://www.bikepics.com/pictures/1665172/



http://www.bikepics.com/pictures/1665176/



te zdjecia sa juz lepszej jakosci ale dalej robione tel. Nie bede ukrywal ze moto nigdy nie mialo żadnej wywrotki, bo mialo i jest to widoczne na zywo np. porysowany kolektor, oslona... i takie tam ale jezdzi prosto spokojnie mozna puścić kierownice podzczas jazdy nic nie sciaga dostalem drugi silnik w czesciak kierownice, nowe kierunki i kupe innych czesci i to wszystko za calkiem niska cene bo 3000 zl.



Pozdrawiam Maydan
 
 
adriano67000 
adriano67000

Wiek: 40
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: SIEDLCE
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 19:09   

A może chcesz sprzedać kierownice ale tą oryginalna? bo moja to jakas skracana była i nie wygodnie się z nią jeździ, podaj cenę jeżeli chcesz ją sprzedać a myślę ze się dogadamy





POZDRAWIAM ADRIANO
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 21:32   

No całkiem ładny ten niebieski :wink: Złote felgio także całkiem ładnie grają z resztą :D Sety masz pomalowane, wypolerowane, czy coś innego? Wydaje mi się, że mają inny kolor niż rama... I co to za dziurki w tłumiku!? Ktoś nawiercił, żeby groźniej ryczał, czy to jakieś "paprochy" tylko!? Całkiem spoko motocykl... Na przyszły sezon, a może za dwa sezony także chciałbym położyć na moją NTVkę nowy lakier i raduję się na wiele pomysłów, jakie widzę zastosowane w tych motocyklach.
 
 
Maydan


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Maj 13, 2009 00:05   

Tak ktos rozwiercil koncowy tlumik, ale moim zdaniem chodzi calkiem pozytywnie.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Maj 13, 2009 01:33   

Mój tłumik wygląda normalnie - ma tylko troszeczkę szerszy wylot, ale numer seryjny tłumika się zgadza... Moja NTV wygląda prawie identycznie jak NTV Tomka z Opola i... Obie chodzą zupełnie inaczej :P Może kiedyś porównamy doznania brzmieniowe w trasie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13