Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie o kontrolki deauvillka 2002
Autor Wiadomość
damikss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 23, 2009 23:56   Pytanie o kontrolki deauvillka 2002

Witam mam dwa pytanka deauvillka rocznik 2002. na zegarze obrotomierza mamy rysuneczek swiatel i obok dioda chyba od tempewratury czy jak zapale zwiatla ten rusuneczek jest podswietlany? ten drugi symbol tez na obrotomierzu to chyba od tem plynu chlodzacego? wiec raczej siwiecic nie powinien (tyle ze on chyba powinien zapalic sie kontrolnie po przekreceniu kluczyka.



i jeszcze jedno pytanko jaki rozmiar klucza do swiec bedzie pasowal, bo zestawie nie mam zadnego a nie wiem jaki zakupic.
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 00:06   

Ja mam Dewcię o rok młodszą i żadne kontrolki się nie świecą nawet kontrolnie. Natomiast w kwestii klucza do świec to sprawa nie wygląda tak prosto. ?wiece mają rozmiar w calach, w przeliczeniu na milimetry to trochę poniżej 18mm a klucz jest przegubowy to znaczy składa się z kawałka "rurki" (ok 80mm) zakończonej z jednej strony sześciokątem o rozmiarze świecy a z drugiej sześciokątem 10mm z pręta połączonego z "rurką" nitem, co razem tworzy rodzaj przegubu. Innym kluczem nie bardzo da się wykręcić świece.

Pozdrawiam
 
 
SzrotRider 
Pan European ST1300

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 491
Skąd: Olsztyn/Nadarzyn
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 01:15   



Czyżbyś przetestował klucz ode mnie? :) Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale przynajmniej da się to zrobić.



W roczniku 2000 też żadne kontrolki kontrolnie się nie świecą, a jakby się zaświeciły podczas jazdy (pomijając neutralny bieg, światło długie i kierunkowskazy) to znaczy, że "Houston, mamy problem".
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 25, 2009 09:16   

Mam z 2001 i nic nie mryga he he . Na szczęście klucz mam oryginalny.
 
 
leslie 
fnord

Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 134
Skąd: Warszawa/Poznań
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 18:25   

Ja mam klucz rurkowy 18 mm i świece da się wymienić przy okazji regulacji zaworów, to jest, po zdjęciu pokryw zaworowych, inaczej to tylko te z boków mogę wyjąć.
 
 
aftys6 


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 455
Skąd: lubartów/warsiawka
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 18:55   

Obejrzałem na allegro zdjęcia kilku dev z 2002 i na obrotomierzu ma tylko kontrolkę przegrzania silnik ( ta z termometrem) rzadnej kontrolki świateł nie widać.

Możesz dać zdjęcia swojego licznika, może ktoś coś sobie poprzerabiał kiedyś :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 22:44   

SzroRider nie testowałem i chyba to jeszcze trochę potrwa. Mam teraz ten przetarg do załatwienia o którym Ci mówiłem, ale jak popatrzę za okno to aż mnie skręca .

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12