Forum Honda NTV Strona Główna Forum Honda NTV
Najlepsze forum o NTV / NT Deauville w Polsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pozdrowienia z Małopolski.
Autor Wiadomość
Marshall
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 02:01   Pozdrowienia z Małopolski.

Witam Wszystkich. Jestem świeżo upieczonym właścicielem Deauville. Bardzo mi miło gościć w tak zacnym gronie :D :D :D Mam na imię Tomek i od 31 lat mieszkam w Małopolsce. Motocykl kupiłem 02 stycznia br. czyli był pierwszym zakupem po nowym roku. Pojechałem po niego 400 km o 5 rano i przed nim to nawet bułek nie kupiłem (zero głodu, pragnienia totalna podnieta) :D Deauville kupiłem ze względu na fantastyczny stosunek roku do ceny i ładną sylwetkę. W garażu stoi jeszcze 20-letni 115 konny plastik którego zamierzam sprzedać. Troszkę boje się jazdy na nowym moto bo czytałem tutaj że ma słabą dynamikę ale jakoś sie przyzwyczaję. Książkowo 5,8 i 184 nie wygląda przecież tragicznie :wink: Słabsze moto kupiłem celowo - na plastiku nie mam ograniczeń tj. maneta i do przodu o wiele za szybko....... Będzie OK - Honda jest śliczna i o dziwo podoba mi się jej praca silnika (a byłem fanem szlifierki).

P.S - po 30-tce ponoć kupuje się szybkie motocykle dla zabicia syndromu wieku średniego :D Ja wybrałem słabe 650ccm czyli po prostu jeszcze młodzian jestem :lol: :lol: :lol:
 
 
Artur
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 12:17   

Witaj Kolego to wklej jeszcze fotki bo i my jesteśmy ciekawi pozdrawiam
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 15:11   

Tak. Wklejaj fotki. I przyznaj sie jakiego to 115-to konnego dziadka masz :wink: .
 
 
Marshall
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 17:24   

Fotki umieszczę w galerii, ale nie będą to jakieś cuda z uwagi na scenerię - Honda stoi w pralni w domu więc na zdjęciach nie będzie "klimatu" :D

Natomiast w garażu stoi YAMAHA FZ750 wersja Kanada/USA (1FT) stąd 115 zamiast 100 KM. Stan Bdb wizualnie i technicznie, wiek niestety....... BABCIA :(
 
 
kermadec 
Premium User


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1757
Skąd: Betzdorf (DE)
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 17:41   

Słuchaj - ja bym się tak nie przejmował. Moja NTV ma 17 lat i sprawuje się bardzo dobrze :) . Poczytaj w galerii...



P.S. A przed NTV 2 sezony przelatałem (i nadal ją mam) na SHL M11 z 1965r - to jest dopiero babcia :wink: .
 
 
Marshall
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 18:09   

20 lat to tak rzuciłem bo moto jest z 1985 roku czyli ma dokładnie lat 23. Babcia to pieszczotliwe przezwisko mojej Yamahy. Mam jeszcze u taty CZ175 z 1987 roku w stanie wręcz fabrycznym - na godzinę jazdy, dwie godziny czyszczenia. Tak dbał o nią przez te wszystkie lata. Wiadoma sprawa, jak motocykl jest zadbany to może i 50 lat przejeździć. Natomiast jeżeli chodzi o "ścigacza" który ma powyżej 20 lat to jego wiek w połączeniu z osiągami może już mieć znaczenie. Niby wszystko OK, a nie wiadomo co sie wydarzy powiedzmy przy 200 kmh :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13