Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Lusterka do revere
Autor Wiadomość
Kamil-o
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 14, 2008 01:51   Lusterka do revere

Witam. mam pytanko, czy jest możliwość kupienia tylko wkładu do oryginalnego lusterka? Bo zbiło mi się a nie chciał bym kupować całości jeśli nie trzeba. Jak ktoś ma jakieś info to z góry dzięki za cynk i pozdrawiam.
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 20:20   

Wkład - "szybkę"? Zawsze można iść do szklarza, żeby wyciął i przykleić... Nie będzie to wielka kasa... O ile dobrze zrozumiałem o co chodzi...
 
 
Morgan 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 57
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 20:25   

Witam

Zwykłe lustra od szklarza nie nadają się bo przybliżają strasznie.

Ja kupiłem szybkę z golfa II (jest większe od hondowskich), poczym szklarz dociął na wymiar Revere.

Natomiast jeśli istnieje możliwość dokupienia oryginalnych szkieł to chętnie się o tym dowiem i w razie czego skorzystam w przyszłości jak będzie taka potrzeba.

Pozdrawiam

Marcin
 
 
Kamil-o
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 14, 2008 22:21   

Dzisiaj oddałem lusterko do szklarza powiedział ze nie pierwszy raz będzie wprawiał szkiełko, wnioskuje więc ze nie może być tak źle z tym przybliżaniem :/ sam nie wiem
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 02:12   

To, czy przybliża, paruje, w jakim stopniu odbija światło zależy od samego szkła! Jak powiesz dokładnie o co Ci chodzi i nie dasz sobie kitu wcisnąć, to będzie dobre... Różni są ludzie i na wszystko trzeba teraz uważać... Sprecyzuj dokładnie o co Ci chodzi i będzie ok :wink:
 
 
Kamil-o
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 17, 2008 00:38   

Odezwie się jak już odbiorę lusterko i dam znać jak wyszło. Dzięki za podsunięcie pomysłu ze szklarzem :) pozdrawiam
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 00:37   

Non problemo! My motórzyści musimy sobie pomagać! Poza tym od tego jest forum :) Daj wreszcie znać jak szkło się spisuje!
 
 
Kamil-o
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 27, 2008 00:40   

Lusterko jest :) Szklarz powiedział ze wstawił lustro o naturalnym odbiciu, czyli nie powieksza ani też nie zmniejsza obrazu. Jak sie przymierzałem to nie widze różnicy między oryginalnym a wprawionym w zakładzie. Więc polecam sprytnych szklarzy którzy znają cie na rzeczy i nie boją się zrobienia czegoś innego niz witrynki czy szyby w oknie. pozdrawiam :)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 00:44   

A tak z ciekawości to powiedz jeszcze... Ile zapłaciłeś za tą zabawę? Ile wyszedł materiał i ile robocizna!? Tak, żeby można było porównać, ile się zaoszczędza...
 
 
Kamil-o
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 27, 2008 18:59   

Całość czyli: przynosze potłuczone i odbieram sprawne. wyszło mnie bardzo dużo a mianowicie 15 zł :) hihi myśle że nie ma lepszej opcji nawet jakby zamienniki jakies plastikowe były za 10 zł to wole moje chromowane oryginalne dać do szklarza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13