Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kierownica Deauville 700
Autor Wiadomość
BartekOpole 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 829
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 21:02   Kierownica Deauville 700

Mam zagwozdkę z moją kierownicą do NT 700. Pytanie kieruję do posiadaczy w/w modeli. Czy podczas skręcani do oporu klamka hamulca dotyka plastikowej obudowy deski zegarów?, Trzymając dłonie na kierownicy czuję lekki dyskomfort kiedy to rękawice dociskają mi do plastików deski mojego "centrum dowodzenia" Może kierownica jest od innego modelu? W 650`tce nie miałem tego problemu. Kierownica jest przymocowana bezpośrednio bez żadnych dystansów podnoszących jej wysokość. Mam coś takiego w zanadrzu i obawiam się ze będę musiał to wykorzystać żeby ją podnieść, może wówczas problem ustanie. Jutro postaram się pstryknąć fotkę i zaprezentować z czym mam zgryz.
_________________
jeszcze wcześniej MZ ETZ 150
wcześniej: Honda NT 650 V Deauville 2004r
później: Honda NT 700 V Deauville 2009r
teraz Triumph Tiger Explorer 1200
 
 
AndrzejJ 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 52
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 21:33   

Mialem ten sam problem. myslalem, ze da sie z tym jezdzic az zaliczylem nieomal statyczna glebe podczas parkowania. Kierownica okazala sie nieoryginalna. Szukalem zamiennikow ale ostatecznie kupilem w hondzie i nie zaluje. Nie wiem jak jest u Ciebie. Dla pewnosci sprawdz czy i gdzie sa znaki na kierownicy. Wskazowka: powinny byc na rurze kierownicy, od strony baku, po zawnetrznej stronie obejm kierownicy i powinny byc w tym miejscy gdzie szczelina obejmy. (znaki to punkty wybite na rurze kierownicy). Jezeli sa nie na "szczelinie" to przestaw kierownice aby tak bylo i sprawdz czy wtedy bedzie odpowiedni zapas przy manetce hamulca.
 
 
BartekOpole 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 829
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 06:16   

Dzięki mechanik który przygotowywał moto do sezonu też miał obawę że założył nie odpowiednią kierownicę - moto było po wywrotce lewej strony. Dziwne że zamiennik nie pasuje..
_________________
jeszcze wcześniej MZ ETZ 150
wcześniej: Honda NT 650 V Deauville 2004r
później: Honda NT 700 V Deauville 2009r
teraz Triumph Tiger Explorer 1200
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Maj 06, 2013 16:29   

Pasuje, tylko jest wyższy, albo za wysoko ustawiony... Ciężko stwierdzić bez motocykla przed sobą :P Jeżeli nie blokuje nadmiernie, to poluzuj imbusy od kiery i kawałeczek cofnij. Jeżeli będzie niewygodnie - szukaj innej kiery. Kierownic jest pierdylion, więc na pewno coś się znajdzie :)
_________________
Pucuś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13