Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Układ paliwowy i elektryka nawala...
Autor Wiadomość
kris.kaminski 

Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 15:53   

Ok dzięki. Jeszcze jedno, na allegro była pompka ale z Revere i kolo sprzedający nie umiał odpowiedzieć czy będzie pasić.
 
 
rado 

Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Iława Warszawa
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 20:12   Re: Układ paliwowy i elektryka nawala...

Ja mam podobny problem, ale przy odpalaniu. Wlaczam ssanie, odpalam maszyne. Chodzi. Wkreca sie na wysokie obroty, chodzi, chodzi, po czym obroty spadaja i po jakims czasie motorek gasnie i ciezko go powtornie odpalic. Gdy wkrecam go manetka na obroty, to nie ma tego problemu. Czasami sie nie da wkrecac, bo wtedy jakby sie dusil i tez chce gasnac. Takie dziwne przypadlosci.

Najnowszy problem, to brak krecenia rozrusznika. Slychac, ze cos tam chce sie zakrecic, ale jakby nie moglo. Trwalo to dluzszy czas. Myslalem, ze cos ze skrzynia, ze zablokowalo rozrusznik i zmienialem troche bigi, ale nic. Dopiero, gd zdjalem motocykl ze stopek i porsuzalem nim troche na 1szym biego, to rozursznik odpali. Nie wiem o co chodzi. Powtorzylo sie to na razie raz. Raz tez odpalil normalnie.

Taki motorek po prostu.
 
 
tomeczek151 
Beemiarz


Pomógł: 15 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 810
Skąd: opole
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 22:24   

Rado ty masz gaźniki do roboty i za późno ssanie wyłączasz, masz chyba za bogata mieszanke przez co go zalewa. A co do rozrusznika to sprawdź może jakiś lużny kabel tam masz.
 
 
rado 

Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Iława Warszawa
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 12:34   

Moze i jest jak mowisz, moze i go zalewa. W takim razie trzeba bedzie cos zrobic z gaznikami.
Jezeli chodzi o ten rozrusznik, to byla taka sytuacja, ze slychac, iz on dostaje prad i cos tam sie odzywa po wcisnieciu wlacznika, ale nie moze zakrecic, jakby go cos blokowalo.
Stalo sie tak, gdy stal dzien, noc i dzien na parkingu w pelnym sloncu pod pokrowcem. Nie wiem, czy to ma jakies znaczenie. Moze cos sie przygrzalo.

[ Dodano: Sro Lip 11, 2012 21:30 ]
Dzisiaj rozbierałem gaźniki i okazuje się, że jest problem z tłoczkiem z membraną. Jedna membrana po prostu się nie unosi, nie rusza się gdy dodaje gazu, w przeciwieństwie do drugiej. Wyjałem ją i dokładnie obejrzałem. Nie ma widocznych gołym okiem zniszczeń, dziur, szczelin. Czy jest możliwe, że ma jakieś mikropęknięcie i dlatego nie działa?
Jeżeli tak, to jak ją wymienić np. na taką http://allegro.pl/membran...2472285496.html ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13