Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witajcie bracia motórzyści.
Autor Wiadomość
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:38   

Szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem markowego breloczka Hondy :wink: Co do Twojej oferty, to uważam, że niesprawiedliwa jest z mojej stromy, bo przód z NTV będzie raczej tańszy, niż silnik.



Jeżeli dodatkowo szukasz jeszcze lag, to cena jakoś bardziej się wyrównuje. Podrzuć komuś półki do sprawdzenia. Jeżeli są proste, to wepchasz do nich wszystkie lagi o średnicy 41mm. W grę wchodzą więc wszystkie cebry 600 od F1 do F3, Hornety 98-99, wiele modeli VFR i sam nie pamiętam, co jeszcze. Tylko pamiętaj, że jak kupisz lagi od innego sprzętu, to musisz wiedzieć dokładnie z jakiego pochodzą! Bo jak przyjdzie z wymiany oleju, i zabierze się za to ktoś średnio kompetentny - możemy mieć bubę. Po wylaniu oleju do beczki nie będzie można odmierzyć ile konkretnie było go w lagach :( No i jeżeli uszczelniacze będą kombinowane i nie będzie się dało zczytać z nich rozmiarów, oraz będą w takim stanie, że sprawa też będzie zagadką, to jesteśmy w czarnej du%#e. Oczywiście nie będzie to sprawa niemożliwa, ale na pewno nie każdy podejmie się zwykłej wymiany oleju w lagach. No chyba, że zrobisz wszystko sam - wówczas cały bieżący akapit nie ma sensu :wink:



Co do reflektora pod oryginał, to ten niestety kosztuje :( Zarówno nowy, jak i używka. Rozejrzyj się także po niemieckim rynku i poproś chłopaków z wysp, żeby przysłali Ci fotkę jak konkretnie świeci przedni reflektor w angielskich Deauville.
 
 
grzybol 


Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 306
Skąd: piotrków
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 14:48   

Borys, ze usmiech na Devilce jest spory, podczas wykrecania gazu, mialem juz okazje delikatnie posmakowac i powiem, ze faktycznie masz racje :)

Co do polek, to ja nia chyba i tak nie wyjade juz w tym roku, z braku reflektora i czachy, wiec poskladam teraz ten przod na nowych lagach i zobacze co bedzie grane. A w razie czego, w przeciagu zimy wysle do jakiejs poleconej przez was firmy, zeby mi ogarneli poleczki jak nalezy. Tyle, ze u mnie nawet kierownica wydaje sie byc prosta. Moto mocno nie dostalo. Poleciala prawa laga, czacha, reflektor, prawa owiewka, szyba i obdarly sie dwa kufry (prawy i centralny).

A 1200 zł za reflektor i czache, to jest dla mnie mimo wszystko straszna kwota wlasnie. Myslalem cos raczej o 500 zł za komplet, a nie podan tysiaczek..



Killu, dzieki za to co napisales o lagach. Poki co, nie bede z nimi specjalnie kombinowal. Wrzuce nowe, polskie zamienniki ktore ponoc sa dobrej jakosci i planuje na tym jezdzic. Chociaz wiadomo, ze czasem lepszy jezdzony oryginal, niz nowy zamiennik. No zobaczymy jak bedzie w tym przypadku, jestem dobrej mysli.

Generalnie robie wszystko samemu. Mam do tego narzedzia, miejsce i troche oleju w glowie. Sam studiuje na Mechanicznym na PŁ, wiec damy rade. A tatko prowadzi warsztat samochodowy, wiec i wylakierowac bedzie gdzie. Inaczej sprzeta bym chyba nie kupil, bo by mi sie to nie oplacalo. W moim przypadku, zrobie sobie wszystko samemu i wiem na czym jezdze, znam autentyczny przebieg i ogolny stan motocykla. To najwazniejsze przy wyjazdach w traske, ale i nie tylko. Wiadomo, ze my motocyklisci, sami musimy o siebie dbac i o swoje sprzety. To od tego zalezy nasze bezpieczenstwo.

Chłopaków z wysp ?? Jest ktos taki tu na forum ? Bardzo dobry pomysl. Na jebajach zagranicznych siedze kazdego dnia. Niestety nie trafilem jeszcze nic konretnego.

Boje sie tez tego, ze czesc moze nie pasowac. Reflektory byly dwa z tego co juz zauwazylem, czarny z plastikiem na przedzie i szara obudowa ze szklanym kloszem.

Podejrzewam, ze czarne byly od 2002r :?: Czyli musze szukac takiego. O czachach tez sie naczytalem na forum, ze sa inne. I to chyba nawet byla Twoja wypowiedz Killu :wink:
 
 
Skorpionwr 

Pomógł: 7 razy
Wiek: 63
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1928
Skąd: Przasnysz
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 11:15   

Witam Kolegę.

Szybę nową w rozsądnej cenie Dostaniesz tu:

http://www.mgg.com.pl/

Tylko Kup sobie z otworami, jest znacznie cichsza.

Przebiegiem w Devi się nie Przejmuj bo czy ma 20kkm czy 60kkm nie ma najmniejszego znaczenia byle było wszystko wymieniane na czas.

NTV słynie z niezawodności.
 
 
grzybol 


Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 306
Skąd: piotrków
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 13:31   

Skorpionwr, dzieki serdeczne, link na pewno sie przyda. Gosc na allegro za krotka, oryginalna szybe, uzywana, chcial ode mnie 2 stowki. Niech sobie w buty wsadzi.

pozdrawiam :)
 
 
Killu 
Tyle go widzieli...


Pomógł: 50 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 5241
Skąd: Opole
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 23:57   

Jak masz pytania, co do konkretnych części i ich identyczności z innymi rocznikami/modelami to wal do mnie. Pracuję w byłej Hondzie i kilka rzeczy mogę sprawdzić. Tylko zawsze podawaj mi dokładne dane motocykli. Mogę od ręki sprawdzić wszystkie sprzęty od lat 90 w górę. Starsze też, ale to nieco bardziej czasochłonne.



Pozdrawiam!
 
 
jozjag 
Deauville NT 700


Pomógł: 1 raz
Wiek: 60
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 29
Skąd: Goleniów
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:10   

Cześć kolego
 
 
grzybol 


Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 306
Skąd: piotrków
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 14:57   

Czesc Jozjag :)



Mam dla wszystkich dobre wiesci, dzisiaj wrzuce fotki nowych lagow, zebyscie mieli poglad jak wygladaja. Tylko nie wiem, do ktorego dzialu najlepiej ?



EDYCJA:



fotki nowych lag, znajdziecie tutaj: http://www.ntv.fora.pl/ga...2489.html#30601
 
 
pitervx 
Premium User
pitervx


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 225
Skąd: Garwolin
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 17:25   

Witam serdecznie fotki najlepiej wrzuć do galerii :)
 
 
mateo 
koko dżambo


Pomógł: 8 razy
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 286
Skąd: Szkieletczyzna
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 23:48   

Witam grzybol, a jednak kupiłeś devi :) chyba się trochę do tego zakupu przyczyniłem, czekam na odwiedziny na nowym sprzęcie po reaktywacji (daleko nie masz) :wink: szerokości lewa w górę !
 
 
grzybol 


Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 306
Skąd: piotrków
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:14   

Mateo :) Siemanko

Pewnie, ze sie przyczyniles ! W koncu pytalem Cie o zdanie i pewnie gdyby bylo krytyczne, to nie kupilbym jej :wink:

Pierwsza traske na posklejanym do ladu sprzecie, obiecalem juz kumplowi z Torunia, ale drugą rezerwuje do Kielc :] Wiec, do zobaczyska w nstp. sezonie, bo w tym to niestety nie wydolam finansowo z poskladaniem sprzeta. Dzieki za wszystko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12